Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu wyskakują mi jakies dziwne kontrolki przekręce zapłon, wyłącze zapłon i wyskakują, o co w nich chodzi, czasem miga tez kontrolka hamulca

Do tego silnik mam po głównym remoncie, a oleju żre litre na 400 km, a nigdzie nie wycieka ;/ :

jtV50.jpg

G3MUJ.jpg

G3RU0.jpg

G3WTi.jpg

jugxi.jpg

NMSei.jpg

NMXdA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem chopy coś źle popodłączali lub w ogóle nie popodłączali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie kolego podsunales mi pomysł popoludniu zdejme kleme na

minutke i wepne zobaczymy co się będzie wtedy działo ale na serwis i tak muszę w poniedziałek jechać bo mi pożera litre oleju na 400 km :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami te silniki biorą olej ,ale 1l na 400km to zdecydowanie zbyt wiele.Też mam ALT ,olej zmieniałem 4000km temu i na miarce jest bez zmian...Jeżdże spokojnie,nie wskakuję na wysokie obroty(np5000),każdy silnik jak się go gania pożera olej.Przed audi miałem mercedesa c klasę z 2005r 165tys km na liczniku ,auto gdy jechałem 150/h brało olej(zatrzymywałem się na autostradzie i dolewałam).Przebieg 100% oryginalny autko kupione u zasady,nowe.[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 10:05_________________________________________________Co do ALT to ponoć b.trwałe silniki,trzeba w nich pilnować "miękkich cześci" czyli odmy,węży i kierownicy powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no i z tą klemą mi pomogło kontrolki znikły ;)

A no z tym olejem mam niesamowity problem ja go kręce max do 3500 obr,spokojnie jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wcześniej nie jadł tyle ? a sprawdzałeś połączenia odmy olejowej, kierownicę itd ... swoją drogą po remoncie może łykać więcej ... ale tak czy inaczej ... dawno temu miałeś ten remont ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pierścieni, szlif płaszczyzny, uszczelki, docieranie zaworów, wymiana uszczelniaczy, pompy wody, i sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...