Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siatkówka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pzps.jpg

Opublikowano

Słaby ten pierwszy meczyk w ich wykonaniu :kwasny:

Opublikowano

Słaby ten pierwszy meczyk w ich wykonaniu :kwasny:

:thumbdown:

kogo jak kogo ale ich mogli pokonać...

Opublikowano

A ja jestem z meczu zadowolony (Grozer - Resovia) :)

Cernić w Italii również dziś całkiem nieźle.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to zaraz drugi meczyk :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________ale MECZ :kox: :kox:

to mamy tie-break_a a mogło być już po meczu :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:39_________________________________________________nasi chyba już zrezygnowani :kwasny:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:56_________________________________________________pies na boisku :naughty::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________po meczu ;( przegraliśmy wygrany mecz ...[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 17:05_________________________________________________dziś drugi mecz i kolejne zajebiaszcze emocje :kox:

Opublikowano

i wygrali w pięknym stylu 3:0

w pierwszych 2 setach była walka, a 3 set to już tylko gwóźdź do trumny.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Więc zaczęliśmy granie.... nie było dzisiaj szału ale Polacy 3:0 wygrali z USA.

Ciężka to będzie liga jak patrzy się na skład... młodzi, nie zgrani... :mysli:

Opublikowano

Szału to by nie było gdyby to wymęczyli na wynik 3:2, a Oni ładnie 3:0 wygrali...

Opublikowano

Szału to by nie było gdyby to wymęczyli na wynik 3:2, a Oni ładnie 3:0 wygrali...

gdzie oni ładnie grali ? Dzisiaj się pokazali....0:3 Wczoraj amerykanie nie grali swojej siatkówki a dzisiaj już tak i efekty widać.... długo trener nie posiedzi na stołku.

Nie potrafił się dogadać z takimi zawodnikami jak: Wlazły, Pliśnki, etc.

Opublikowano

Brazylia pokazała nam gdzie nasze miejsce :naughty::kox:

Opublikowano

Brazylia pokazała nam gdzie nasze miejsce :naughty::kox:

Ale po przepieknym i emocjonujacym meczu :good: Taka mecze mozna ogladac :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ciekawy mecz z Bułgarią zagraliśmy. ten 3 set to była porażka (14:25). dzisiaj Włosi. trzeba obowiązkowo oglądać. piwka na mecz i kibicujemy POLAKOM.

Opublikowano

No wczoraj to był horror! Ale ze szczęśliwym końcem. :kox: Dzisiaj te z ważny mecz! :good:

Opublikowano

Na czas ligi światowej podwiesiłem Wam temacik. Później będziecie mieli wątek o siatkówce.

Opublikowano

Na czas ligi światowej podwiesiłem Wam temacik. Później będziecie mieli wątek o siatkówce.

:good::hi:
Opublikowano

Brazylia pokonała USA :good:

Rosjanie już w finale.... zobaczymy co dzisiaj nasze asy zaprezentują.... zibi już nie zagra :thumbdown:

Opublikowano

oby tylko zaprezentowali się lepiej niż wczoraj.. bo szału nie było, choć ważne, że wygrali

Opublikowano

Zaczyna się :kox:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 19:59_________________________________________________Dlaczego Wlazły nie gra?

Opublikowano

Zaczyna się :kox:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 19:59_________________________________________________Dlaczego Wlazły nie gra?

szampon nie został powołany... postanowił dojść do siebie.... (oficjalnie)

Nie ma co dzisiaj oglądać.... jak już Gruszka wchodzi to już nędza totalna na placu

Opublikowano

słabo grają! brakuje zawodników. za chwile będzie kolejna zmiana trenera. to tylko w Polsce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.