Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stukanie w kolumnie


adasko2412

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rzeczywiście tak mogą stukać same drążki kierownicze? Bo ich jeszcze nie ruszałem...

dokladnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maglem tam gdzie wchodzi ''sztyca'' od kierownicy jest nakrętka ''18'' możesz ją dokręcić nie za mocno bo ciężej będzie chodzić kierownica stuki niweluje ale ile u Ciebie będzie poprawy nie wiem ,wymieniłem też lewy drążek bo stukał na dziurach jak i podczas energicznego ruszania kierą,wymieniłem sam [1h] koszt drążka TRW-65zł.Ogólnie elementy zawieszenia ze sworzniem kulowym ciężko sprawdzić nawet po wymontowaniu pisze to bo mój drążek po wyjęciu wydawał się dobry.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, dlatego jak juz chcesz miec cos pewnego to zregeneruj swoja albo zakup zregenerowana w firmie ktora zajmuje sie regeneracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na postoju czy orzy odpalonym jak ruszam szybko lewo prawo mniej wiecej jak bym chcial potrzzasnac kiera slychac stukaniek z jakims luzem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam chyba podobny problem ;]

lecz zastanawia mnie jedno

Wjechalem dosc dynamnicznie na kraweznik prawym kolem przednim ... (nie wazne jak i czemu stalo sie kur.. )

od tego czasu jak jade 70-90 i krece lekko w prawo slysze jak by stukot jak by cos sie krecilo i stukalo z prawej strony i to na równym asfalcie;/

zaznaczam ze tylko w jak krece w prawo wiec to napewno ma zwiazek z tym kraweznikiem ;]

co to moze byc ... i na jakie koszta sie szykowac i czy do wionsy z tym mozna sie pobujac ehh a tak sie cieszylem z zawiech ze nowka prawie z Deutchland przyjechala.

sie zabardzo nie znam na mechanice ale jak mozna w lawty sposob cos wykluczyc czy zdiagnozowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie luzy na maglu kolego albo krzyżaki na wałku kierownicy ;)

Sprawdź właśnie krzyżaki na wałku kierownicy. Zdejmij półeczkę pod kierownicą i dotknij jedną ręką krzyżaki a drugą spróbuj kręcić delikatnie kierownicą...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam chyba podobny problem ;]

lecz zastanawia mnie jedno

Wjechalem dosc dynamnicznie na kraweznik prawym kolem przednim ... (nie wazne jak i czemu stalo sie kur.. )

od tego czasu jak jade 70-90 i krece lekko w prawo slysze jak by stukot jak by cos sie krecilo i stukalo z prawej strony i to na równym asfalcie;/

zaznaczam ze tylko w jak krece w prawo wiec to napewno ma zwiazek z tym kraweznikiem ;]

co to moze byc ... i na jakie koszta sie szykowac i czy do wionsy z tym mozna sie pobujac ehh a tak sie cieszylem z zawiech ze nowka prawie z Deutchland przyjechala.

sie zabardzo nie znam na mechanice ale jak mozna w lawty sposob cos wykluczyc czy zdiagnozowac

to moze byc duzo rzeczy, poczawszy od wachaczy, przegubu, koncowka i drazek kierowniczy.

podjedz do mechanika niech ci wszystko sprawdzi bo tak przez internet nie ma mozliwosci tego zdiagnozowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...