Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pikny RS i pięknie zapitala :good:

Opublikowano
  • Autor

wzajemnie ale to jeszcze nie to co ma być :naughty:

Opublikowano

Potencjał jeszcze jest, ale odpycha się już przyjemnie :kox: W miejscu nie stoi :no: :no:

:decayed:

Opublikowano

Potencjał jeszcze jest, ale odpycha się już przyjemnie :kox: W miejscu nie stoi :no: :no:

:decayed:

:wallbash: Zapier*ala jak dźinks :kox: :kox: :kox:

Piotrek wielki szacun za włożone serce w mody :good:

Rzuciłbyś co tam siedzi w środku : I.C. , wtryski zmieniałeś , o turbo nie wspomnę ... z braku doświadczenia o reszcie nie wspomnę :embarrassed: hamulce to by lokomotywę zatrzymały :slina: a i czy wszystko działa tak jak planowałeś ( dorzuć pikanterii do gorącego tematu jakim jest kultowe RS4 ) niestety nie dla wszystkich osiągalne . A z Twoim podejściem to myślę że to nie koniec :gwizdanie: szykujesz nam jakąś niespodziankę :evil:

Opublikowano

Rzuciłbyś co tam siedzi w środku : I.C. , wtryski zmieniałeś , o turbo nie wspomnę ...

no własnie , pare stron wcześniej opierdalał wszystkich że gadaja o niczym , nikt nie pyta jakie turbo , jakie wtryski. a jak spytałem to wkleił linka do Racing Forum :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja myślałem że to Gadu gadu :polew:

Zawieszenie robione na zamówienie przez pana G. na bazie bilsteina z asfaltowymi sprężynami

Turbiny rs6 przerobione przez pm-motorsport

kolektory wydechowe pm-motorsport

dv forge

wydech wykonany przez pm-motorsport

intercooler z dolotami wykonany przez pm-motorsport

doloty do turbin polerowane pm-motorsport

zawieszenie power flex pm-motorsport

wtryski siemens 630cc

zegary defi nowa szata

metanol snow performance

pompa bosch440

sprzęgło spiek pm-motorsport do 700nm

felgi 19" RS4 B7

hamulce RS4 B7 ze zmienionymi rotorami

przewody hamulcowe w metalowym oplocie

przewody paliwowe ze sportowym filtrem

podpora skrzyni biegów pm-motorsport

turbo timer hks

polakierowane dekle zaworowe i doloty

i jeszcze tam pare drobiazgów.

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

:thumbup:

szacun za włożoną pracę,pytam z czystej ciekawości czy idzie po tych modach jeździć tym autem na zakupy nie szkodząc silnikowi jakby go używać do codziennej jazdy :gwizdanie:

jaka jest prędkość spalin która z wydechu się wydostaje :naughty: (w nowym RS5 ma prędkość 150km/h) :decayed:

Opublikowano

nice :) właśnie taka mi się marzy :naughty:

Opublikowano

nie szkodząc silnikowi jakby go używać do codziennej jazdy :gwizdanie:

a co ma mu szkodzic? :decayed:

Opublikowano

nie szkodząc silnikowi jakby go używać do codziennej jazdy :gwizdanie:

a co ma mu szkodzic? :decayed:

przez to pytam bo nie wiem, może turbiny, może sprzęgło, pytam bo nie wiem :tongue4:

Opublikowano

nie szkodząc silnikowi jakby go używać do codziennej jazdy :gwizdanie:

a co ma mu szkodzic? :decayed:

przez to pytam bo nie wiem, może turbiny, może sprzęgło, pytam bo nie wiem :tongue4:

wierz mi lub nie ale ludzie szybszymi wózkami jeżdżą na zakupy :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Tomasz13 pewnie że się da jeździć w przypadku Piotrka jeszcze nie ma takiego hardcoru jest seryjny silnik itp ( jak na razie :cool1: )

