Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wstawienie klimy


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Oplaca sie czy nie >? :D jakie koszta sa takiego wstawienia ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Warsztat jest opis montażu klimy w 1Z Kolegi Szymoonk, zakładał sam i wyszło całkiem zgrabnie pomimo braku oryginalnej wiązki gdzie interweniował elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt założenia manualnej części koło 1200 zł jak dobrze się poszuka może nawet taniej a elektryka to już inna bajka ale dużo roboty nie ma więc powinneś zmieścić się w 1500 spokojnie ja też teraz montuje [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 14:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1070345288_klimatyzacja_kompletna_audi_a4_95_00r.html

dzwoniłem do gościa 100% od diesla i wersja europejska tylko to jest climatronik jak byś chciał kupić to kup bez nagrzewnicy bo więcej roboty jest wtedy gostek mówi że bez nagrzewnicy koszt 1000 zł a nagrzewnice musiałbyś kupić z passata b5 podchdzi tylko manualna oraz pokrętła nawiewów z funkcją AC groszowe sprawy około 250 zł (nagrzewnica + pokrętła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto włożyć, w upalne dni nie będziesz żałował. Sam też włożyłem manuala.

Elektryka wcale nie jest taka straszna, jeżeli masz jakieś pojęcię o prądzie. Służe pomocą

Koszt części różny, ja wykorzystałem wszystko co się dało z anglika, te graty miałem za darmo (chłodnica, kompresor + podstawa, osuszacz) pozostałe dokupić przewody i obudowe nagrzewnicy+panel sterowania.

Mała uwaga: uważaj na gwinty w przewodach, są ulaminiowe i łatwo się utleniają i później jest problem z odkręceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawienie klimy :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93749.0.html;highlight=klimatyzacji

Po założeniu w zeszłym roku, nie było mi dane skorzystać z dobrodziejstwa klimy ponieważ pogoda nie dopisała, ale w tym roku ciesze się z tego wynalazku :good:

Jest trochę z tym zabawy ale NAPRAWDĘ warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja bladego pojecia nie mam o tym a ile taki mechanior od klimy wezmie za wstawienie ? nie climatronika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci jakiś specjalista od klimy, Spokojnie sam będziesz w stanie to zrobić jeśli masz jakieś pojęcie albo jakiś gość mający pojęcie i pomoc jakiegoś elektryka samochodowego Jak to już było napisane wyżej. Koszt tak czy tak jest spory ale chłodek w upalny dzień :heat: bezcenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ja właśnie montuje u siebie climatronika i powiem tyle masakra :kox: pierdół pierdółek i milion kabli :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...