Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Moja A4

2004/2005 rok

> SILNIK:

-2.5 Tdi (wersja limitowana 211ps org)

- skrzynia biegów Automatyczna

- Quattro (bo audi bez quattro to tak jak kobieta bez piersi niby to samo a jedna czegoś brakuje ;)

b076e08eba445b3amed.jpg

> ZAWIESZENIE:

- H&R (H&R 29368-2)

- alufelgi RS 4 19"

- oponki 235/35

> AUDIO:

- Oryginalny zestaw Audi concert (najprawdopodobniej wymienię na bose)

> Wyposażenie:

- Bi-xenon z auto poziomowaniem plus spryskiwacze,

- Sensor deszczu,

- Pełna elektryka,

- Pełen Fis plus kolor,

- klimatyzacja dwu strefowa,

- czujniki parkowania,

- abs / esp,

- 8x airbag,

- 2x podłokietnik,

- immobilaiser,

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach,

- centralny zamek z domykaniem i otwieraniem szyb z pilota,

- halogeny,

- wlepa Klubowa na tylnej klapie ;)))

...

1 Mody s-line polerowane na lustro 18" 225/40

7e34dd41ec2572ccmed.jpg

2 Aez polerowane 18" 225/40

66d3b80171ee6d5emed.jpg

3 RS-4 19" 235/35 oraz zmiana zawiasu na H&R

a6d35bd141e16f74med.jpg

W planach :)

1. Ściemnić szybki,

2. Pogrzebać w audio

3. Może zderzaki s-line

Opublikowano

Daj więcej fotek.Pozdrawiam.

Opublikowano

wiecej fotek i opisu. chicho ciemny mogłby byc jakby miał z 250 PS i tak wygladał

Opublikowano

Przylaczam sie - wiecej fotek :)

Pokaz srodek :naughty:

Opublikowano

zapowiada się śliczne autko.. zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie i do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/odp_meetingi_bydgoskotorunskie-t20452.0.html;msg1637293#msg1637293

Opublikowano

Ładne auto , gdzie można je namierzyć w Bydgoszczy ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Witam zaczela sie niedawno sesja nie mam czasu umyc nawet autka fotek narazie brak ale sie zrobia obiecuje ;d

Opublikowano

ta niunka parkuje na gdanskiej :gwizdanie: prawie codzin ja mijam i powiem ze na zywo prezentuje sie rownie pieknie...kolego te fele co sa teraz to 18" ??

Opublikowano

piękny sedanik :good: :good: :good:

Opublikowano

Ci powiem że nowe felgi ciekawe :naughty:

Opublikowano

ehhe kolorek jak mój ,auto zawsze wygląda jak czyste

Opublikowano

ehhe kolorek jak mój ,auto zawsze wygląda jak czyste

świeta racja...ja z moim tez mam takie wrazenie :evil:

Opublikowano
  • Autor

ArturB6 tak 18" 8,5 cala 225/40 oponki ;)

w weekend wezne sie za mycie i sesje zrobie :)

Opublikowano

Co to shadow line??

Ładna furmanka :)

Bxy :kox:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

witam watek został odświeżony zapraszam :)

Opublikowano

mogłeś wrzucić normalnie fotki, a nie tylko linki.. auto ładne, wpadnij kiedyś na spota

Opublikowano
  • Autor

no wlanie coś mi tu z tymi fotami nie poszło potem pokombinuje :)

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

a kiedy w Bydgoszczy jest najbliższy spot to bym postarała się podjechać :)

Opublikowano

pewnie w weekend jeśli pogoda dopisze :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

NO to gra w weekend jestem w bydzi wiec mogę się do kulać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.