Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuner od wolnossacych, najlepiej okolice Olsztyna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam pytanie takiego typu: kto w okolicach Olsztyna a jesli nie to gdzies dalej zna sie dobrze na wolnossacych.Wiem ze chip w takich silnikach za duzo nie dalej no ale po kawalku i do celu.Jak taka przyjemnosc rozklada sie w przedziale cenowym!?

wydzielone z tematu "dobrzy tunerzy"

Opublikowano

zapomnij - zmien auto

Opublikowano
  • Autor

Czyli co mam przez to rozumiec?! Ze nikt sie tym wogole nie zajmuje?! a tak na marginesie to nie moge zapomniec bo chcialem sprzedac auto ale kur... wszyscy boja sie takich duzych silnikow i gadaja ze jakby to bylo 1.6 albo 1.8 to bym wzial...nie trawie wogole takiego gadania!!Chyba maniakow duzych pojemnosci moza juz na palcach policzyc wszyscy wymarli razem z dinozaurami!Albo zapytanie Panie diesel czy benzyna na gieldzie? mowie benzyna i slysze odrazu to nie chcem wtedy ja na to z grubej rury wyp...!!No nic nie bede sie rozpisywal bo znowu zjebke dostane ze nie o tym jest mowa w temacie...Jak ktos ma jakies dobre informacje to nich pisze...Z gory dziekuje :a4fan:

Opublikowano

Nie przejmuj sie są wielbiciele duzych pojemności w benzynie - np.: ja :)

Napewno ktoś kiedyś się trafi :)

Opublikowano

Nie przejmuj sie są wielbiciele duzych pojemności w benzynie - np.: ja :)

Napewno ktoś kiedyś się trafi :)

Ja też się mieszczę wśród wielbicieli dużych pojemności :evil:

Opublikowano

micek Jak chcesz za 300zl 5km i 11nm to kup chip z allegro :) Od goscia bschiptuning

Opublikowano

Hehe przy takim silniku to ani nie poczuje roznicy.. :>

Opublikowano

Nie no wykres troche sie zmienia u mnie z nizszych obrotow lepej sie zbiera ...to czuc ;]

Opublikowano

Moze na wiekszym silniku o wiekszej mocy przyrost bedzie jeszcze wiekszy.. :)

Opublikowano

Moze na wiekszym silniku o wiekszej mocy przyrost bedzie jeszcze wiekszy.. :)

Nom, zamiast 3, 5 kuców :D

Opublikowano

Nom, zamiast 3, 5 kuców :D

Tyle to ma 1.8 :naughty:

Opublikowano

Nie no wykres troche sie zmienia u mnie z nizszych obrotow lepej sie zbiera ...to czuc ;]

moze to podswiadomosc tak działa...
Opublikowano

Ja już sie naszukałem czipów do mojego 2.8 :> W sumie od Niemiec za 2tys przyrost 18koni do 20 koni w Anglii za 1tys zł , po czym zacząłem czytać wypowiedzi na temat wolnossaków na forum człowieka z V-techu i sobie odpuściłem. Chociaż po ostatnich opiniach na temat V-tech znowu zaczynam się nad tym zastanawiać :P

Opublikowano
  • Autor

ch.j wie jak podchodzic do wolnossacych...w sumie da rady za pomoca tjuningu mechanicznego wyszarpac kucy no ale to juz sa kolosalne wklady finansowe typu kute tloki za jeden kolo 1000 zl itd.A koledzy przyturbieni niech szydery sobie nie uzadzaja jak sa w lepszym polozeniu! :bicz2::a4fan:

Opublikowano

ch.j wie jak podchodzic do wolnossacych...w sumie da rady za pomoca tjuningu mechanicznego wyszarpac kucy no ale to juz sa kolosalne wklady finansowe typu kute tloki za jeden kolo 1000 zl itd.

No kute tłoki to akurat ani jednego konika więcej Ci nie dadzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tak...ale razem z innymi modyfikcjami tak...bynajmiej tak slyszalem :a4fan:

Opublikowano

Ja już znalazłem firmę, która ma w ofercie zaturbienie 2.8 ;) po modyfikacji 299KM a cena chyba koło 6tys dolarów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No no tez slyszalem ze uturbienie kosztuje kolo 25 tys (cos takiego).Mialem w planach sprzedac swoja ale niedlugo juz ostatnia czesc z zawieszenia wymienie na nowa takze nie oplacami mi sie i bede myslal nad wymiana silnika.a tak na marginesie to czasami bywam Gugas 20 km od Lodzi bo moja mamuska tam mieszka wiec jak bede to sie ustawimy. :th: :a4fan:

Opublikowano

No no tez slyszalem ze uturbienie kosztuje kolo 25 tys (cos takiego).Mialem w planach sprzedac swoja ale niedlugo juz ostatnia czesc z zawieszenia wymienie na nowa takze nie oplacami mi sie i bede myslal nad wymiana silnika.a tak na marginesie to czasami bywam Gugas 20 km od Lodzi bo moja mamuska tam mieszka wiec jak bede to sie ustawimy. :th: :a4fan:

Chętnie po 10 sierpnia będę już po urlopie , a niunia pewnie po remoncie zawiasu :>

Opublikowano

wrzuce wykresy co vtech wyciagnal z 1.8 i 2.8.... jak chcecie kilka KM to sie bawcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.