Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 20v bez turbiny bedzie mniej kłopotliwy niz 1.8 z turbina??


damian211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem Audika a4 z silniczkiem 1.8 T ale nieudało mi sie znajśc zadbanego egzemplaza i zakupiłem audiczke 1.8 20v bez turbo jak myslicie dobrze zrobiłem?? Jest z 1996r, sprowadzone z Niemiec od 1 właściciela i w orginale przejechane ma tylko 133 tys. km!!!!! Jest bardzo zadbana, zawieszonko nie puka nie stuka, hamulce brzytwa lakierek bez zarzutu tak samo jak wnętrze!! Jedynie co to mógłby byc troszke cichszy powyzej 3 tys obrotów no i ta turbinka tez by niezaszkodziła. Zmieniłem w nim kompletny rozrzad, olej wlałem jej Mobil1 10w-40 no i wyposażyłem ja w lpg sekwencje - spalanie w mieście 11-12; trasa 8-9: srednio 10 literek mi wychodzi to chyba dobrze :>

Audiczka jet koloru srebrnego a i zapomniałem dodac ze jest to wersja avant bo takiej szukałem. Radyjka orginalnego juz w niej niebylo wsuniete (bo nawet niepodłączone) bylo kenwooda ale je zmieniłem na pioneerka 6900 z animacjami. Jak narazie autko sprawuje sie bardzo dobrze.Wiec dobrze ze wzialem ta A4 z mniejsza ilościa koni pod maska ale zadbana czy moze zrobilem błąd bo 1.8 t jezdzilby lepiej??? no ale musiałbym do niej spora kaske dozucic bo 1.8T to podłochane byłe. czekam na wasze opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T byłby zdecydowanie lepszy , ale skoro względy finanoswe grały rolę to chyba nie miałeś innego wyjścia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrobiles dobrze czy zle,ale ja jezdzilem passatem 1.8T i teraz zaluje ze sam soknczylem na 1,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy gdzie bedziesz jezdzil ta 125konna audi ... jak po miescie to nawet 100konna powinna CI wystarczyc ;)

ja mam 1.8, mieszkam w miasteczku i dojezdzam 20km do najblizszego "miasta" droga poza terenem zabudowanym i 1.8 mi w zupelnosci wystarcza .. raz ze nie ma gdzie u mnie szalec ( krotkie odcinki prostych) a dwa ze 1.8T by Cie kusilo do ostrzejszej jazdy ;)

p.s diesla trzebabylo kupic :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...