Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj jechałem na drodze jade jade , wrzucam 5 i nagle zgasł nie wiem czemu. Pomoc drogowa przyjechala i ladowala akumulator ale nic nie dalo ;o Jaka moze byc wina ? ;/ dałem dzis do serwisu ale z ciekawosci sie pytam . :foch::a4fan:

Opublikowano

może paliwa zabrakło :> a tak na poważ nie jak jechałeś to nie świeciła się żadna kontrolka np akumlator

Opublikowano

Jezeli rozruszik kreci lecz auto nie reagowalo to zapewne pompa.. jezeli zaswiecily sie kotrolki typu aukulator, swiece to moze byc cos z int. elektryczna np od alarmu (wystarczy ze sie nieodpowiedni kabel przepali i auto gasnie)

Opublikowano

Obstawiam śmierć VP44 i niemałe koszta

Opublikowano
  • Autor

zaswiecila sie kontrolka od akumulatora

mam nadzieje ze male koszta ;(

Opublikowano

albo coś z altrnatorem albo pasek luźny i nieładowa

Opublikowano
  • Autor

dzwonilem dzis na serwis oni mi mowili ze nie wiadomo co z moja niunia jest :F

albo coś z altrnatorem albo pasek luźny i nieładowa

jesli chodzi o pasek to jest troche luzny bo kiedys ktos mi mowil juz :F

Opublikowano

A kiedy ostatnio był w niej wymieniany pasek rozrządu?

Opublikowano
  • Autor

kupilem 2 mie. temu samochod. wlasciciel mowil zebym nie wymienial pasku bo pare miech. temu juz byla wymiana.

ja sie boje ze pasek klinowy jest luzny bo jak daje kierownice na maxa i lekko odjezdzam to slychac takie piski

Opublikowano

Ja jak kupywałem swoją :audi: to też mi gostek mówił że wymieniłem rozrząd i filtry. Ale jak tylko ją wziołem od niego to na drugi dzień miała wymieniane wszystkie paski i filtry z olejem też więc powinieneś wymienić

Opublikowano
  • Autor

serwis mi dzis powiedzial ze cos tam jest z wtyczkami. samochod udalo sie zapalic ale musze sprawdzic uklad paliwowy czy cos. :confused4:

ciekawe ile bedzie mnie kosztowalo :thumbdown::([br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 14:03 _________________________________________________kkufa :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

dzisiaj dzwonil serwis do mnie ze trzeba wymienic pompe wtryskowa :o i koszt tej wymiany by wynosil 6700zl

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

co mam robic?

na allegro widzialem pompy to sa w cenach od 1000 do 2000zl a oni mi wolaja 6700 :| pomocy

:rant: :rant: :rant: :rant:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

w sprawie VP44 spróbuj skontaktować się z tym kolesiem: allegro

Opublikowano
  • Autor

moze kontakty z lodzi macie jakies ?

Opublikowano
serwis mi dzis powiedzial ze cos tam jest z wtyczkami. samochod udalo sie zapalic ale musze sprawdzic uklad paliwowy czy cos.

ciekawe ile bedzie mnie kosztowalo

jeśli uruchomili samochód z niesprawnie działającym układem zasilania to mogli sami uszkodzić VP44, ale nie gdybajmy o tym.

jeśli już musisz wymienić VP44 to ten koleś, albo regeneracja:

DIESEL SERWIS

Podkowiński Bogdan

05-830 Nadarzyn (k. Warszawy)

ul. Graniczna 4

tel: 022 729 89 50

0-606-820-768

Opublikowano

Pewny jesteś twojego serwisu i ich diagnozy?

Szukaj używki - nowa to przegięcie cenowe.

A może pytałeś czy starą w rozliczeniu można oddać?

Opublikowano
  • Autor

Pewny jesteś twojego serwisu i ich diagnozy?

Szukaj używki - nowa to przegięcie cenowe.

A może pytałeś czy starą w rozliczeniu można oddać?

ten serwis nazywa sie - Bursiak :)

nie jestem pewny i dlatego dzis pojechalem wziac moja niunie i dam do warsztatu znajomego mojego kuzyna ;]

mowili ze 6000 jak stara im oddam ;] chamy jedne ;/

Opublikowano

starą w rozliczniu musisz wziąść koniecznie to kilka PLN-ów jest :)

Opublikowano
  • Autor

w pon. beda robic. zobacza najpierw stan i maja zadzwonic do mnie. czy beda naprawiac czy trza wymienic na nowy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.