Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?


simon_69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety po ostatnich ulewach okazało się że leje mi się do środka auta :( Pod wykładziną z lewej strony mam pełno wody. Wyczytałem że osuszacz powietrza może sobie z tym poradzić i stąd moje pytanie: mieszkam w Piasecznie i może jest ktoś z okolicy kto posiada takie urządzenie? bo jeśłi nie to zostanie mi wyciąganie wykładziny a za bardzo nie mam warunków do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co narazie włącz jakąś dużą farelkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem ponad tydzień temu :kwasny: zostawiłem otwarte całe okno od pasażera z przodu na cała noc a wtedy lało jak cholera.....

Na drugi dzień jak przyszedłem, powódz ! :wallbash: Byłem załamany.... Dzwoniłem po myjniach samochodowych, ale nikt za bardzo nie chciał się tego podjąć, aż wreszcie udało mi się dorwać gościa, który sie tego podiął, wyjął fotel, zdjął wykładzine, boczki z drzwi itp... Auto wysuszono perfekcyjnie. 3 dni suszenia ! koszt 360zł. Tylko w tym jeszcze było sprawdzanie elektryki żeby się upenić że wszystko :good:

Jeżeli faktycznie masz w cholere wody to bez rozbierania się nie obejdzie, lepiej dobrze wysuszyć i posprawdzać wszystko, bo później możesz możesz mieć pleśń i nie miły zapach w samochodzie.

A osuszenie samej wykładziny nic nie da, pod wykładziną napewno jeszcze będą miejsca gdzie będzie woda... Przyjdzie słońce, i w aucie będą ci parować szybi itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź gdzieś na myjke ręczną gdzie będzie odkurzacz samochodowy taki specjalny i nim sobie wyciagniesz nadmiar wody i dopiero wtedy osuszacz użyj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź gdzieś na myjke ręczną gdzie będzie odkurzacz samochodowy taki specjalny i nim sobie wyciagniesz nadmiar wody i dopiero wtedy osuszacz użyj :good:

no tak chyba będe musiał zrobić, albo jeśli będe miał troche wolnego czasu to jakoś wyjmę wykładzinę i wtedy wszystko wysuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak bardzo było zalane, jak mocno to taki odkurzacz tylko zbierze wode powieszchownie... a woda i tak zostanie głębiej pod wykładziną. Sam zbierałem wode tym odkurzaczem na początku, ale woda i tak została pod nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wody jest dość dużo, dzisiaj podniosłem wykładzinę i była mała kałuża, gąbka jest cała nasiąknięta więc bez zdejmowania wykładziny chyba się nie obejdzie. Najgorsze jest to, że uszczelniłem pod ECU, linkę otwierania maski, otwory odpływowe a woda nadal leje się do środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy niby woda sie dostaje do środka?

na obecną chwilę nie mam pojęcia którędy, jak podniosłem wykładzinę to druga osoba polewała samochód wodą i jak na złość nigdzie nie widziałem przecieku i nie mogę go zlokalizować, pewnie będzie widać po wyjęciu wykładziny. Woda leje się na postoju pod wykładziną od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocny będzie w tym przypadku jak mówiłem odkurzacz, ja też miałem problemy z wodą powodem był zapchany wężyk spustowy klimy i wszystko szło na wykładzine, tyle ze u mnie to było z prawej strony o raz przy tynich siedzeniach, odkurzaczem wysysałem cała wode że było tylko z dotyku wilgotne ale nie tak że juz wode było widać, odetkałem ten węzyk i wszystko wróciło do normy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadz też z tą farelką, bo jeszcze plastiki pokrzywisz... :) widziałem już taki motyw. :kwasny:

Postaraj się jak najszybciej to osuszyć i znaleść zródło tej wody... Ja bym tego nie odkładał do środy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadz też z tą farelką, bo jeszcze plastiki pokrzywisz... :) widziałem już taki motyw. :kwasny:

Postaraj się jak najszybciej to osuszyć i znaleść zródło tej wody... Ja bym tego nie odkładał do środy :confused4:

A czym osuszy? Właśnie ferelką najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jutro cały dzień jestem w pracy i dopiero w środę będe mógł robić. jeszcze raz dzięki, jak skończę to dam znać. pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 21:43_________________________________________________jeszcze jedno, fotel kierowcy mam sterowany elektronicznie, wiecie może czy ma jakieś dodatkowe mocowania w odróżnieniu od fotela ze zwykłą regulacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadz też z tą farelką, bo jeszcze plastiki pokrzywisz... :) widziałem już taki motyw. :kwasny:

Postaraj się jak najszybciej to osuszyć i znaleść zródło tej wody... Ja bym tego nie odkładał do środy :confused4:

A czym osuszy? Właśnie ferelką najlepiej :)

Jak już to FARELKĄ :) A czym będzie osuszał to już sam uzna :)

Powodzenia simon_69 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zdemontowałem fotele, boczne listwy i dzięki ładnej pogodzie wykładzina już prawie sucha :naughty:

dzisiaj też uszczelniłem wszystko co się dało i mam nadzieję że woda już nie będzie się lała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykladzina do gory az do golej blachy...bo bedzie zalegalo i kiśnialo. Przelewa sie w rowkach, nawet po takim rozlozeniu dobra chwile schnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...