Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy zakupię takie lampy u nas?


kamil22lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz to ci wysla do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takim autku będzie git?

321173d7ef842b53m.jpg

co do sonarów ich już nie ma ...lipa :confused4:

mistrzu a co ty tam w zderzaku masz, mini spryski :baseball:? :>[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:16_________________________________________________ :good: na tym autku bedzie git :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-B5-2-99-2-01-H7-SCHEINWERFER-KLARGLAS-SCHWARZ_W0QQitemZ370362376293QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item563b516065

koledzy czy takie lampy kupię w polsce .. bo nie wiem jak tu się kupuje :(:embarrassed: proszę o pomoc..pozdrawiam Kamil

bardzo słabe są te lampy , kupowałem identyczne na ebayu z pół roku temu , na zdjęciach bardzo ładne , na żywca juz mniej.

zaraz ci wrzuce fotki z reala

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 11:17_________________________________________________cały efekt tycha lamp psuje ten chromowany element w środku :thumbdown:

masz zdjęcia z reala:

dscn8547.jpg

dscn8554.jpg

dscn8559.jpg

ja tez sie wtedy strasznie podjebałem na te lampy a jak otworzyłem paczke to średnio to wyglądało , po montazu od razu zdejmowałem :thumbdown:

tu masz fotke jak wyglądały na aucie :

dscn8577.jpg

moim skromnym zdaniem lepiej ori lampy poliftowe rozkleić i pomalować na czarny mat , wtedy beda wyglądać tak :

dsc00076rj.jpg

wwwpokompr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna kicha te lampy :thumbdown:

wygladaja jak ten kot

zdziwiony-kotek-204-OBRAZKY.PL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna kicha te lampy :thumbdown:

wygladaja jak ten kot

zdziwiony-kotek-204-OBRAZKY.PL.jpg

widziałeś u mnie więc wiesz jak to wygląda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem lepiej ori lampy poliftowe rozkleić i pomalować na czarny mat , wtedy beda wyglądać tak :[/b]

widzę że faktycznie przydałoby się więcej czerni tym lampom, a tychktóre kolega kamil chce kupić nie da się rozkleić i domalować niepomalowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tych które kolega kamil chce kupić nie da się rozkleić i domalować niepomalowane?

oczywiście ze sie da , ja tak właśnie zrobiłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ... no to powiem wprost ,ze do d*py :confused4: myślałem ze będą w miarę fajnie wyglądały ..widzę ze to samo co sonar .lipa ...koledzy wiec co mam założyć aby być zadowolony ..i już nie majstrować :naughty:

najgorsze jest to że chciałbym jakieś ciemne lampki ... ale widzę że chyba nic z tego nie będzie

więc co chłopoki polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup to co ci się podoba, ale skoro te odpadają, zakładam że odpadają też ciemne ringi, a mają być ciemne lampy to kup te i daj komuś zarobić niech ci je pomaluje jeśli sam się tego nie podejmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ciemne to malujesz zwykłe na czarno i masz, innej opcji nie ma i tak jak huragan mówi jak sam nie potrafisz daj komuś niech Ci zrobi i będzie :kox:, no chyba, że folia na klosz taż fajny efekt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...