Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] MOja skromna lecz wciaz nieodkryta niunia


siara33

Rekomendowane odpowiedzi

_________________________________________________

..::Auto do sprzedania::..

http://allegro.pl/audi-a4-nietypowa-bogata-opcjia-s-pakiet-i1412097982.html

nowy wpis na koncu 1 stony + nowe zdjecia .... pozdrawiam

_________________________________________________

Witam

prosze o pomoc w ocenie mojego nowego nabytku

Wyposazenie standardowe:

- Silnik 1.8 B + LPG sek. BRC

- Klimatronik

- el. szyby x2

- el + grzane lusterka

- pogrzewane spryskiwacze szyby przedniej

- komputer pokladowy

- licznik z komputerem oraz wskaznikami temp oil. + Volt

- tapicerka + kokpit standard

- podlokietnik ori

- felgi alu 16" ori

A tu wyposazenie ktore ja mam a szukajac na allegro nie ma takich aut ktore to wszystko maja w 1

- cala czarna podsofitowka + slupki

- oslony sloneczne z lampkami

- lampka srodkowa z 3 przyciskami

- lampki w slopkach tylnich

- komputr pokladowy u mnie swieci sie na zolto :( (kaszana)

- nakladki na progach takie zaokraglone a nie odstajace (czarne)

- tylny zderzak caly polakierowany bez czarnego pasa na dole

- listewki/ramki do okola szyb.. ale nie chromowane tylko takie jakby chrom ale bliski czarnego

- el. spryskiwacze

-

Chwilowo auto jest troszke uszkodzone ale niebawem spodziewam sie wyplaty odszkodowania i w planach jest zmiana lamp tylko nie wiem na jakie sie jeszcze zdecydowac.. oraz przyciemnienie szyb.. chce taz zamontowac tylny spojler ale taki jak orginal z 3 stopem.. najchetniej mocowany na klapie ale zeby zachodzil na blotniki... moze ktos ma do sprzedania?

Wie ktos moze czy jest mozliwosc kupna chromowanej listwy na klape tyl.. ale te co ma guzik do otwierania i lampki tablicy...

http://img443.imageshack.us/img443/8154/090628191252.jpg

Nie wiem czy zdejcie sie wczytalo ...

Narazie to tyle prosze nie krytykowac ani nie nasmiewac sie bo to mnie nie interesuje... Chcialbym tylko wiedziec czy mozna to uwazac za nietypowa wersjie... i jest sie czym pochwalic

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to komputer świeci na żółto :mysli: możesz wkleić fotkę [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 11:46_________________________________________________

- el. spryskiwacze

przecież wszystkie są elektryczne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy dokładane przez poprzedniego właściciela i wiele innych kolorek fajny nie spotkałem się w A4 z żółtym komputerem może ktoś jakiś dodatkowy zamontował bo to na 99% nie ori daj fotki wnętrza to się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- cala czarna podsofitowka + slupki

S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nakladki na progach takie zaokraglone a nie odstajace (czarne)

- tylny zderzak caly polakierowany bez czarnego pasa na dole

z tego to wnioskuje , że poprzedni właściciel robił stylizacje na S4 , także możliwe , że był dupnięty w przód i ten kto naprawiał założył już zwykły zderzak :gwizdanie:

- cala czarna podsofitowka + slupki

S4

to jest jak najbardziej wypaśne wyposażenie

Wie ktos moze czy jest mozliwosc kupna chromowanej listwy na klape tyl.. ale te co ma guzik do otwierania i lampki tablicy...

:thumbdown:

chce taz zamontowac tylny spojler ale taki jak orginal z 3 stopem.. najchetniej mocowany na klapie ale zeby zachodzil na blotniki... moze ktos ma do sprzedania?

:thumbdown:

przejżyj sobie tematy w tym dziale oraz temat B5 battalion i wtedy zabieraj sie za przeróbke , nie będziesz musiał wtedy robić rzeczy po dwa razy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dokaldam kilka dodatkowych zdjec.. i odpowiedzi

jesli chodzi o el. spryskiwacze to chodzi mi o el. podgrzewane

jesli chodzi o kolor to mnie sie akurat srednio podoba .. jest to granatowy akryt

jesli chodzi o kolor komputera to przypominam sobie ze jak podlaczylem VAG i tam jest test licznika to w pewnym momecie gdzy sprawdza iluminacjie komputera to on zapala sie caly na czerwono..moze trzeba tylko cos zaprogramowac?

co do odp. pana keżor to o co chodzilo ci z tym spojlerem i listwa?

