Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Halogeny ze zwykłego zderzaka do kratek wersji s-line???


a_u_d_i_a_4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Przerabiam swoją A4 i mam pytanie odnośnie konieczności wymiany halogenów do wersji s-line. Obecnie zderzak pochodzi ze zwykłej wersji A4. Wyposażony jest w spryskiwacze oraz halogeny. Moje pytanie brzmi następująco: czy zakładając zderzak z wersji s-line i oczywiście odpowiednie kratki do tego modelu zderzaka, będę mógł wykorzystać halogeny ze zwykłej wersji i zamontować do kratek s-line. Pojawia się bowiem wiele postów, które są ze sobą sprzeczne. Od handlarzy uzyskałem wiadomość, że halogeny ze zwykłego zderzaka a4 B7 pasują do kratek z wersji s-line. Uzyskałem ponadto wiadomość, że nie ma konieczności zakupu nowych spryskiwaczy do zderzaka wersji s-line. Wystarczy jedynie drobna mechaniczna przeróbka. Bardzo proszę o pomoc...[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 22:46_________________________________________________Z informacji uzyskanych w ASO, halogeny ze zwykłego zderzaka A4 B7 pasują do kratek (zderzaka) s-line. Ponadto należy mieć na uwadze, że istnieje różnica pomiędzy kratkami do silników benzynowych, a wysokoprężnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...