Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prośba o analizę Logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o info co ew. nie gra, wydaje mi się że coś mi sporo pali 7,5l na trasie 100-120km/h. Zaznaczam EGR zaślepiony, zastanawiam się nad wycięciem kata.

Próba statyczna

a. Grupy normalne:

Log (0 - 001)

Log (4 - 002)

Log (6 - 003)

Log (2 - 004)

Log (7 - 007)

Log (1 - 013)

Log (5 - 014)

Log (3 - 018)

b. Grupy Basic Setting

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 004)

Log (3 - 011)

2. Próba dynamiczna

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 008)

Log (3 - 001)

Log (4 - 011)

Log (5 - 004)

Log (6 - 010)

Z góry dzięki serdeczne.

Opublikowano

Delikatne przeladowanie,sprawdz zawor upustowy,Kat wtrysku za pozny.Przeplywomierz TNIE dawki.Masz za wolne obroty,musisz ustawic komputerem.

Opublikowano

Masz za wolne obroty,musisz ustawic komputerem.

Obroty bym zostawił...podejrzewam że to automacik :wink4: a jak automacik to są OK. :naughty:

Delikatne przeladowanie,sprawdz zawor upustowy

Też bym nie ruszał :wink4:

Opublikowano

Jak to automat to obroty OK, ja mam tak samo...

Opublikowano

a statyczny kąt wtrysku w 0BS nie za bardzo opóźniony :mysli:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 20:40_________________________________________________

Delikatne przeladowanie,sprawdz zawor upustowy,Kat wtrysku za pozny.Przeplywomierz TNIE dawki.Masz za wolne obroty,musisz ustawic komputerem.

sorki już kolega napisał :tongue4: pozdro

Opublikowano
  • Autor

Automacik, zgadza się :) a to że turbo od 2500 tys. obr. zaczyna ciągnąc to normalka w automacie?

Opublikowano

heh no właśnie automacik, już się zastanawiałem co to bo po logach widać że silnik dostaje obciążenie dopiero od 2500obr/min, przepływka też coś dziwnie się zachowuje no ale niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni, ciężko coś powiedzieć bo pedał gazu inaczej wciskany

Opublikowano

Automacik, zgadza się :) a to że turbo od 2500 tys. obr. zaczyna ciągnąc to normalka w automacie?

Wywal katalizator :wink4: zrób dyn.000 003 008 010 011 na drugim biegu od samego dołu [od startu z nogą w podłodze]

tak się powinno prawidłowo logować auto ze skrzynią AG 4 w automacie,a podejrzewam że taką właśnie masz :wink4:

Uprzedzając pytanie,nie przeżuci na trzeci bieg :wink4:

Pozdrawiam Paweł

Opublikowano
  • Autor

Tak robiłem, ruszałem przerzucał na 2 bieg i pedał w podłogę. No nic pojutrze jade na wycięcie kata to jeszcze raz zaloguje. A co z tą przepływką, faktycznie jest nie hallo?

Opublikowano

Po wycieciu kata powtorz logi dynamiczne tak jak to opisał Paweł...

Opublikowano
  • Autor

Po wycieciu kata powtorz logi dynamiczne tak jak to opisał Paweł...

Ok dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.