Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a masz pampersy?

nie mierz kazdego swoją miarą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:acute:

Opublikowano

Twoje auto było w programie rzeczoznawca na tvn turbo, nie dość że nazwali je a4 quattro to jeszcze pokazali wszystkie uszkodzenia oraz kosztorys naprawy 32tyś... Twoje parcie na szkło czy nawet o tym nie wiesz :cool1:

Opublikowano

a w czym ma byc parcie bo nie rozumiem :mysli:

jest to gdzies w necie??

Opublikowano

ocB?

Opublikowano

tak się pytam bo wątpię że ktoś chce żeby pokazywali jego rozbite auto w TV

Nie wiem czy jest w necie, odcinek jeszcze trwa na tvn turbo

Opublikowano

rozbite? :shocked:

Opublikowano

rozbite :wtf: :wtf: :wtf::shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

właśnie rozbite ? :shocked::mysli:

Opublikowano

Twoje auto było w programie rzeczoznawca na tvn turbo, nie dość że nazwali je a4 quattro to jeszcze pokazali wszystkie uszkodzenia oraz kosztorys naprawy 32tyś... Twoje parcie na szkło czy nawet o tym nie wiesz :cool1:

to nie jego .... tamto bylo srebrne

daltonizm sie klania .... :)

Opublikowano

lol

Opublikowano

a co do rs4 z programu rzeczoznawca to fakt z tego co mi sie wydaje byla to rs4 z forum ... nie pamietam nicku wlasciciela auta ale nawet pisal o tym ze ktos mu wjechal w tyl.

a co do programu to totalne dno rs4 b5 potraktowali jako auto audi a4 Quattro i wartosc wyniosla 32 000zl ( nie wiem czy to bylo wg rzeczoznawcy czy wg autorow programu ) ... co nie zmienia ze totalne dno ;).

Opublikowano

Twoje auto było w programie rzeczoznawca na tvn turbo, nie dość że nazwali je a4 quattro to jeszcze pokazali wszystkie uszkodzenia oraz kosztorys naprawy 32tyś... Twoje parcie na szkło czy nawet o tym nie wiesz :cool1:

to nie jego .... tamto bylo srebrne

daltonizm sie klania .... :)

no to prawie zadna roznica :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:41_________________________________________________

Twoje auto było w programie rzeczoznawca na tvn turbo, nie dość że nazwali je a4 quattro to jeszcze pokazali wszystkie uszkodzenia oraz kosztorys naprawy 32tyś... Twoje parcie na szkło czy nawet o tym nie wiesz :cool1:

on ma takie parcie na szklo ze nawet nie prezentowal osobiscie swojego auta w OPT tylko poprosil o to Adama

Opublikowano

jeżeli w tym programie auto było srebrne to pewnie o tym mowa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=121902.90

dokladnie kolego o to chodzilo .... ( szukalem tego tematu teraz ale nie moglem znalezc ) :good:

/kolega aju niepotrzebnie nabil piany tutaj ale juz nie ma chyba robic co OT u cantony ;)

Opublikowano

to Ci Aju plotkę chciał puścić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

niech sie aju moze wypowie :)

Opublikowano

niech sie aju moze wypowie :)

ale po co tu sie wypowaidac zeby jeszcze gorzje sie czytalo ten watek jak polowe w dziale "Moja a4" gdzie nieraz chce sie poczytac o aucie bo jest dobrze zmodzone a sie czyta o umawianiu kolegow na kawe, o tym kidy kto do kogo przyjedzie itd... albo jakies bzdurne spamy ?

pelno bylo takich watkow ktore po 2 stronach odechciewa sie czytac.... watek 150 stron o aucie z czego 130 to pogaduszki a 20 stron sensownych komentarzy. Niech chociaz watek cantony pozostanie normalny.

Program ogladalem i to dokladnie ta rs4 ktora wkleil iro ... srebrna audi rs4 na 18" oryginalnych. chyba nie ma co rozstrzasac tego tematu

Opublikowano

pomyliłem wątki :embarrassed: za zamieszanie przepraszam, dotyczyło to drugiego rs4 z forum

Opublikowano

To w końcu Racera ( chyba nie, bynajmniej się nie przyznaje :no: ) czy Norbiego ( on dostał podobno ostatnio w dupkę )?

PS W jakim programie to było?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.