Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

rozklejanie lamp, pikuś poćwiczyłem na starej depo. a potem valo poszło. podstawa to dobra opalarka

jeszcze nie złożyłem lamp , czekam na klej ze szczeliwem wurth. coby dobrze skleic.

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 19:57_________________________________________________jako ,że mam zamontowane cb na stałe i słabo słychać jak jest włączone radio, postanowiłem sobie to zmienić. wsadziłem sobie głośnik w lampkę podsufitki w miejsce pokrętła od szyperdachu. udało mi sie tak upchnąć głośnik 10W 4 ohmy. z satelitki od głośników komputerowych. sprawuje sie wyśmienicie.

cbc64fc9e387f961m.jpg

zmieniłem tez prawe lusterko, a duże. musze powiedzieć, ze teraz dopiero widać co sie dzieje za autem. jestem mega zadowolony

7949c6e35fa15a8em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniczek fajna sprawa :good:

ale CB w tym miejscu to toche nie bardzo mi się podoba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cb mam na stałe wrzucone w połeczkę tą mniejszą po lewej stronie. ciągle zapominam zrobić fotki. fajnie sie komponuje bo ma czerwone poświetlanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty masz szyberdach czy zmieniałeś tą lampke na wersje z pokretłem :mysli: Dużo jest roboty żeby kabelek od głośniczka puscić do tej lampki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie radia, duzo roboty jest z zmiana radia z duzego na male ?

gratuluje modow i powodzenia dalej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam szyperdachu. ale w każdej lampie jest miejsce na pokrętło. wyciołem tylko okrągły otwór w maskownicy. najdłużej zajęło mi dopasowanie głośnika w miejsce pokrętła. głośnik nie może być duży, ale przyda sie o sporej mocy. co do pociągnięcia kabla. to żaden problem. jak wyjmiesz lampkę. to jest tam tyle miejsce żeby włożyć rękę miedzy dach a podsufitkę. zdjąłem uszczelkę drzwiową i pociągnąłem kabel aż do radia. jak by co mam jeszcze jedna lampke na zbyciu mogę przerobić pod głosnik. [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:49_________________________________________________jesli chcesz miec orginał 2 din to ciezko jest dorwać tunel pod 2 din. ale można łatwo przerobić 1 din na 2din. brakować bedzie jedynie popielniczki w porównaniu do orginału. przerabiałem kumplowi z 1 din na dwa i jest mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest świetny z tym głośnikiem, lampke mam taką samą jak Ty wiec jeśli sie tego podejme to swoja przerobie :) Tylko z CB musze pomyslec bo mam kloca który sie nie mieści w tej kieszonce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztuje takie przerobienie plus radio rzecz jasna ? popielniczki nie uzywam wiec jest mi zbedna :)a nie ukrywam ze bbbbbbbardzo mi sie podoba duze radio i chetnie ogarne ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz już tunel z 99-01r. masz grzane fotele?

to za około 100zł moge ci przerobić. radio symphony około 200zł, navi drożej i ciezko dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego ile kosztowala by mnie taka przyjemnosc jezeli mam male radio auto 98 r chcialbym zalozyc duze radio i klimatronik nie zalezy mi na podgrzewanych fotelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadło parę nowych gratów

80574baa406ca2a7med.jpg

kiera poprostu idealna.

dd446dfb72aacec3med.jpg

684fa3bee67670f6med.jpg

ile dałeś za Fisiora? szkoda tylko że od Beny :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadło parę nowych gratów

80574baa406ca2a7med.jpg

kiera poprostu idealna.

dd446dfb72aacec3med.jpg

684fa3bee67670f6med.jpg

ile dałeś za Fisiora? szkoda tylko że od Beny :confused4:

a co za różnica skoro może przełożyć swoje blaty :mysli: chyba, że jest jakiś problem z przekodowaniem ale to podobno można ogarnąć vagiem :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fis z allegro, nawet w rozsądnej cenie. z przełozeniem do mnie nie powinno być problemu( mówią znający sie na rzeczy klubowicze). zobaczymy w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz przekodować zegary pod diesla ale jak przełożysz swoje blaty to obroty nie będą się zgadzać :gwizdanie: bo po przekodowaniu z beny na diesla po prostu wskazówka chodzi do 4,XXX obrotów czyli tyle jak w dieslu ale w miejscu gdzie bena ma 4tyś czyli na szczycie

opisując to przykładem: kodujesz zegary z beny na diesla i zmieiasz tarczki na swoje z tdi

Wtedy kiedy silnik ma realnie 4tyś obrotów TY po zmianie tarczki na diesla będziesz miał 3tyś (na liczniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno da się wgrać wsadz od licznika tdi ,to tego przekłada sie tarcze tdi, i jest jak nówka licznik tdi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...