Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie pewnie jeszcze raz powtórka :good:

Jeszcze kilkanaście razy będzie :tongue4: Najbliższa dzisiaj o 0.10... chociaż w sumie to jutro :decayed:

Opublikowano

ale i tak nie bedzie mnie w domu :wallbash::disgust:

Opublikowano

Cantona ja dobrze widziałem że w dzisiejszym odcinku OPT Twoja Rs`a była :decayed: ?

Twoja fura jest :kox:

jaki numer odcinka ? :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

7

Opublikowano

a sezon ktory? :tongue4:

Opublikowano

a sezon ktory? :tongue4:

chyba 7 sezon a nie wiadomo który odcinek.. bo na onecie VOD jest s7 odc. 13... i nie ma RS-a więc chyba 14 ?? :mysli:
Opublikowano

no wlasnie teraz szukam i ni choo :mysli:

Opublikowano

To jest 14 odcinek seria 7 :)

Opublikowano

na necie jeszcze nie ma :wink4:

Opublikowano
ja bym nie chcial zeby moje auto bylo w tym samym programie w ktorym wystepuje tede ...

e tam, co może lepszy rysiek ze swoją carismą :gwizdanie:

Żaden z "raperów" w Polsce jeśli można ich w ogóle tak nazwać nie osiągnął tyle co tedzik

sory za OT :naughty::hi:

Opublikowano

my tu gadu gadu a kto nagra i wrzuci do sieci ? :tongue4:

Opublikowano

jak znajdę czas i możliwości to mogę nagać :)

Opublikowano

jak znajdę czas i możliwości to mogę nagać :)

Dajesz :wink4:

Opublikowano

tylko niech mi ktoś na PW przypomni :polew:

o ile starsi nie wrócą to mam możliwość, później już nie da rady :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:42_________________________________________________p.s. właśnie sprawdziłem jak by mi się to nagrało i okazuje się, że mogę nagrać całość ale w rozmiarze 320 x 240. Następny rozmiar to 640 x 480 ale mogę nagrać tylko 6 minut.

Mam kartę zaledwie 1GB..

Opublikowano

da się jakoś przerzucić nagranie z n-dekodera na kompa? bo mam nagraną całą OPT

BTW korki z R8 :kox: :kox:

Opublikowano

BTW korki z R8 :kox: :kox:

No... miazga :slina:

Opublikowano

BTW korki z R8 :kox: :kox:

No... miazga :slina:

akurat te korki nowe w aso kosztuja ok 130zl ( sprawdzalem z toporem w lubiniu w Switon Paczkowski Audi ) wiec nie wiem czemu tam w opt tym sie akurat tak podniecili.... wg mnie jest tam sporo ciekawszych rzeczy do opowiadania

ps. OPT bedzie leciec za 8minut ( 00:10 ) na tvn turbo oczywiscie

Opublikowano

No to sprzęt w ruch i nagrywajcie :decayed:

Opublikowano

nagrajcie bo klade sie spac... i nie chce mi sie juz w tv wlaczac

Opublikowano

widziałem :gwizdanie:

ogólnie fura mega, ale rozśmieszył mnie tekst z korkami :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.