Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dławi przy dodaniu gazu


kryspin1910

Rekomendowane odpowiedzi

Rano gdy uruchomie silnik i dam delikatnie gazu jak bym chciał ruszyc zaczyna dławic silnik i gasnie.Gdy popracuje troszke na wolnych obrotach i złapie temperatury da sie ruszyc ale tylko delikatnie a jak sie przełaczy na gaz (sekwencja) jest wszystko wporzadku.Dodam że był podłaczony do komputera i pokazało czujnik tem. wody - WYMIENIONY i nadal to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam ten sam problem. Moja niunia zachowywała się tak samo. Teraz to już mi wougle na benzynie nie pali, a co dopiero jechać :( Na lpg wszystko ok. Podejrzenia: pompa paliwa+filtr, przepustnica, zawór ciśnienia paliwa. W następnym tygodniu odbieram samochód od mechanika, jak coś pisz na priv. jak coś znajdzie dam znać co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny przypadek. Pompa paliwa byla juz wymieniana ale nie pomoglo. jestem teraz na etapie czyszczenia przepustnicy ... zobaczymy czy pomoze. Jeden z mechanikow powiedzial mi ze to moze byc przeplywomierz lub wtryski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym że u nas w Polsce mechanicy tylko potrafią przypuszczac co to może byc,ale żaden nie potrafi powiedziec co!!!Jak im powiesz co trzeba zrobic to zrobią!!!Bo inaczej tylko kupe kasy sie wydaje a rezultatu nie widac ,takie jest moje zdanie ...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem gdy szybko chce ruszyć na zimnym silniku po np nocy dodaje gazu silnik dusi sie lekko a za 2 razem już normalnie szybko rusza :D wymieniłem filtr paliwka nie pomógł jak cos piszcie co robiliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej bym wykluczał uszkodzenia mechaniczne sadze ze problem tkwi w komputerze a dokładnie w mapach, u mnie problem zaczął sie gdy gosc podlaczyl interfejs pod lpg i wtedy sie zacząl problem, byłem po porade u paru gazownikow i mechanikow i wszyscy obstawiaja wtryski, swiece i itd. a calkowicie wykluczają moja opcje. Tylko jakimś cudem wszystko dobrze dziala jak wypne bezpieczniki od gazu.

Tez słyszalem ze w straszych wersjach lpg takie objawy mogly mieć miejsce, potrafily zmienic sterowanie wtrysku paliwa chodz ponoć w moim to nie mowliwe :kox: ale przekonalem sie wiele razy ze to co mowia mechanicy rzadko wiąże sie z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...