Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Rodzinny - 3,0 - Q - S-line


AZIK

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo to chyba pora przedstawić się w tym dziale... od 2006 sterowałem A-4 Avant B5 1,8 ADR ale przyszła pora na zmiany.... w czwartek po rocznej :) sprzedaży zjawił się konkret nabywca i..... i trzeba było szukać nowego przemieszczacza o linii kombi.... po małych perypetiach piatkowych :oops: prawnie i formalnie stałem się wczoraj włascicelem samochodu, który dobrze znacie a mianowicie kolegi kącikowego Cuber`a... mam nadzieję że to nie żadna tajemnica ale widze, że już zmienił opis na "BYŁO B7" więc już to chyba ofi wiadomość....

samochód Wam znany więc jako drobny opis przeklejam kawałek postu od kol. Cuber

- S-line

- Bixenon

- RNS-e

- kiera multifunkcyjna pikowana

- Skóra pełna

- 18-stki fele model RS6

- zmieniarka w schowku

- system nagłośnienia BOSSE

- szyberdach

- rolety w tylnich drzwiach

- oczywiscie tempomat

- grzane fotele

- FIS

- pełna elektryka szyb

- hak

- zawiecha -20 mm

i dodam: dywaniki gumowe i zimowe obuwie

ponieważ wszystko się za szybko działo nawet zdjęć nie mam, bo mnie dziś w robocie ukiblowali ale postaram się w najbliższym czasie coś dołączyć :)

Pierwsze wrazenia z jazdy??? Ja pier...le :) po co w tym aucie I bieg?????

Mam nadzieję że będzie się dobrze spisywało a ja zacznę je właściwie ogarniać ..... a jakie plany na przyszłość???

1. nauczyć się obsługi tego wszystkiego co przy kierze i na środku kokpitu :) bo w B5 tego nie miałem....

2. kupić letnie kapcie padło na Continental 3 - alu psiknąć

3. zatankowac do pełna - nie raz :) I raz :)

4. schowek porezać-pospawany i podłokietnik-wymieniony na nowszy i sprawny :

5. nauczyć się myć tą Czarnule - na razie mam środki do wnętrza i jest :good:

6. Dokręciłem śrubę zawiasu drzwi prawych przednich - och te ASO :wallbash:

7. przerejestować i ubezpieczyć

8. Coś nie styka w lampce bagażnika - szczegół który zaczął mnie denerwować

9. klaksony ??? - wymieniony przekaźnik i dalej kupa, demontaż zderzaka i sprawdzenie styków

10. mata do tylnego bagażnika

11. wymienić halogeny przód-stare i zaśniedziałe

i cieszyć się jazdą.... a także obserwując Wasze pojazdy dążyć powolutku do doskonałości i ideału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i program obowiazkowo... te 204 konie to grzech w tym silniku :wink4

Poprzedni właściciel już softa robił jak dobrze doczytałem inny wątek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa

nie doczytałem że to auto Cuber'a. w takim razie :notworthy: :notworthy: :notworthy: bo program jest a i wtryski i reszta ogarnieta profesjonalnie ...

:good: :good: :good:

gratki i gwarantuje duzo frajdy z tego auta, wczoraj znowu jakis typ na swiatlach musial sie dopytac co mam pod maska bo nie kumal czemu tak znikam mu z oczu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Cuber wiarygodnie wszystko gadał i szczery chłopak - przynajmniej takie mam wrażenie... niemniej mam świadomość, że to nie nowe B8 ale wolę w używanych olimpijskich figurach jeździć niż jakimkolwiek autem dla mas :)

wtryski, napinacze wymienione, więc mam nadzieję że wiekszych problemów nie będę miał z motorkiem... a o większą szmoc zadbał już poprzedni właściciel....

miło w zacnym gronie poczytać miłe słowa.... o foty sie postaram niebawem... może coś doradzicie a może skrytykujecie ale autko to czysta seria... s-line seria oczywiscie :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura znana i śliczna - nic więcej nie jest potrzebne - ciesz się pięknym autkiem i cudnym silniczkiem :good:

Fajnie tak z B5 na B7 3.0tdi przeskoczyć :):good:

pamiętam dzień w którym ta fura przekroczyłą granice DE/PL - zrobiła wtedy na mnie wrażenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko pogratulowac Panu :hi: bo furka nie taka zwykla seria :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn

To i ja :)

Auto lala. Cuber go głaskał i pieścił więc w tej kwestii na bank będziesz zadowolony. Moc nie za duża ale na warunki miejskie wystarcza :D:polew: :polew: Będziesz zadowolony :)

Teraz tylko Miron ma problem bo na Ślunsku jest coś co go może objechać :) Wiec już nie jest królem prostej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja :)

Auto lala. Cuber go głaskał i pieścił więc w tej kwestii na bank będziesz zadowolony. Moc nie za duża ale na warunki miejskie wystarcza :D:polew: :polew: Będziesz zadowolony :)

Teraz tylko Miron ma problem bo na Ślunsku jest coś co go może objechać :) Wiec już nie jest królem prostej :D

No weź. Ostatnio ktoś wrzucił linka z You Tube, jak Mirona objechała chyba jakaś Calibra :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn

To i ja :)

Auto lala. Cuber go głaskał i pieścił więc w tej kwestii na bank będziesz zadowolony. Moc nie za duża ale na warunki miejskie wystarcza :D:polew: :polew: Będziesz zadowolony :)

Teraz tylko Miron ma problem bo na Ślunsku jest coś co go może objechać :) Wiec już nie jest królem prostej :D

No weź. Ostatnio ktoś wrzucił linka z You Tube, jak Mirona objechała chyba jakaś Calibra :decayed:

To rzeczywiście jakiś kryzys przechodzi. Może powinien pomyśleć aby nie dokładać już tych kabli i wiązek w aucie bo staje się ciężki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...