Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klimatronic, jak to do konca dziala?


koralm

Rekomendowane odpowiedzi

jak wrzucisz obieg na szybę, to wtedy fajnie leci zimne powietrze przy dachu i trafia do tych do tyłu.

Oczywiście tego wymuszonego obiegu nie musisz robić, auto sam przełącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w b6 nie ma czasem pod siedzeniami kierowcy i pasażera nawiewów ?

U mnie są tam jakieś wloty i chyba leci tam powietrze jak sie da na nogi. Dokładnie nie wiem bo nie

sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz temp osobno na siebie i osobno dla pasażera. Dwie różne temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chcę dogodzić pasażerom z tyłu, to sprawdzam, czy dywaniki nie przykryły nawiewów pod fotelami (są takowe w B5) i wszystkie trzy środkowe nawiewy celuję na wprost, wtedy powietrze leci pięknie na tylną kanapę i jest tam bardzo przyjemnie. A po jednym nawiewie a twarz i na nogi z przodu też wystarcza przy wydajności klimy w Audi. Ogólnie jak chodzi o wentylację, to :audi: jest klasą dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ugotują sie z tyłu kolego nie ma takiej opcji... ja mam w sumie wszystkie nawiewy na tył zrobione praktycznie środek leci prosto do tyłu a boki leca po drzwiach między fotelem a słupkiem w tył... nie lubie jak mi coś prosto w twarz wieje dlatego takie mam własnie ustawienie... ostanio nawet usiadłem z tyłu zeby sprawdzić jak tam jest różnicy między tyłem a przodem nie zauważyłem... w :audi: klima działa poprostu znakomicie... ja u siebie 22 i super kumpel w swojej ibizie 18 i jakos tak dziwnie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...