Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi został tylko multi do przejścia(PS3 trophy), ale jakoś tego nie widzę :confused4:

Opublikowano

niektóre misje to zniechęcają do gry :thumbdown:

Wszystkie byly za***iste :kox:

Opublikowano

a gra ktoś w Ten Nowy Dodatek do GTA 4 :D ..hehe dobre to :naughty:

Opublikowano

za***iste :kox:

Opublikowano

zawsze marzyłem aby być członkiem Gangu Motocyklowego :naughty: hehe obrzyn roxxx :kox:

Opublikowano
  • Autor

jaki to dodatek :mysli: ?

Opublikowano

GTA 4 Episodes From Liberty City The Lost and Damned and The Ballad of Gay Tony[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 19:17_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1082867561_gta_4_episodes_from_liberty_city_najtaniej_ps3.html

Opublikowano

gra za***ista spedzilem sporo czasu na niej i nie zaluje hehe nawet kobiete wkrecilem i grala ze mna :naughty: :naughty: a najlepszy jest multi :gwizdanie:

Opublikowano

GTA 4 Episodes From Liberty City The Lost and Damned and The Ballad of Gay Tony[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 19:17_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1082867561_gta_4_episodes_from_liberty_city_najtaniej_ps3.html

huh 126 zł:D ja trafiłem promocję w Cenega - gra na konsolę za 50% :D dostałem o 8 rano, w dzień premiery oba dodatki za 80 zł :D

Opublikowano

Wiem cena szału ni ma ale ja dostałem na Urodziny od Żony :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to gratuluje żony, zna się na rzeczy :good:

Opublikowano

a dzięki.. takiej żony to szukać ze świecą i widłami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mi żona swego czasu pozwoliła kupić kierę do kompa :notworthy::kox:

Opublikowano

ja moją szykuje na Kiere ale tą5036_1.jpg

Opublikowano

Heh.. nie moja półka :confused4: Jestem zadowolony z tej:

Logitech%20Formula%20Force%20EX.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kumpel teraz gra na xboxie i mówi, że szału nie ma.

San Andreas podobno był dużo lepszy.

Opublikowano

kumpel teraz gra na xboxie i mówi, że szału nie ma.

San Andreas podobno był dużo lepszy.

nie no co Ty, według mnie to GTA 4 jest mega :kox: ale to już kwestia gustu

Opublikowano

A dla mnie najepszą fabułe ma gta 3 i gta 2. No i vice city też niezłe jest. GTA 4 nie .. zdecydowanie nie.

Opublikowano
  • Autor

wkurza mnie model jazdy, wszystkie auta są takie miękkie jak wysokie terenówki, obojętnie czy to właśnie terenówka czy sportowe auto :confused4:

Opublikowano

wkurza mnie model jazdy, wszystkie auta są takie miękkie jak wysokie terenówki, obojętnie czy to właśnie terenówka czy sportowe auto :confused4:

zależy od silnika :> na PC są bardziej utwardzone niż na PS3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.