Licznik

http://img9.imageshack.us/img9/415/100521145443.jpg

Komputer

http://img72.imageshack.us/img72/6618/100521145453.jpg

Daszki

http://img686.imageshack.us/img686/286/100521145549.jpg

Progi

http://img263.imageshack.us/img263/5143/100521145330.jpg

Zderzak tyl

http://img94.imageshack.us/img94/4016/100521145808.jpg

Listewki

http://img690.imageshack.us/img690/9071/100521145714.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odp. pana keżor to o co chodzilo ci z tym spojlerem i listwa?

że to nie są zabiegi upiększające , a wręcz przeciwnie :kwasny:

no ale co do auta , to tak jak myślałem , masz tylny zderzak i progi z S4 , brakuje tylko przedniego zderzaka

tak samo z chromami wokół szyb , masz z wersji S4 ciemny chrom

podsufitka też z wersji S4

a co do komputera , to to jest licznik z FISem , też wypas :good:

także auto jak na razie na wypasie :good: , nie spier**l tego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odp. pana keżor to o co chodzilo ci z tym spojlerem i listwa?

że to nie są zabiegi upiększające , a wręcz przeciwnie :kwasny:

no ale co do auta , to tak jak myślałem , masz tylny zderzak i progi z S4 , brakuje tylko przedniego zderzaka

tak samo z chromami wokół szyb , masz z wersji S4 ciemny chrom

podsufitka też z wersji S4

a co do komputera , to to jest licznik z FISem , też wypas :good:

także auto jak na razie na wypasie :good: , nie spier**l tego :wink4:

hahaha nie spier***** heheh dobre... ale w zeszlym roku pewien malolat przetracil mi dziobek i tak go poskladalem.. po roku czasu wygralem sprawe sadowa i teraz musialem przelozyc wszystkie czesci na stare zeby ogledziny zrobili... tak ze czekam na kasiorke...

A kolego ten komputer z tym "fisem" to dobry mowisz... ale on nie pokazuje mi np. ktore drzwi sa otwarte.. tylko temp. spalanie. i kontrola swiatel... moze moje auto nie ma wiecej opcji? a co myslisz z tym kolorem zoltym ?

Co do spojlera to mnie sie tak jakos on podoba.. nie zeby szpan typu jezdze 200km/h i musze miec docisniety tyl:) ale tylko dla tego ze z tylu tak pusto no i nie mam trzeciego stopu

Dziekuje za mile slowa,...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź sobie skombinuj półkę tylną z 3 stopem bo lotka to siara.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowilem troszke odswiezyc moj temet o moim aucie...

A mianowicie po ponad roku zapoznalem sie z kazda srubka.. i zaczynam po malu i delikatnie zimieniac co nieco ...

Ale po koleji ... od pierwszego wpisu mialem jedna powazna stluczek ... ale udalo sie to naprawic ... mialem tez jedna groba naprawe a mianowicie wymienilem uszczelke pod glowica... ze wzg. iz od dluzszego czasu myslalem o szeregu innych napraw postanowilem wyciagnac caly silnik ze skrzynia ... tak tez zrobilem i dzieki temu rozebralem calkowicie silnik z gory i dolu... ogolenie mowiac poprawilem :

- nowa uszczelka pod glowica

- planowana glowica

- wymiana paska rorzadu

- uszczelnienie miski oleju

- oczyszczenie kola 2 masowego

- obicie tarczy sprzeglowej( tansze rozwiazanie niz kupno nowego)(na starej tarczy tez jezdzil ale bral wysoko, czytalem ze u wielu na forum tak jest, ale po tej naprawie bieze w polowi no i mam pewnosci ze ta tarcza tam jest .. bo stara to juz byla wyslizgana)(koszt ok 70zł)

- planowanie dosiku (taki sam powod jak z tarcza)(koszt ok 35zl)

- nowe lozysko oporowe

- oczywiscie caly silnik wymyty i oczyszczony z zanieczyszczen zebranych przez lata na obudowach

- nowy olej .. ale bez przesady przy takim wiekowym silniku to juz tylko minerlany + f. oleju

- dodatkowo nowe uszczelki pod kolektory , pokrywe itp

Oczywiscie silnik zamontowalem i nawet odpalil :)

W miedzy czasie wymienilem cale zawieszenie przednie ... same wahacze i koncowki ... jak u wielu koszta odgrywaja duze znaczenie ... ja kupielm takie za 600 zł DECERMAN-a i jak narazie jezdze juz ponad 6 miesiecy i jest idealnie co jakis casz zagladam ...

