Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Doszło trochę modów i napraw:

# ringi na zegary z FIS'em,

# nadkola przednie z S4,

# dolna osłona silnika,

# dolna osłona skrzyni biegów,

# rozpórka z A6 C5,

# naprawa wyświetlacza FIS w liczniku.

Dodatkowo w końcu udało mi się zrobić małą foto-sesję ;-) Wszystko w pierwszym poście ;-)

Opublikowano

Opis masz :good:

Mogłeś dać znać jak robiłeś zdjęcia to bym podjechał, bo blisko mam :)

Podjedź na spota bo wieki Cię nie było i zobaczę coś tam wyrezał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Foto-sesja wypadła spontanicznie ;-) Mała poszła spać po wizycie na basenie więc miałem około 2h czasu ;-) Na spota bym się w końcu wybrał tylko kolidują mi z godziną kąpania. W ten weakend będę na weselu ale może akurat na wieczór wrócę to wpadnę ;-)

Opublikowano

Foto-sesja wypadła spontanicznie ;-) Mała poszła spać po wizycie na basenie więc miałem około 2h czasu ;-) Na spota bym się w końcu wybrał tylko kolidują mi z godziną kąpania. W ten weakend będę na weselu ale może akurat na wieczór wrócę to wpadnę ;-)

jak już sesja to mogłeś auto porządnie wymyć :thumbdown:

tam jest kurzu na tym aucie jak na pustyni :decayed::confused4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe, kolego, zobacz sobie okolicę i weź pod uwagę że co chwilę ktoś tam zasuwał i roznosił ten pył ;-) Tak w woli ścisłości auto było myte przed wyjazdem ;-)

Opublikowano

Piękny kolor :drool: :giveheart:

Opublikowano

hehehe, kolego, zobacz sobie okolicę i weź pod uwagę że co chwilę ktoś tam zasuwał i roznosił ten pył ;-) Tak w woli ścisłości auto było myte przed wyjazdem ;-)

polecam Ultimate Quik Detailer'a, przed samą sesją wycierasz go z kurzu i jest wszystko cacy :naughty:, zobacz sobie zdjęcie zbliżone atrapy ile tam kurzu jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i czas na to aby pół dnia spędzić na czyszczeniu ;-)

Tomasz, czepiasz się ;-)

Opublikowano

i czas na to aby pół dnia spędzić na czyszczeniu ;-)

Tomasz, czepiasz się ;-)

Quik Detailerem to 10 minut pracy :good:, ja lubię pedantyczne podejście przez to się czepiam jak mucha na lep :decayed: więc wybacz ale ja bardzo lubię detailing :kox:

Opublikowano
  • Autor

to ja się cieszyłem jak dziecko że w końcu się wyrwałem z domu, a Ty mi cała tą radość w przepaść rzucasz hehe. Następnym razem będzie lepiej ;-)

Opublikowano

to ja się cieszyłem jak dziecko że w końcu się wyrwałem z domu, a Ty mi cała tą radość w przepaść rzucasz hehe. Następnym razem będzie lepiej ;-)

spoko auto i tak mi się podoba :kox:, kolor też super bo miałem taką B4'kę (uważam że ten kolor jest najlepszym kolorem w utrzymaniu czystości :good:

Opublikowano
  • Autor

Najbardziej bym się cieszył z dołożenia Quattro ;-) Zwłaszcza w zimie ;-) A apropo zimy to muszę w końcu kupić nowe opony - tym razem chyba spróbuję 205/50 R17 ;-)

Opublikowano

a jak jazda z tą rozpórka A6 C5 ? coś gdzieś czytałem ze plastiki nie trzeszczą :decayed:

Opublikowano

ta i podobno mniej pali...

:decayed:

Opublikowano

ta i podobno mniej pali...

:decayed:

:decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

a jak jazda z tą rozpórka A6 C5 ? coś gdzieś czytałem ze plastiki nie trzeszczą :decayed:

Nie wiem. Nie trzeszczały wcześniej to tym bardziej teraz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no prosze piekny kolor, ładny środek

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;-)

Jak mała spała udało mi się na szybko zlikwidować tylna wycieraczkę ;-)

audi_a4_b5_avant_zaslepka_tylnej_wycieraczki_01.jpg

Na wiosnę to już musi wlecieć gwint i większa felga ;-) No chyba że trafi się fajne B1 :D

Opublikowano

A na zime zakładasz tą wycieraczke spowrotem?? ja zamiast usuwać zamontował bym jakaś aero, pare razy widziałem takie przeszczepy z nowszych audi do B5, jednak przydatna jest z tyłu wycieraczka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.