Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ten koles tez z PSJ jest

Opublikowano

koleś u którego byłem na komputerze powiedział, że mam oszczędzać turbo w granicach 2000-2500 RPM. Powiedział, że możliwe iż to wina jakiegoś wężyka. Który żle coś podaje do turbo.

a nie powiedział Ci że regulacja doładowania turba się może zacinać, turbo może ładuje za duże ciśnienie i komputer aby zapobiec przeciążeniu i uszkodzeniu turbiny wprowadza samochód w stan awaryjny (tzw. not lauf), wcale nie musisz czekać 5 min, wystarczy wyłączyć i właczyć zapłon i autko będzie jechało, pytanie tylko jak długo :wink4: jeśli Ci tego nie mówił to więcej tam nie jedź :naughty:

pojeździj trochę dynamicznie, na wysokich obrotach (tylko wcześniej go rozgrzej), jak nie pomoże to czyszczenie turbiny

Opublikowano
  • Autor

Powiedział mi dokładnie to samo co napisałeś Ty... Pojeżdżę dynamiczniej od dzisiaj zacząłem... :) Tylko jak długo tak dynamicznie jeździć?? Nie zarobie na paliwo :) [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 14:13_________________________________________________Panowie... tragedia... daje mu po garach ale po okolo 30 km tak czy tak turbo siada... nie wiem co sie dzieje... !! POMOCY

Najgorsze jest to ze moze mi to sie stac jak kogos bede wyprzedzał a z naprzeciwka cos będzie jechało...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 20:05_________________________________________________Znajomy podpowiada, że czyszczenie czujnika N75 powinno pomóc... za tydzień się tym zajmę... Dam znać czy pomogło..

Opublikowano

Powiedział mi dokładnie to samo co napisałeś Ty... Pojeżdżę dynamiczniej od dzisiaj zacząłem... :) Tylko jak długo tak dynamicznie jeździć?? Nie zarobie na paliwo :) [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 14:13_________________________________________________Panowie... tragedia... daje mu po garach ale po okolo 30 km tak czy tak turbo siada... nie wiem co sie dzieje... !! POMOCY

Najgorsze jest to ze moze mi to sie stac jak kogos bede wyprzedzał a z naprzeciwka cos będzie jechało...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 20:05_________________________________________________Znajomy podpowiada, że czyszczenie czujnika N75 powinno pomóc... za tydzień się tym zajmę... Dam znać czy pomogło..

Turbo jest już tak zawalone, ze wątpię czy pomoże Ci ten dynamiczny styl jazdy. Może na chwile. Dlatego stanowczo doradzam czyszczenie turbiny. :hi:

Opublikowano

Dynamiczna jazda w celu oczyszczenia turbiny z syfu nie polega na bezsensowanym dawaniu w palnik do podlogi...

Opublikowano
  • Autor

Mógłbyś napisać coś więcej ????

Opublikowano

Mógłbyś napisać coś więcej ????

W tym wątku opisalem mniej wiecej jak powinno wygladac masowanie VTG:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_tryb_awaryjny_logi_do_oceny_nowe_logi-t131593.0.html

Pozdrawiam

Opublikowano

Doladowanie jest ledwie "lizniete"... a jesli jest dolane wachy to "bokiem", a przynajmniej nie widac tego w 008...

Zrob 001 dynamiczne...

hehe co do programu to może współpracuje z jakimś boxem :polew: ciekawy przypadek :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.