Teraz troszke o wygladzie zew.

dodatki oraz zmiany:

- przednie lampy na te po Lifcie

- grill chrom

- kupilem oraz wymienilem tylna polke tak aby byl 3 stop

- zrobilem podswietlenie na nogi x4 (kolor czerwony zapala sie razem z podswietleniem kokpitu)

- zamontowalem tylne glosniki ori NOKIA ( zamontowalem 2x glosnik prawy - ten bez wzmacniacza - i podlaczaczylem pod radio) i tak mam w bagazniku skrzynie basowa + wzmacniacz a auto nie mialo instalacji wiec nie potrzebowalem aby glosniki probowaly basowac... Pozatym radio jak dam glosniej to glosniki i tak sa za slabe ....

- niedawno wymienilem zarowki os. wew. na diody ... ale troche slabo swieca musze nad tym popracowac ( brak akt. foto)

oczywiscie reszta w moim aucie jest bez zmian tak jak na samym poczatku i wnioskach z innymi moje autko ma pakiet z wersji "S" czy S-Line czy S-Line Package...bez znaczenia jakie nazywnictwo ,,, jak kto woli

Postaram sie dodac kilka zdjec ...troche nie pokoleji...

090628_191252.jpg

100521_145443.jpg

101106_132404.jpg

100521_145549.jpg

100521_145808.jpg

101106_131339.jpg

101106_131355.jpg

101106_131425.jpg

101106_170330.jpg

101106_131537.jpg

101106_131650.jpg

101106_131710.jpg

101106_131741.jpg

W planach

- przerobic przednie lampy na Xenon + spryski (H7 - 6000k)

- wymiana tylnych lamp ( jeszcze nie mam koncepcji)

- moze przyciemnic 5x szyby na 1

- wymiana amortyzatorow ( nie glebic)

- wymiana tylnych tuleji belki

- moze zamontowac swiatla dzienne tak w tych otworach w deflekorze

wiecej udziwnien nie przewiduje ... w przyszlym roku przemysle sprzedanie ... moze jacys zainteresowani...

Pozdrawiam i dziekuje za ocene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te chromowane paski na grill-u w tym modelu nie wyglądają ciekawie. Nie ma wyraźnego zdjęcia ale ten kasciak sony jak ma obsługę zmieniarki to ma zmianę koloru podświetlania na pomarańczowy które bardziej pasuje do czerwonego moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rządzi :polew:

reszta w moim aucie jest bez zmian tak jak na samym poczatku i wnioskach z innymi moje autko ma pakiet z wersji "S" czy S-Line czy S-Line Package...bez znaczenia jakie nazywnictwo ,,, jak kto woli "

Gdzie?

Ja tam nie widzę nic z tego pakietu :cool1:

Ogarnij te dywaniki i pokrowce, zrób coś z pozostałościami po wystrzelonej poduszce - szkoda patrzeć na takie auto :thumbdown:

Plusem są lampy poliftowe :good: Jeszcze jakby na tył takie wpadły i grill wrócił do swojego pierwotnego wyglądu byłoby super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rządzi :polew:

reszta w moim aucie jest bez zmian tak jak na samym poczatku i wnioskach z innymi moje autko ma pakiet z wersji "S" czy S-Line czy S-Line Package...bez znaczenia jakie nazywnictwo ,,, jak kto woli "

Gdzie?

Ja tam nie widzę nic z tego pakietu :cool1:

Moze i sie nie znam dla tego na poczatku pytalem innych o podpowiedz przeczytaj moj temat od gory,... Ale powiedz mi czy gdzie kolwiek mozna znalesc w 1 aucie tyle opcji co mam ja? Bo przegladalem Allegro i niestety jest duzo ale nie wszystko to samo... m.in.

