Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spinki samochodowe


arczi_a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Myślę, że wielu z nas wkurza czasami brak wielu drobnych elementów łączących, mocujących (plastikowych lub metalowych) typu: wszelkiego rodzaju kołki, spinki, opaski itp. Są to tak drobne elementy, że często w Etce nie są opisane a w ASO jak nie mają w Etce to też rzadko coś wiedzą o co się pyta. Występują one ogólnie pod nazwą "spinki samochodowe". Znalazłem ostatnio link do firmy, która się zajmuje produkcją takich elementów i jak widziałem ma duży asortyment, mało tego nawet podzielony na marki aut (jest też katalog dla aut koncernu VAG). Jest tam każdy element opisany, ma swoje zdjęcie i cenę, więc nawet jak się nie ma numeru (a przeważnie te elementy nie mają) to można je tam znaleźć po wyglądzie.

http://www.romix.pl/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=37&&Itemid=29

Jeśli już to było na forum lub umieszczam ten wątek w niewłaściwym dziale to proszę moderatora o usunięcie lub przeniesienie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej fajne :)

a do intercarsu nie każdy ma po drodze ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten sklep jak można zauważyć na stronie współpracuje z inter cars. I wielkie dzięki za przypomnienie tej stronki bo gdzieś mi zginęła a trzeb się zaopatrzyć w tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mech15, za Twoją poradą udałem się do Inter-cars w Bełchatowie i niestety nie mogłem kupić wybranej spinki na sztuki. Widziałem, że sprzedawca zagląda do katalogu firmy podanej przeze mnie wcześniej i może sprzedać tylko w pakiecie 10szt. Może tylko jakieś wybrane spinki (większe) są na sztuki albo inter-cars inter-carsowi nie równy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mech15, za Twoją poradą udałem się do Inter-cars w Bełchatowie i niestety nie mogłem kupić wybranej spinki na sztuki. Widziałem, że sprzedawca zagląda do katalogu firmy podanej przeze mnie wcześniej i może sprzedać tylko w pakiecie 10szt. Może tylko jakieś wybrane spinki (większe) są na sztuki albo inter-cars inter-carsowi nie równy...

a jaki koszt tych 10 sztuk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zależy jakich ? Te akurat co mnie interesowały (mocujące wykładzinę w bagażniku) to wychodziły mniej więcej tyle samo co na stronie Romix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszony informacją kolegi o możliwości zakupienia spinek w intercars'ie poleciałem do niego i spytałem o ceny ;( Potrzebowałem spinki do B5 osłona dolna silnika-nadkole (mocowanie w dolnej osłonie i wkręt do zamocowania) koszt 10szt - jedne 28zł drugie prawie 50zł i to po zniżkach na firmę. Jeżeli potrzeba kupić po sztuce to lepiej jechać do ASO. Za komplet (element mocujący i wkręt) dałem 12zł czyli za komplet na samochód wychodzi 48zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpoloo powiedz mi czy się nie przeszłyszałeś byłem dziś w aso i zaśpiewali za ten komplet 148 pln (mocowanie osłony skrzyni i silnika) :wallbash: :wallbash: :wallbash:ile tych spinek i kołków masz w komplecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zamawiać spinki przy okazji zakupów w getem.pl jeśli ktoś tam coś zamawia. tanio i bez jazdy do ASO i IC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy_sky

Ja pisałem o cenie mocowania osłony dolnej silnika do nadkola - klip mocujący plus śrubka potrzeba po 2 takie komplety na stronę. Cena taka jak wyżej. Kupowałem do siebie komplet na jedną stronę w ASO VW w Łodzi.

Te o których piszesz (mocowanie osłon dolnych silnik/skrzyni) mogą być w takiej cenie bo to są inne spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mech15, za Twoją poradą udałem się do Inter-cars w Bełchatowie i niestety nie mogłem kupić wybranej spinki na sztuki. Widziałem, że sprzedawca zagląda do katalogu firmy podanej przeze mnie wcześniej i może sprzedać tylko w pakiecie 10szt. Może tylko jakieś wybrane spinki (większe) są na sztuki albo inter-cars inter-carsowi nie równy...

taka prawda ,wszystkie/prawie /hurtownie zaopatrują się w firmie z Twojego linka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...