Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie . Jest to kolejne audi które kupiłem 19.03.2010 pod wpływem impulsu i całkowitego wybraku zdrowych modeli na rynku .

krótkie streszczenie :

rok : 1997

deklarowany przebieg w momencie zakupu 197 tyś

z wypasów : el szyby , lustra , drewno , klimatron , grzanie d*py , lampy przednie z halo , tył pierwszy lift . Jeszcze kilka by się znalazło ale sami na fotkach zobaczycie .

te zdjęcia były robione tydzień po zakupie 28836da04b17b185m.jpg 362095cc95836481m.jpg

Potem doszło audio : Radio Alpine , wzmacniacz magnat , tuba infinity + box pod aktywny tylny zestaw.

Po pewnym czasie doleciały kierunki USA ( aktualnie już podłączone ) i Fele z S6 plus

A tu fotki które robiłem zaraz po dojściu felg i kierunków :

edc9777a68fde9c1m.jpg 0b4321d12a4c85ffm.jpg 45668624d41cb573m.jpg

e01b906cc8862ff3m.jpg 032054e2316c2d43m.jpg 7f5b1b0d1accd327m.jpg

973cfaec6f7276f5m.jpg ced7c20272cd9656m.jpg 57df631e8193a3bam.jpg

9a28503bfd16ecdem.jpg 281ecc187f990715m.jpg b467d1540c4365d7m.jpg

Aktualnie auto czeka na nową przepustnicę i Fmic co będzie dalej ... wszystko zalezy od dostępnych środków na moim koncie . :decayed:

AKTUALIZACJA FOTEK:

04282585c16558eam.jpg 37cb40412b171dd8m.jpg 9bee74c5eaf9ec8dm.jpg 691a8eef98ce3723m.jpg

1347ac45a8cdaf6fm.jpg 429d3f5359a950f5m.jpg

AKTUALIZACJA FOTEK:

3c7537bb28e8dafam.jpg 11734621c6b0800cm.jpg bd0b187232c639b0m.jpg 0dabc3e8ad777a7am.jpg eec168fc61cc7c66m.jpg

no i wykres po zrobieniu elektroniki

0882284169972b04m.jpg

Aktualizacja fotek:

100_2260.jpg 100_2269.jpg 100_2272.jpg 100_2279.jpg

100_2284.jpg 100_2288.jpg 100_2291.jpg 100_2282.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.. dlaczego ma lotkę ściągać? Ja co prawda nie mam lotki ale uważam że tyłowi b5 "czegoś brakuje" - z lotką nie wygląda tak źle.

szczuraz w pierwszej kolejności zmień kierownicę na poliftową (najlepiej na wersję S-Line).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tył b5 jest tak wyprofilowany, że ma "seryjny" spojler. Nie potrzeba dodatkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iera od rs 3 ramienna znaczki tył kosz wraz z lotką lotna to do e36 nie audi !! dekielki na alusy te co masz polerka końcówek wydechu i bedzie ładnie pozdrawiam

co do kiery ... w cabrio miałem od s2 i taka też bym chciał zaadoptować Ew. UFO . Lotka zostaje bo klapa pod nią prawdopodobnie żyje swoim życiem :naughty: . Dekielki mam 3 i szukam 4 na alledrogo . Polerka końcówek odbyła się tydzień po zakupie ( nie obeszło się bez papieru 2000 na mokro :wink4: )

nie moge sie dopatrzeć jaka to wieś we Wrocku :decayed:

Muchobór Mały :) Foty robione u mnie pod domem i za CPN`em obok hotelu Diament

Właśnie tył b5 jest tak wyprofilowany, że ma "seryjny" spojler. Nie potrzeba dodatkowego.