- cala czarna podsufitka + slupki + drzwi + podloga

jedynie fotele byly standard dla tego sa pokrowce... z materialu od Forda

- os. w slupkach tyl

- lampka sr. na 3 guziki

- pods. daszki sloneczne

- komputer z pelnym FIS-em

- tylny zderzak caly polakierowny (bez czarnego pasa)

- zaokrkaglone progi w kolorze (nie odstajace kanciaste czarne)

- ciemny chrom listewek ori szyb

- pogrzewane lusterka zew.

- podgrzewane dysze spryskiwacza

- podlokietnik ori

- klimatronik

- el. szyby (niestety tylko 2)

Dodatkowo teraz juz

- 3stop

- tylne glosniki

- podswietlenie na nogi

poduszka poprawiona ... kazdy kto wsiadal tam dotykal i dla tego co chcwile odstawalo... kasaciak sony ... bo narazie brak funduszy na DvD.. jesli chodzi o grill to mnie sie podobra ... bynajmniej przod sie wyruznia w sloncu caly Lsni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rządzi :polew:

reszta w moim aucie jest bez zmian tak jak na samym poczatku i wnioskach z innymi moje autko ma pakiet z wersji "S" czy S-Line czy S-Line Package...bez znaczenia jakie nazywnictwo ,,, jak kto woli "

Gdzie?

Ja tam nie widzę nic z tego pakietu :cool1:

Moze i sie nie znam dla tego na poczatku pytalem innych o podpowiedz przeczytaj moj temat od gory,... Ale powiedz mi czy gdzie kolwiek mozna znalesc w 1 aucie tyle opcji co mam ja? Bo przegladalem Allegro i niestety jest duzo ale nie wszystko to samo... m.in.

- cala czarna podsufitka + slupki + drzwi + podloga

jedynie fotele byly standard dla tego sa pokrowce... z materialu od Forda

- os. w slupkach tyl

- lampka sr. na 3 guziki

- pods. daszki sloneczne

- komputer z pelnym FIS-em

- tylny zderzak caly polakierowny (bez czarnego pasa)

- zaokrkaglone progi w kolorze (nie odstajace kanciaste czarne)

- ciemny chrom listewek ori szyb

- pogrzewane lusterka zew.

- podgrzewane dysze spryskiwacza

- podlokietnik ori

- klimatronik

- el. szyby (niestety tylko 2)

Dodatkowo teraz juz

- 3stop

- tylne glosniki

- podswietlenie na nogi

poduszka poprawiona ... kazdy kto wsiadal tam dotykal i dla tego co chcwile odstawalo... kasaciak sony ... bo narazie brak funduszy na DvD.. jesli chodzi o grill to mnie sie podobra ... bynajmniej przod sie wyruznia w sloncu caly Lsni :)

Pakiet sport tak w skrócie: kubełkowe fotele, 1be, trójramienna kierownica itp. Zresztą w Twoim roczniku nie było nawet o nim mowy. Dopiero od modelu 97.

To co wymieniłeś to normalne wyposażenie danego rocznika plus dokładki poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz kolego racjie ... moze i nie jest to nic wsplnego z S ... nie jestem az takim pedantem aby miec wszystko po prostu sie ciesze tym co mam .. a wiem ze nie kazdy ma takie opcjie w 1 aucie w roznych rocznikach.... mam tez A4 z 96r. z silnikiem 1.6B i tam nie ma nawet polowy tego co w tym opisanym ... dla tego mam taka opinie o nim...mam inne podejscie do samochodu ... ogladalem twoje tez masz ladne ... pchasz w to kupe kasy i stylizujesz na S... ale po takim czasie to bys w koncu przelakierowal te prawe lustro ...

Uznaje ze moje autko to skladak .. i tak jestem z niego zadowolony...

Dziekuje specjaliscie za opinie i pozdrawiam [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:34_________________________________________________...::Auto na sprzedaz::...

http://allegro.pl/audi-a4-nietypowa-bogata-opcjia-s-pakiet-i1412097982.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet sport tak w skrócie: kubełkowe fotele, 1be, trójramienna kierownica itp. Zresztą w Twoim roczniku nie było nawet o nim mowy. Dopiero od modelu 97.

Popatrz a w parówie 96' to było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...