Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam.

Po wielu godzinach obecności na forum z poprzednią a4 b5 postanowiłem pokazać swoją kolejną. .

Założeniem był sedan 1.9 TDI i po kilku tygodniach poszukiwań udało mi się znaleźć godną sztukę. Wyposażenie dość ubogie, ale za przemówił stan auta.

Wyposażenie standardowe:

-silnik ajm

- climatronik

- asr

-el szyby (tylko przednie)

-el lusterka grzane

- podgrzewane spryskiwacze

-klapa na pilota

-zamykanie otwieranie szyb z pilota

-pół fis

-skórzana kierownica

-skórzany mieszek, gałka zmiany biegów

- welurowe fotele

- felgi Alu 15

zaraz po zakupie:

ab2c47bbe5527257m.jpg

mody:

- skórzane kubły + boczki 22644d0c3d6b63b8m.jpg zmienione kremowe Recaro + boczki z kremową skórą bcbfee682677db33m.jpg

- tunel 2 din

-grzane pupy 00eaa091618d274dm.jpg

- wskaźnik ciśnienia oleju i doładowania 5ef75df40aa2c89dm.jpg

-sub z avanta

- boczek bagażnika ze schowkiem 01ff6dcb42977d7dm.jpg

- nowa turbina garrett od awx( stara puściła olej w komin)

- wycięty kat

- założone czujniki cofania - zmienione na kamerę cofania

- osłona pompy abs

- usunięte oznaczenia z klapy

- głośnik CB w lampce podsufitki

- duże prawe lusterko

-koncówki tłumika

-fis

-zegary ala rs4 

-ramki na zegary

-kiera s'ka 469fab084ca148e2m.jpg, customs. Teraz kiera od a6c7 pogrubiona 

 

-bixenony USA 22706eadbef6cf84m.jpgobecnieFullLed USA +Drl

-zderzak rs4 przod oryginalny + halogeny 3d38c3c3d8e0d02em.jpg

-gril rs4 24e8582e94438ac9m.jpg

-samopoziom 

-program na 170KM 

- symphony, rns-d, rns-e--> chinska podjebka 67996bf53aa4755am.jpgrnse

- felgi 18 " scirocco + dystanse 5mm 31c81e461b523c94m.jpg

-opony vredestein ultra sesanta 225/40 r 18

- tarcze przod 288-》312-》320 obecnie 345mm

-gwint kw v1

- rozporka górna z a6c5

-4 elektryczne szyby

-fotele recaro

-czarna podsufitka

-pakiet oswietlenia wnetrza.

-oswietlenie wnetrza led

-podswietlane klamki w czarnym macie. a33b5a33c1e8a8cam.jpg

-dekory kevlar

- klapa bagażnika automat

-tylna półka z roletą d7a27d531538cbf6m.jpg

Co do planów to na razie

- dokonczenie wnetrza w kevlarze

-lusterka składane fotochrom z odudowach w kevlaru

- clh z diodami rgb

- zderzak rs6 tył

- ogolnie skonczyć wnetrze. rolety drzwi tył.

- napewno jeszcze w praniu wyjdzie wiecej

wiosna2012609e090b89aaf81fm.jpg

lutu 2013:

f3ee1ad86b20e177m.jpg

zewnetrznie było  kremowy plastidip. , pomarańczowy plastidip

 stan obecny :

20230306_121301.jpg

wnętrze i lampy niebawem:)

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano

- zbiornik płyny na dwie pompki 6,5l

4,5 l. z tego co kojarzę wystarczy i chyba większych nie było :wink4: Upewnij się bo chyba w poliftach były montowane większe i miejsce na 2 pompkę już tam jest :wink4:

Ładne autko plany też dobre :good: A większa felga kiedy? :gwizdanie:

Opublikowano

fajne auto :)

nie chcesz czasem pognić osłony na pompe abs-u ? :decayed: dawaj na PW ;)

kiera z esy by sie przygada :naughty:

fajne auto :kox:

Opublikowano

Świetne auto, z dbałością o każdy szczegół :oklaski:

ksenony i nowe felgi zwieńczą dzieło :good:

Jak dla mnie brakuje jedynie w bagażniku skrzynki zimnego lecha :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

pzdr margerita & bartas :a4fan:

Opublikowano

AJM :good: Super furka, a tych foteli to zasdroszcze :gwizdanie: planowane modyfikacje jak najbardziej na + :good:

Opublikowano

fajne fury

Opublikowano

Piękny sedan najważniejsze ze czarny, wypoleruj sobie papierkiem wodnym i pastą końcówki wydechu

Przydała by się jak wyżej kolega pisał kierownica od s4 koła masz nie najgorsze ogólnie spoko :good:

Można jeszcze szybki ściemnić całość delikatnie na czarno

Opublikowano
  • Autor

wydech specjalnie sobie, zrobiłem na czarno i tak zostanie. podoba mi się bardziej czarne niż świecące fajki. :naughty: a i autko nie jest czarne tylko ciemnko granatowe. kolor to LZ5L. bardzo mi sie podoba bo nie jest czystko czarny tylko bardzo ciemny granat;) :evil::kox:

Opublikowano

wydech specjalnie sobie, zrobiłem na czarno i tak zostanie. podoba mi się bardziej czarne niż świecące fajki. :naughty: a i autko nie jest czarne tylko ciemnko granatowe. kolor to LZ5L. bardzo mi sie podoba bo nie jest czystko czarny tylko bardzo ciemny granat;) :evil::kox:

Jak bedziesz miał czas i ochote to dadaj fotke z tymi czarnymi fajkami chetnie obejże jak to wyszło bo w sumie czarnych fajek jeszcze nie widziałem :)

Opublikowano

Fajne auto a plany jeszcze lepsze :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

- cb HARRY III z czerwonym podświetlaniem

39ae63cd5383b024m.jpg

- antena sirio ml-145

Opublikowano

kolor :good:

wnętrze :good:

felunek :good: bo kupiłem taki na zimę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wpadły grzane kubły w skórze

f9fa60a52b9c18d5m.jpg

89d7987565fbb4d4m.jpg

:kox:

Opublikowano

wszystko ładnie, pięknie tylko to drewno :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

zamiast drewna jest juz czarny mat. tylko fotek nie zrobiłem jeszcze

Opublikowano

zamiast drewna jest juz czarny mat. tylko fotek nie zrobiłem jeszcze

:good:

Opublikowano

Ledy i halogeny to trochę za dużo jak na jeden zderzak :gwizdanie:

Opublikowano

ostatnio widziałem Twoje autko w Suwałkach.. czemu nie wpadasz na SPOTy??

PS ładny czarnuch ale felga prosi się o większą by się auto z tłumu wyróżniało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bo jak jestem w suwałkach to mam problem z netem i nie wiedziałem nic o spocie. z chęcią bym wpadł.

Opublikowano

bo jak jestem w suwałkach to mam problem z netem i nie wiedziałem nic o spocie. z chęcią bym wpadł.

jak masz lapka to bierz do parku ja jak u siebie w domu nie miałem a przyjeżdżałem to zawsze obierałem kurs na park :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.