Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy


amadeusz_mdx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dzisiaj do Aligatora z pytaniem czy załape się jeszcze do grupowego i można się jeszcze załapać w cenie 1000. Powiedzcie mi jak to jest on wczesniej sprawdzi autko cy wszystko jest ok, bo jak coś bede miał z autkiem nie tak to najpierw musze naprawić i dopiero do niego jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po zabiegu , autko odżyło tylko pogoda nie dopisuje żeby w pełni wykorzystać moc :evil:. Seria wyszła bardzo ładnie być może to zasługa wyciętego katalizatora i zaślepionego EGR. http://img715.imageshack.us/img715/2406/wykresl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście pływał ale grunt,że wyszedł bardzo płasko :cool1:

Kolego nie wiem czy dobrze rozumiesz.. a moze ja sie myle.. Mi sie wydaje ze Marek te fale mial przed chipem, a Aligator poprawil mu je na 2ladne plynne linie;) z Twojego postu wnioskuje jakby Aligator zrobil fale :naughty: i poprawil je na plynne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływomierz wymieniony dolot uszczelniony :wink4:

9 października spotkanie z panem A. :cool1:

BADBOY jesteś już po programie??

Pokaż wykres bo jestem bardzo ciekawy jak to wyszło u Ciebie po wymianie przepływomierza, pozdr

162ps 385nm :wink4:

było zrobione początkowo na 165ps ale niestety wtryski już tego by nie wytrzymały :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, wykres masz ?

wykres mam z 1 wizyty natomiast podczas 2 zagadalismy sie z Alim podczas VAGowania po wgraniu programu i zostawiłem Go u Niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dzisiejszej wizycie u Aligatora w serii wyszło 156 KM 348 Nm a po hamowaniu 177 KM jednak ostatecznie zrobilismy 170 KM 380 Nm i jestem bardzo zadowolony Nie chciałem tak duzo jak wyszło pierwszy razem. Ali sam był pozytywnie zaskoczony ze w serii tyle wyszło ale sprawdzał i nei był wczsniej chipowany ani zapodany box mówił ze moze koncówki wtryskowaczy były wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dzisiejszej wizycie u Aligatora w serii wyszło 156 KM 348 Nm a po hamowaniu 177 KM jednak ostatecznie zrobilismy 170 KM 380 Nm i jestem bardzo zadowolony Nie chciałem tak duzo jak wyszło pierwszy razem. Ali sam był pozytywnie zaskoczony ze w serii tyle wyszło ale sprawdzał i nei był wczsniej chipowany ani zapodany box mówił ze moze koncówki wtryskowaczy były wymienione.

pogratulować serii :wink4:

końcówki wtryskiwaczy tzn ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadowolony z programu :) teraz auto przynajmniej reaguje na pedał gazu a nie to co wcześniej :P wykres wrzuciłem w dziale wykresów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...