Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A u mnie wyszło takie coś

dfa12abd9c4fad18m.jpg

seria całkiem przyzwoita, czemu na końcu tak średnio wyszło ?

Opublikowano

podobno turbina nie nadążała i przeładowywała na wyższej mocy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jesli ktos bedzie robil nowa liste to bardzo prosze mnie wpisac;)

Opublikowano

zorganizujcie sie w grupe i zalozcie nowy temat. moj znajomy (z poza klubu) tez jest chetny wiec mysle, ze szybko sie zbierze wystarczajaca ilosc. dopisywanie sie do w sumie juz zamknietego watku nie ma wiekszego sensu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jezeli nie zrobie wczesniej chipa tez sie pisze...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zorganizujcie sie w grupe i zalozcie nowy temat. moj znajomy (z poza klubu) tez jest chetny wiec mysle, ze szybko sie zbierze wystarczajaca ilosc. dopisywanie sie do w sumie juz zamknietego watku nie ma wiekszego sensu.

Kolego sprawdz od kiedy ten watek istnieje :gwizdanie:

jesli ktos bedzie chetny na program u Aliego powinien wlasnie do tego watku sie dopisywac :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jesli ktos jest chetny to bardzo prosze pisac tutaj!

ja wpisze sie jako pierwszy!

Audi A4 b7 2.0TDI BNA

moze uzbiera sie jakas lista

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?

Opublikowano

ja

panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?

ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania.

Opublikowano

ja czekałem na korektę ponad miesiąc czasu, wiec ma gościu lekki zapiernicz :gwizdanie: no ale poprawka też do szybkich nie należała jakieś 3 godzinki roboty i około 7 hamowań ale nie był to gotowiec, trochę porezałem, wiec cza było trochę czasu poświecić :naughty:

Opublikowano

ja

panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?

ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania.

dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle :hi:

Opublikowano

ja

panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?

ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania.

dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle :hi:

dokładnie zyskujesz nie wiele na grupowym więc nie ma na co czekać bo wrażenia po programie co do serii bezcenne :kox: :kox:

Opublikowano

ja

panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?

ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania.

dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle :hi:

dokładnie zyskujesz nie wiele na grupowym więc nie ma na co czekać bo wrażenia po programie co do serii bezcenne :kox: :kox:

Jeszcze bardziej mnie najarales :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 18:24_________________________________________________17 sierpien koksu przybywaj :polew: juz jestem umowiony z alim na chipsa :decayed:

Opublikowano

ja tez sie pisze :)

Opublikowano

niko dopisz sie do listy:) mamy grupe na wrzesien-zapraszam do innego postu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.