Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy


amadeusz_mdx

Rekomendowane odpowiedzi

a u kogo jest po 700 pln przy grupowce?

Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław i chyba o Rogala w Wawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale Wojtek będzie miał teraz roboty... przez ten grupowy, a miałem jechać na indywidualną korektę. Teraz się nie dopcham :kwasny:

Ale może jak sie dodzwonie to chwile dla mnie znajdze, pojade - spotkam sie i pogadam z klubowiczami. Może nawet ktoś mnie przepuści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u kogo jest po 700 pln przy grupowce?

Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław i chyba o Rogala w Wawie....

te 700 pln w EcuProject to dotyczy tylko starych sterownikow. U Rogala z tego co pamietam za Q tez jest dodatkowa oplata - wiec jak to wszystko wezmiesz pod uwage to nie zawsze wychodzi, ze Ali jest drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód już się hamuje :decayed:

rano po pierwszym pomiarze wyszło 138 km (nie pamiętam ile NM).

Za jakieś 2h odbieram autko, to wrzucę pierwszy wykres z grupowego chipowania :kox::silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód już się hamuje :decayed:

rano po pierwszym pomiarze wyszło 138 km (nie pamiętam ile NM).

Za jakieś 2h odbieram autko, to wrzucę pierwszy wykres z grupowego chipowania :kox::silacz:

gratki tolek, ja jeszcze musze uzbierac sie w cierpliwosc do maja:P a pogoda sie robi wiec po zimie autko ma byc cacy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tolek85, zapytaj w moim imieniu czy z korektą softu lub ze sprawdzeniem tylko czy wszystko OK moge sie wcisnąć ?

Cieżko sie dodzwonić do Mistrza od naszych Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było:

139,3 KM @ 4049 i 327,8 NM @ 1956

jest:

166,9 KM @ 4014 i 380,7 NM @ 2395

Jak myślicie?

Ali powiedział, ze turbo jest w bardzo dobre kondycji, silnik OK, mam mały spadek mocy przy 3200 obrotach, powiedział, że to pasek, a raczej napinacz. Ale mam tak zostawić to i nic nie robić. Program bezdymny (trzeba to zweryfikować)

Wrażenia, na 2gim biegu rwie asfalt :naughty:

Wieczorem dam wykres [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 15:43_________________________________________________aha,

@ julo23, ali powiedział, ze trzeba się poprostu dodzwonic i zapisać, ale terminy to połowa / koniec czerwca...[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 15:43_________________________________________________316a34a093b4d641med.jpg

81ed644bc2a3d476med.jpg

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 16:56_________________________________________________Zdecydowanie polecam tym, którzy się jeszcze nie zdecydowali na program, Ali ogarnia to w pełni profesjonalnie.

GODNY POLECENIA TUNER naszyk klekotów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @tolek

troche sie połamałem terminem.

Masz taki sam program jak ja, tez bezdymny na 165Kuni tylko ja ze 144. I tyle samo Nm. Tak samo mi napinacz dołuje na wykresie. Mamy w podobnym stanie auta. :wink4:

Widze że sie pozieniało u Aliego, chyba że to nowa siedziba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tolek85, zapytaj w moim imieniu czy z korektą softu lub ze sprawdzeniem tylko czy wszystko OK moge sie wcisnąć ?

Cieżko sie dodzwonić do Mistrza od naszych Nm.

a tak z ciekawosci - co chcesz korygowac? jakies problemy? cos Ci sie nie podoba? na cos trzeba zwrocic szczegolna uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tez bym byl chetny:) w moim 1,9 awx:) nie wiecie jak tam maja z robota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tez bym byl chetny:) w moim 1,9 awx:) nie wiecie jak tam maja z robota?

niestety grupowka juz zamknieta. wszyscy juz maja ustalone terminy i strojenie jest w trakcie. zawsze mozesz sprobowac zadzwonic do Aligatora i z nim zagadac - ale zaznaczam, ze moze byc problem z dopisaniem sie do grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda jeszcze jakises zapisy do Aliego?

zawsze predzej czy pozniej cos sie pojawia. jestes druga osoba z tego forum, ktora sie spoznila na zapisy. zacznij robic liste, rozgladnij sie na innych forach i na pewno grupa sie zbierze. a jak grupa zacznie sie tworzyc to sie ugadacie z Aligatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wyszło takie coś

,

takie pytanie z mojej strony-czuc te 10-15 koni w jakims stopniu? ja mam silnik BNA 140 km i zastnawiam sie-osoba z forum mowila mi ze seryjnie w tym silniku jest 150km i wzrost max 165 km..czy sie oplaca ..chce poznac opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boneso, zauważ ze u mnie jest duży przyrost na momencie a to on głównie odpowiada np za przyśpieszenia, ogólnie to czuć ze byłem na programie ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...