Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie było już średnie spalanie teraz "najniższe spalanie" i nie chodzi tu o to aby ktoś postawił Audusie na lewarku zapiął piątkę i przejechał 100km chodzi mi o najniższe spalanie waszych samochodów podczas jazdy.

Zapraszam posiadaczy silników 1.9, 90-130KM z czipsami i bez

Proszę podać wynik na 100km oraz przybliżoną predkość z jaką podróżowaliście.

Ja zaczynam 4,5l/100km V - 80-100km/h lans po mazurskich wioskach

Opublikowano

4,5l/100km - średnia prędkość na trasie długości 400km wyniosła ok. 80km/h.

Opublikowano

Kiedys do Opola 4,2222 costam.. :rolleyes:

Opublikowano

Ja się tylko spytam: czy silniki benzynowe też biorą udział

Jeśli tak to: trasa, tryb manualny w Tipie, jazda mega oszczędna: 10.1 l / 100 km

Jeśli nie to: prosze modów o usunięcie tego posta....

morgoth odnajdź się wreszcie.....nie posiadasz A4..... jesteś na silnikach diesla....a chcesz posty zamykać.... :bicz3: :bicz3:

zagubiłeś się chłopie potrzebna ci rozmowa dyscyplinująca z Adamoo :bicz: :bicz:

chyba masz racje kolego, zgubił się!

wyrażnie autor postu napisał cyt. "Zapraszam posiadaczy silników 1.9, 90-130KM z czipsami i bez" czy to tak trudno zrozumieć...... :mysli:

co do wyniku spalania to podobnie jak koledzy 4.5l a prędkość od80 do max 100km/h (ale pomiar mógłbyć niedokładny)

Opublikowano

Morgothowi zalozymy osobny dzial - "Ja i moje A8 4.2 V8 Tip - leczenie kompleksow" :bicz3:

U mnie bodajze srednia na baku wyszla kolo 3.8 po turlaniu sie po podkrakowskich wioskach

PS - zmieniam nazwe tematu, bo jest mylaca

"[b5 AJM] Najniższe spalanie - test"

"Zapraszam posiadaczy silników 1.9, 90-130KM z czipsami i bez"

Opublikowano

u mnie 4,3 polska- holandia, autostrady z maksymalną prędkością do 120km/h

Opublikowano

Miałem kiedyś AFNa po modzie , palił od 4.5 do 7 l/100km

Opublikowano

U mnie kiedys wyszlo po trasie z Tarnowa do Krynicy 4.455 l/100km.

Srednia predkosc 62km/h.

:afro:

Opublikowano
  • Autor

No to Murzyn "debeściak jest" 3,8l/100 to nie po "murzyńsku"

Jak jechaliśmy w tamtym roku na mazury to Murzyn przy 100km/h przysypiał :evil:

Opublikowano

hahaha - zapomnialem o tej trasie :polew: wtedy wyszlo pewnie jeszcze mniej - nie mierzylem, bo faktycznie spalem :D

Opublikowano

4,5l - Mazury - Wielkopolska, 100-120km/h ;)

Opublikowano

5.2 l/100km - ok. 1200 km na jedym baku.

Opublikowano

5.6 Wrocław Międzylesie i spowrotem 100-120.

Opublikowano

Nie wiem czy sie lapie do tego testu. ORI 75KM :thumbdown:, ale z boxem troszke wiecej :thumbup:

5,3 L - trasa Wrocław - Chełm przy średniej ok 120km/h

Opublikowano

tak sobie czytam te Wasze zużycia i odnoszę wrażenie ze tymi autami jeżdżą inwalidzi :polew:

bez urazy Panowie

Opublikowano

zdeniu - mialo byc najnizsze - zawsze Ci sie spieszy i nigdy sie nie lansujesz 70km/h? :D :gwizdanie: o srednim tez byl temat :afro:

Opublikowano

bo przeciez nikt sie nie pochwali że walił np 160-km/h na jakiejś tam trasie i mu spalanie wyszło 4.5l tak naprawdę czasem fajnie jest jechac wolno i sie nie śpieszyć.

Opublikowano

naprawdę czasem fajnie jest jechac wolno i sie nie śpieszyć.

pod warunkiem że masz czas

ja niestety mam go ciągle za mało

Opublikowano

Moje wyglada tak: http://img262.imageshack.us/img262/107/dsc00051gl5.jpg

Wracalem kiedys absolutnie zmeczony do domu, wlekłem sie w cieniu areodynamicznym jakiegos tira 70-90 km/h. Silnik bez czipsów. :hi:

Opublikowano

Kolega ma 1.9 TDI AJM i na tej samej trasie z Tarnowa do Krynicy wyszlo mu 4 koma 397, przy sredniej predkosci 58 - 59 jak go ponioslo.

:afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.