Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jakie obroty i jakie prędkośći na 3 pierwszych biegach


m-d5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie,do jakich obrotow ciagniecie swoje ADRki na 3 pierwszych biegach

U mnie wyglada to tak:

1- 4500 tys i jakies 40 km\h

2- 4000 tys i jakies 65 km\h

3 - 3500 i jakies 80 km\h

I teraz taka kwestia czy przy takiej jezdzie silnik nie bedzie sie buntowal i pocił ?! No i czy za bardzo jej nie przeciągam czy może dostaje za mało ?!!?

Jak sprawa wygląda u Was ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to zalerzy od tego jaki mam humor i jaka jest sytuacja na drodze. Jak jestem spokojny i sytuacja nie wymaga wciskania mocno pedalu gazu to jezdze sobie do 3 tys obrotow. A jak jestem zly albo sytuacja wymaga tego zeby mocno przyspieszyc to wiadomo ze ciagne go na wieksze obroty np 5,5-6,5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to zalerzy od tego jaki mam humor i jaka jest sytuacja na drodze. Jak jestem spokojny i sytuacja nie wymaga wciskania mocno pedalu gazu to jezdze sobie do 3 tys obrotow. A jak jestem zly albo sytuacja wymaga tego zeby mocno przyspieszyc to wiadomo ze ciagne go na wieksze obroty np 5,5-6,5 tys.

6,5 tys ... niemozliwe :bicz: a jesli tak to ladny z Ciebie kat :wallbash:

ja max 5,8 .. ale to raz na miesiac ....

edit:

do 6.1 obr/min mamy biale pole .. powyzej zaczyna sie czerwone :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jestem zly albo sytuacja wymaga tego zeby mocno przyspieszyc to wiadomo ze ciagne go na wieksze obroty np 5,5-6,5 tys.

Już wiesz gdzie się podziały koniki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to zalerzy od tego jaki mam humor i jaka jest sytuacja na drodze. Jak jestem spokojny i sytuacja nie wymaga wciskania mocno pedalu gazu to jezdze sobie do 3 tys obrotow. A jak jestem zly albo sytuacja wymaga tego zeby mocno przyspieszyc to wiadomo ze ciagne go na wieksze obroty np 5,5-6,5 tys.

6,5 tys ... niemozliwe :bicz: a jesli tak to ladny z Ciebie kat :wallbash:

ja max 5,8 .. ale to raz na miesiac ....

edit:

do 6.1 obr/min mamy biale pole .. powyzej zaczyna sie czerwone :P

Heh ja tez nie mowie ze codziennie :) A czemu niemozliwe ?:) Normalna rzecz odciecie ma na 6800

A jak jestem zly albo sytuacja wymaga tego zeby mocno przyspieszyc to wiadomo ze ciagne go na wieksze obroty np 5,5-6,5 tys.

Już wiesz gdzie się podziały koniki :kwasny:

Niemozliwe zeby w pol roku tyle polecialo...Pozatym tak jak napisalem nie jezdze tak na codzien ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADR ma odcięcie na 7,5k z tego co kojarzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie przekraczam powyzej 6.1 obr/min ( pozniej zaczyna sie czerowne pole) max 5.8 .. ale jak wy krecicie te auta tak jakby to byly jakies hondy to " O f*ck " .. audi nie honda .. nie trzeba krecic audi na obrotach jak wiertarke zeby jechalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm ja sie staram nie meczyc mojego autka... swoje lata juz niestety ma... pierwsze 3 biego to kolejno 2,5 tys obrotow, max 3 tys obrotow, max 3,5 tys obrotow.

no chyba ze jak ktos wyzej napisal sytuacja tego wymaga tzn wyprzedzanie czy cos... ale to sie dzieje 2-3 razy w tygodniu... staram sie jezdzic raczej spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...