Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?


marcelc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam dokonać zakupu zespolonych reflektorów DEPO po II lifcie. Jedynym wyjściem jest allegro, ale chciałbym się upewnić, że światełka będą ok. Dlatego proszę o poradę od którego sprzedającego warto kupić, ewentualnie od którego Wy kupiliście i jak się sprawują.

Pozdrawiam,

Marcel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tu" tzn gdzie? na forum czy zapomniałeś o linku? :)

chyba zapomniał o linku, kolego ja kupiłem na allegro szukałem Depo i z województwa śląskiego żeby nie czekać na przesyłkę i żeby cena była dobra, polecić nie mogę żadnego sprzedawcy ale co za problem zobaczyć komentarze gościa na allegro, poszukaj i kupuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej podjechac do inter carsu,ja widziałem w wyszkowie po 170zł za szt :gwizdanie:

depo po II lifcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej podjechac do inter carsu,ja widziałem w wyszkowie po 170zł za szt :gwizdanie:

depo po II lifcie ?

Jakoś mi się nie chcę w to wierzyć przecież inter cars ma zabójcze ceny bez zniżek aż w poniedziałek zadzwonie i zapytam :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej podjechac do inter carsu,ja widziałem w wyszkowie po 170zł za szt :gwizdanie:

depo po II lifcie ?

Jakoś mi się nie chcę w to wierzyć przecież inter cars ma zabójcze ceny bez zniżek aż w poniedziałek zadzwonie i zapytam :mysli:

no właśnie w tej cenie to IC mogą mieć przedliftowe raczej no ale zobaczymy może jakąś promocję mają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem od tego goscia z allegro i sa ok :)http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10656721

[br]Dopisany: 06-06-2010, 21:38:32_________________________________________________ale jakos nic teraz nie wystawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie, ze wstawialem linka :wallbash:

http://moto.allegro.pl/item1051128707_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html

a w ta cene w IC rowniez nie uwierze poki nie zobacze :shocked:

sprawdzilem tutaj http://sklep.intercars.com.pl/ i lampa zespolona TYC bez znizek kosztuje 228,98 zl/sztuka

aby znalezc lampy trzeba wejsc -> odpowiedni model, rocznik i typ silnika -> nastepnie z prawej strony -> oswietlenie/elementy -> swiatla przednie/czesci -> relektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od tego gościa

http://www.allegro.pl/item1039565157_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

Są OK. Szybka wysyłka.

jeśli Depo to cena :good: i skoro mówisz, że wszystko OK to kolega marcelc może brać i zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od tego gościa

http://www.allegro.pl/item1039565157_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

Są OK. Szybka wysyłka.

jeśli Depo to cena :good: i skoro mówisz, że wszystko OK to kolega marcelc może brać i zakładać

Kupowałem u tego gościa moje lampy. Są firmy DEPO i co najważniejsze na lampie jest oznaczenie D2S :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wielkie podziękowania! Właśnie dokonałem wyboru. Lampki za 450 zł z przesyłką już zamówione do tego wyhaczyłem silniczki za 10 zł sztuka, więc jeszcze tylko trzeba się rozejrzeć za wtyczkami i jakimiś dobrymi żarówkami. Co możecie polecić?

Gdyby nie wy chłopaki to pewnie nie zdecydowałbym się na zakup :>

Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wielkie podziękowania! Właśnie dokonałem wyboru. Lampki za 450 zł z przesyłką już zamówione do tego wyhaczyłem silniczki za 10 zł sztuka, więc jeszcze tylko trzeba się rozejrzeć za wtyczkami i jakimiś dobrymi żarówkami. Co możecie polecić?

Gdyby nie wy chłopaki to pewnie nie zdecydowałbym się na zakup :>

Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam!

wtyczki kupuj w ASO, ja za swoje w Gdansku zaplacilem 50,56 zł, wiec naprawde nie warto szukac gdzie indziej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem te moto.allegro.pl/item1156025734_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_chrom_angel_eyes.html

moje audi miało wcześniej lampy te przed liftingiem dlatego koniexczne było nadcinanie brzegów błotników od środka. Jest to pokazane w jednym z linków co i jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem te moto.allegro.pl/item1156025734_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_chrom_angel_eyes.html

moje audi miało wcześniej lampy te przed liftingiem dlatego koniexczne było nadcinanie brzegów błotników od środka. Jest to pokazane w jednym z linków co i jak to zrobic

Następny nabijacz postów :gwizdanie:

Nikogo nie obchodzą angel eyes marki sonar. Pytanie jest o DEPO a nie jakiś szit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...