Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy


amadeusz_mdx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można się decydować do 25 kwietnia to ja też dam znać bo puki co na 80% jestem chętny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Myślę, :mysli: że ostateczna lista powstanie na kilka dni przed 25 kwietnia i osoby zainteresowane będą pilnowały terminu wizyty u Aligatora.

Ważną rzeczą jest to iż na dzień dzisiejszy mamy około 20 chętnych (minimum to 10) do grupowego zawirusowania aut. A lista osób będzie jeszcze niejednokrotnie ewoluowała i zmniejszała lub zwiększała swoją objętość.

to przy takiej ilosci aut jak wyglada cena???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wszyscy maja seryjne moce samochodów.

Dowiedzcie sie czy poza seria tez jest 1000 zł na grupówke bo mi sie wydaje ze bedzie drozej.

Do mnie bynajmniej mowił o samochodach z seryjnymi mocami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wszyscy maja seryjne moce samochodów.

Dowiedzcie sie czy poza seria tez jest 1000 zł na grupówke bo mi sie wydaje ze bedzie drozej.

Do mnie bynajmniej mowił o samochodach z seryjnymi mocami.

to nie zaciekawię ... w moim przypadku seria to 150 km ale potrzebuje przeprogramować go na 200-230km

wiec też dołączam sie do tej prośby ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wszyscy maja seryjne moce samochodów.

Dowiedzcie sie czy poza seria tez jest 1000 zł na grupówke bo mi sie wydaje ze bedzie drozej.

Do mnie bynajmniej mowił o samochodach z seryjnymi mocami.

grupówka u Wojtka to strojenie seryjnego silnika, ewentualnie dopuszcza jedną modyfikację mechaniczną (jak turbo czy wtryski), wszystko powyżej to juz sprawa indywidualna i nie kwalifikuje się na promocyjną cenę grupowego czipsa, tak mi powiedział jak chciałem się przyłączyć do tej listy :cool1:

zresztą to samo pisał na innym forum w sprawie grupowego czipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak kolega Michal_s87 wyzej napisał tylko seria a jak nie ma seri to wirusik indywidualny-dzisiaj sie z nim widzialem i tak też powiedział.

Pochwale się:

U mnie po dzisiejszym wirusowaniu wyszło 141KM i 315Nm seria natomiast po wirusie 166KM i 370Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje wyniku ;) wrzuć wykres, ile czasu trzeba mieć na wirusa? no i z dymem czy bez masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tzw bezdymny i zajelo mu to od 10 do 12:30.

On mowił ze średnio trzeba liczyc 2-3h i miec okolu pol baku paliwa z malym zapasem to jest podane oczywiscie bo nie wiadomo ile razy bedzie go hamował.

Wykres zapodam jak mi go przesle na poczte bo mam wydruk chyba ze skan zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na 1 i 2 biegu to przy starcie i depnięciu zrywa przyczepność ale w sumie przed wirusem czasami tez tak bylo natomiast co najważniejsze moment wzrosl i wyprzedzanie z 80 w gore lub na 3 biegu odejscie jest znacznie lepsze i to sie odczuwa natychmiast. Więcej powiem jak zrobie kilka tras bo narazie przejechałem okolo 60km tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz napisac ile Cie to kosztowalo? i duzo wczesniej musiales sie umowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie możecie wykreślić z Listy bo rozmawiałem z Aligatorem i stwierdził ze mam za stare auto i sie juz nie zajmują takim czymś ...

załamka ... muszę szukać jakiejś innej frmy w Polsce .. która sie podejmie tego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiałem sie z nim okolo 10 marca i kosztowalo mnie to 1200zł przy indywidualnym.

dzieki wielkie.

Panowie, moze mi ktos powiedziec jaka jest roznica miedzy grupowym a indywidualnym? sama procedura strojenia wyglada tak samo a jedynie cena (ze wzgledu na "hurt") jest atrakcyjniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze mi ktos powiedziec jaka jest roznica miedzy grupowym a indywidualnym? sama procedura strojenia wyglada tak samo a jedynie cena (ze wzgledu na "hurt") jest atrakcyjniejsza?

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie że też poświęca też mniej czasu na dostrojenie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wczoraj z nim rozmawialem - wiec wrzucam info, zeby bylo dla potomnych. Normalna cena to 1500 pln, dla klubowiczow jest 20% znizki ale trzeba jakos udowodnic, ze jest sie z klubu (ramki, sticker lub cos w tym stylu). Grupowka to 1000 pln. Wszystkie ceny sa cenami brutto na FV. Nie pytalem czy w przypadku grupowki poswieca troche mniej czasu na klienta ale w przypadku indywidualnego strojenia, powiedzial mi, ze trzeba sobie zarezerwowac okolo 4 godzin. no i jeszcze terminy - w przypadku indywidualnego, stan na wczoraj - wolne terminy to poczatek kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ceny idą w górę, jak w październiku robiłem u niego, to indywidualnie było 1200zł, ale i tak warto zapłacić więcej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ceny idą w górę, jak w październiku robiłem u niego, to indywidualnie było 1200zł, ale i tak warto zapłacić więcej :kox:

indywidualnie ze znizka klubowa to 1500 - 20% rabat = 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...