Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] MK3 1Z Logi dynamicze gr. 03,08,11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kumplowi "wypluło" na hamowni 75KM ( zamiast tych 90KM)

Wklejam logi dynamiczne, bardzo proszę o krótką analizę i podpowiedzi

http://vaglog.rtnet.pl/stanley250_14412.html

Opublikowano

Witaj

To auto cągnie za sobą chmurę czarnego dymu ???

Całkowity brak doładowania,turbina dmucha w atmosferę...na moje oko dziura w dolocie jak pięść.

jeżeli nie ma dziury, nie kopci na czarno to do sprawdzenia zawór upustowy[czy zamknięty]zawór N75 ,i wirnik turbiny

Kumplowi "wypluło" na hamowni 75KM ( zamiast tych 90KM)

http://vaglog.rtnet.pl/stanley250_14412.html

Patrząc w logi wątpie nawet w te 75KM :cool1:

P.S. Na przyszłość kpl. logów.

Opublikowano
  • Autor

Witaj

To auto cągnie za sobą chmurę czarnego dymu ???

Całkowity brak doładowania,turbina dmucha w atmosferę...na moje oko dziura w dolocie jak pięść.

jeżeli nie ma dziury, nie kopci na czarno to do sprawdzenia zawór upustowy[czy zamknięty]zawór N75 ,i wirnik turbiny

Kumplowi "wypluło" na hamowni 75KM ( zamiast tych 90KM)

http://vaglog.rtnet.pl/stanley250_14412.html

Patrząc w logi wątpie nawet w te 75KM :cool1:

P.S. Na przyszłość kpl. logów.

kopcić nie kopci.

To, że całkowity brak doładowania, to się zgodzę :wink4:

Ogólnie turla się jak jakieś SDI

Opublikowano

Masz doladowanie jak moj na postoju przy 861 obrotach.Wogole weze od turba do IC są?.Sprawdz caly dolot i weze(schemat N75)

Opublikowano

kopcić nie kopci.

To, że całkowity brak doładowania, to się zgodzę :wink4:

Ogólnie turla się jak jakieś SDI

SDI chyba jedzie lepiej :decayed:

Zapomniałem zapytać o błędy w sterowniku... czy przypadkiem nie było błędu związanego z mapsensorem :mysli:

Sprawdż jeszcze wężyk idący do ECU silnika oraz w samym ECU:wink4:

Opublikowano

Do sprawdzenia uklad nadcisnienia i szczelnosc dolotu...

Na przyszlosc pamietaj aby zamieszczac komplet logów.

Opublikowano
  • Autor

Do sprawdzenia uklad nadcisnienia i szczelnosc dolotu...

Na przyszlosc pamietaj aby zamieszczac komplet logów.

:good: ok, dzięki za uwagi

następnym razem będzie komplet logów

Opublikowano

Ja proponuje sprawdzić wężyki idące od zaworku n75 (w golfie jak patrzysz od przodu jest po lewej stronie na wierzchu) a w szczególności ten co idzie do kompa do MAP sensora na podszybiu (jest obudowany i nie widać go, trzeba odkręcić parę małych śrubek) możliwe że po prostu spadł i dlatego tak kiepsko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.