Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana zawieszenia


tomeklucky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Przymierzam się do wymiany zawieszenia w swoim audi A4 Avant 99r. teraz stoi na teoretycznie sportowym zawieszeniu (FK Automotive) a chciałbym ją podnieść żeby stała wysoko jak na oryginalnym zawieszeniu... I tu moje pytanie: czy opłaca się kupić używane amortyzatory + sprężyny? Czy jest jakiś różnica sedan avant? Może macie jakieś konkrety na allegro

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest pełno amortyzatorów MCPHERSON.... jaką mają opinię?

Odpuść allegro. Polecam użytkownika z forum TOM77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wystaw na zamiane, szybko znajdziesz jakiegoś chetnego, jedyne co zrób sprawdzenie amorów, oraz popros chętnego o to samo, zebyś na bubla nie trafił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie

Znalazłem świeżo sprowadzonego anglika tyle że z silnikiem 1.8 u mnie siedzi 2.5TDI czy to jakaś znacząca róznica w zawieszeniu (chodzi oczywiście o amortyzatory i sprężyny) czy da się z tym żyć?

ma ktoś może gg do TOM77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie

Znalazłem świeżo sprowadzonego anglika tyle że z silnikiem 1.8 u mnie siedzi 2.5TDI czy to jakaś znacząca róznica w zawieszeniu (chodzi oczywiście o amortyzatory i sprężyny) czy da się z tym żyć?

ma ktoś może gg do TOM77

jak masz cos u siebie zakłądac to tylko pod swój silnik, ewentualnie z innej Vki A4, a z silników czetrocylindrowych daruj sobie bo auto bedzie dalej stało jak stoi obecnie, a komfort z pewnoscia sie pogorszy :thumbdown: do Toma pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...