Mnie to nie grzeje ani nie ziębi . Znaczek 1.8T zniknie na korzyść 1.6 ale to dopiero po programie . :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 13:06_________________________________________________pora na mały update ... Przeszedłem w tak zwanym międzyczasie nierówną walkę z przepustnicą ( wyleciała stara przyszła nowa ) . Nie rozwiązało to problemu z położeniem przepustnicy ( a właściwie z błędem Vag odpowiedzialnym za to ) . Po zwiedzeniu kilkunastu warsztatów zajmujących sie grupą VAG ( w których kazano kupować mi coraz to nowe przepustnice ) zacisnąłem poślady i wybrałem się do DynoSoft`u we Wro . Jakież było moje zdziwienie gdy w 3-5 minut dostałem odpowiedź na pytanie co jest uwalone w moim silniku ... Winowajcą okazało się być ECU :fool: . Zamówiłem więc ECU ... przepustnica została zaadoptowana i ... okazało się że ECU które dostałem w paczce jest uwalone ... :ranting1:

Jedyny plus jest taki że nie muszę już szukać przepustnicy ... bo mam sprawną . Czekam na powrót naszego forumowicza z urlopu i mam nadzieję że wywiąże się jakoś z tej sytuacji ( wiem że ma jeszcze 2 inne ECU ) . Miałem nadzieję , że w lipcu bedę już po programie w dyno ... niestety jak zwykle życie zweryfikowało plany .

Powoli czas na jakiś niższy zawias , jak tylko A4 zacznie śmigać zostanie uwalone bliżej gruntu .

Tymczasem chciałem pozdrowić mojego niezawodnego , prostego w obsłudze ( 8v i gaźnik ) i nie wymagającego wkładu finansowego ( od 5 lat :tongue4: ) Hyundaia p0805101846.th.jpg

dzięki któremu nie dostałem jeszcze ataku ku*wicy jeżdżąc MPK . :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(najlepiej na wersję S-Line).

a było coś takiego ????

napisz dokładnie co ci sie działo z przepustnicą bo tez mi cały czas wywala błąd na vagu , zmieniłem przepustnice na drugą używke i jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidło, powiedz tylko ile za niego dałeś, bo sam takiego chce wychaczyć :wink4:

Co do planów to zamiana znaczka 1.8T na 1.6 niektórych na drodze może zaskoczyć, ciekawy pomysł... :kox:

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów to zamiana znaczka 1.8T na 1.6 niektórych na drodze może zaskoczyć, ciekawy pomysł... :kox:

pozdro :hi:

co ty gadasz, one ida prawie tak samo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów to zamiana znaczka 1.8T na 1.6 niektórych na drodze może zaskoczyć, ciekawy pomysł... :kox:

pozdro :hi:

co ty gadasz, one ida prawie tak samo :wink4:

No tak, prawie, 1.8T idzie nieco lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny furacz :good: tuba :kox: ale tego1.6 to juz tak nie obrazajcie :wink4: kola sie tocza? tocza :naughty: lepsze to niz MPK :decayed:

Nikt tutaj (a na pewno ja) nie obraża 1.6, sam miałem 1.6 :mysli: i koła się toczyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów to zamiana znaczka 1.8T na 1.6 niektórych na drodze może zaskoczyć, ciekawy pomysł... kox

Nie ty pierwszy to robisz :naughty: :naughty: nie jeden sie u mnie przejechał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(najlepiej na wersję S-Line).

a było coś takiego ????

napisz dokładnie co ci sie działo z przepustnicą bo tez mi cały czas wywala błąd na vagu , zmieniłem przepustnice na drugą używke i jest to samo.

Sprawa rozbija się o uwalone ECU . Zaczyna adaptację po czym zrywa / nie zapisuje ustawień . Dopiero chłopaki z DynoSoftu powiedzieli mi co jest uwalone . Kupiłem inne ECU przewalili mi immo i przepustnicę dało radę zaadoptować . Niestety w zanabytym kompie jest uwalona część odpowiadająca za lokalizację położenia wału , co za tym idzie auto nie dostaje iskry w odpowiednim momencie ; strzela , kicha , nie wchodzi na obroty . [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 09:46_________________________________________________a co do tuby ... dopóki wygląd auta d*py nie urywa to niech chociaż dobrze zagra :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tuby ... dopóki wygląd auta d*py nie urywa to niech chociaż dobrze zagra :punk:

No tak .. średniawo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średniawo :gwizdanie:

:wtf: co znaczy średniawo ? chodzi Ci o wygląd czy o granie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...