Ludzie bardziej zmodowanymi autami latają na codzień...np. pewne czerwone EVO z Wrocka z mocą ponad 600KM na dodatek na tyle z fotelikiem dla dziecka... :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

ja myślałem że to Gadu gadu :polew:

Zawieszenie robione na zamówienie przez pana G. na bazie bilsteina z asfaltowymi sprężynami

Turbiny rs6 przerobione przez pm-motorsport

kolektory wydechowe pm-motorsport

dv forge

wydech wykonany przez pm-motorsport

intercooler z dolotami wykonany przez pm-motorsport

doloty do turbin polerowane pm-motorsport

zawieszenie power flex pm-motorsport

wtryski siemens 630cc

zegary defi nowa szata

metanol snow performance

pompa bosch440

sprzęgło spiek pm-motorsport do 700nm

felgi 19" RS4 B7

hamulce RS4 B7 ze zmienionymi rotorami

przewody hamulcowe w metalowym oplocie

przewody paliwowe ze sportowym filtrem

podpora skrzyni biegów pm-motorsport

turbo timer hks

polakierowane dekle zaworowe i doloty

i jeszcze tam pare drobiazgów.

:blink::shocked: ja pier*ole lista gratów :kox: .

Piotrek powiedz jeszcze czy to wszystko gra tak jak się spodziewałeś planując mody ( wiesz o co kaman ) a jeśli nie to może co byś zmienił aby się ustrzec następnym razem .

A może to nie koniec ..... :gwizdanie:

Ciekawi mnie ... co można przerobić w turbinach od RS6 jak one ory to już :kox:

Pzdr :hi:

Opublikowano

Ciekawi mnie ... co można przerobić w turbinach od RS6 jak one ory to już :kox:

Pzdr :hi:

Kierunek dolotu i wylotu powietrza. Nic sie nie zmiania jesli chodzi o parametry :kox:

Opublikowano

PIXI turbiny nie są przerobione pod kątem mocy ( wirniki ) tylko pod kątem aby pasowały do 2.7 BiT w RS6 troche inaczej wychodzi rura dolotowa i trzeba przespawywać ją tak aby pasowała pod 2.7

Opublikowano

ja myślałem że to Gadu gadu :polew:

Zawieszenie robione na zamówienie przez pana G. na bazie bilsteina z asfaltowymi sprężynami

Turbiny rs6 przerobione przez pm-motorsport

kolektory wydechowe pm-motorsport

dv forge

wydech wykonany przez pm-motorsport

intercooler z dolotami wykonany przez pm-motorsport

doloty do turbin polerowane pm-motorsport

zawieszenie power flex pm-motorsport

wtryski siemens 630cc

zegary defi nowa szata

metanol snow performance

pompa bosch440

sprzęgło spiek pm-motorsport do 700nm

felgi 19" RS4 B7

hamulce RS4 B7 ze zmienionymi rotorami

przewody hamulcowe w metalowym oplocie

przewody paliwowe ze sportowym filtrem

podpora skrzyni biegów pm-motorsport

turbo timer hks

polakierowane dekle zaworowe i doloty

i jeszcze tam pare drobiazgów.

:blink::shocked: ja pier*ole lista gratów :kox: .

Piotrek powiedz jeszcze czy to wszystko gra tak jak się spodziewałeś planując mody ( wiesz o co kaman ) a jeśli nie to może co byś zmienił aby się ustrzec następnym razem .

A może to nie koniec ..... :gwizdanie:

Ciekawi mnie ... co można przerobić w turbinach od RS6 jak one ory to już :kox:

Pzdr :hi:

PIXI spokojnie, do twojego klekota tez przytulimy GT22 i taka liste modow i bedziesz krolem osiedla :naughty:

Opublikowano

Dzięki Panowie za lekcję :bag::wink4:

Buba nie przeginaj :bicz: koniec OT .

Opublikowano
  • Autor

moja mała dwu miesięczna dziewczynka nie narzeka na codzienną jazdę a czy coś bym zmienił? Sami za kilka miesięcy zobaczycie :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.