Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuner od wolnossacych, najlepiej okolice Olsztyna


micek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie takiego typu: kto w okolicach Olsztyna a jesli nie to gdzies dalej zna sie dobrze na wolnossacych.Wiem ze chip w takich silnikach za duzo nie dalej no ale po kawalku i do celu.Jak taka przyjemnosc rozklada sie w przedziale cenowym!?

wydzielone z tematu "dobrzy tunerzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mam przez to rozumiec?! Ze nikt sie tym wogole nie zajmuje?! a tak na marginesie to nie moge zapomniec bo chcialem sprzedac auto ale kur... wszyscy boja sie takich duzych silnikow i gadaja ze jakby to bylo 1.6 albo 1.8 to bym wzial...nie trawie wogole takiego gadania!!Chyba maniakow duzych pojemnosci moza juz na palcach policzyc wszyscy wymarli razem z dinozaurami!Albo zapytanie Panie diesel czy benzyna na gieldzie? mowie benzyna i slysze odrazu to nie chcem wtedy ja na to z grubej rury wyp...!!No nic nie bede sie rozpisywal bo znowu zjebke dostane ze nie o tym jest mowa w temacie...Jak ktos ma jakies dobre informacje to nich pisze...Z gory dziekuje :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie są wielbiciele duzych pojemności w benzynie - np.: ja :)

Napewno ktoś kiedyś się trafi :)

Ja też się mieszczę wśród wielbicieli dużych pojemności :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przy takim silniku to ani nie poczuje roznicy.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na wiekszym silniku o wiekszej mocy przyrost bedzie jeszcze wiekszy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na wiekszym silniku o wiekszej mocy przyrost bedzie jeszcze wiekszy.. :)

Nom, zamiast 3, 5 kuców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, zamiast 3, 5 kuców :D

Tyle to ma 1.8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wykres troche sie zmienia u mnie z nizszych obrotow lepej sie zbiera ...to czuc ;]

moze to podswiadomosc tak działa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie naszukałem czipów do mojego 2.8 :> W sumie od Niemiec za 2tys przyrost 18koni do 20 koni w Anglii za 1tys zł , po czym zacząłem czytać wypowiedzi na temat wolnossaków na forum człowieka z V-techu i sobie odpuściłem. Chociaż po ostatnich opiniach na temat V-tech znowu zaczynam się nad tym zastanawiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch.j wie jak podchodzic do wolnossacych...w sumie da rady za pomoca tjuningu mechanicznego wyszarpac kucy no ale to juz sa kolosalne wklady finansowe typu kute tloki za jeden kolo 1000 zl itd.A koledzy przyturbieni niech szydery sobie nie uzadzaja jak sa w lepszym polozeniu! :bicz2::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch.j wie jak podchodzic do wolnossacych...w sumie da rady za pomoca tjuningu mechanicznego wyszarpac kucy no ale to juz sa kolosalne wklady finansowe typu kute tloki za jeden kolo 1000 zl itd.

No kute tłoki to akurat ani jednego konika więcej Ci nie dadzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no tez slyszalem ze uturbienie kosztuje kolo 25 tys (cos takiego).Mialem w planach sprzedac swoja ale niedlugo juz ostatnia czesc z zawieszenia wymienie na nowa takze nie oplacami mi sie i bede myslal nad wymiana silnika.a tak na marginesie to czasami bywam Gugas 20 km od Lodzi bo moja mamuska tam mieszka wiec jak bede to sie ustawimy. :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no tez slyszalem ze uturbienie kosztuje kolo 25 tys (cos takiego).Mialem w planach sprzedac swoja ale niedlugo juz ostatnia czesc z zawieszenia wymienie na nowa takze nie oplacami mi sie i bede myslal nad wymiana silnika.a tak na marginesie to czasami bywam Gugas 20 km od Lodzi bo moja mamuska tam mieszka wiec jak bede to sie ustawimy. :th: :a4fan:

Chętnie po 10 sierpnia będę już po urlopie , a niunia pewnie po remoncie zawiasu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...