Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gewinde ładnie wygląda :wink:

jak tyle był malowany to przynajmniej jakoś wygląda hehe ;-)

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

ta rozporka dolna to chcesz sobie krzywde zrobic? :D

czy gewinde zakladasz dla sztuki by miec w liscie modow (sarkazm off ;) )

A co złego w tej rozpórce dolnej ? Tak czy inaczej ona już siedzi ;-)

to ze nie posadzisz fury odpowiednio nisko ...

Ona się wyciera po pewnym czasie :decayed:

Co Ty nie powiesz :decayed:

u mnie nie ma tam sie co wycierac, boje sie ze te resztki odpadna :)

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy, zdemontować przecież to nie problem ;-)

Marcinie, pamiętasz o wymierzeniu tych dekielków dla mnie ;-) ?

Opublikowano
Gewinde ładnie wygląda :wink:

jak tyle był malowany to przynajmniej jakoś wygląda hehe ;-)

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

ta rozporka dolna to chcesz sobie krzywde zrobic? :D

czy gewinde zakladasz dla sztuki by miec w liscie modow (sarkazm off ;) )

A co złego w tej rozpórce dolnej ? Tak czy inaczej ona już siedzi ;-)

to ze nie posadzisz fury odpowiednio nisko ...

Ona się wyciera po pewnym czasie :decayed:

Co Ty nie powiesz :decayed:

u mnie nie ma tam sie co wycierac, boje sie ze te resztki odpadna :)

Ona po kilku uderzeniach tak się wytrze i powygina że już jest w miarę dobrze:kox:

Opublikowano
Zobaczymy, zdemontować przecież to nie problem ;-)

Marcinie, pamiętasz o wymierzeniu tych dekielków dla mnie ;-) ?

pamietam ze swoim bajzlem sie nie wyrabiam:thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

Wiesz co, właśnie znalazłem jakaś firmę w Krakowie która tym handluje: DEKIELKI ZAŚLEPKI DO FELG 42 RODZAJE - KRAKÓW (2597376483) - motoAllegro

Podjade do nich z felgą i coś dobiorę ;-)

---------- Post dopisany 07-09-2012 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 12:21 ----------

Siadłem wczoraj chwilę przy boczkach ;-) Kiedyś w 80-tce dokładałem dodatkowe oryginalne maty wygłuszające boczki i w środku było ciut ciszej ;-) Wczoraj zrobiłem to samo w A4 ;-) Jest ciut ciszej aczkolwiek nie ma takiej róznicy jak w 80-tce. Zobaczę jeszcze dzisiaj w trasie ;-) Za to sam boczek się fajnie usztywnił i teraz nawet jak włączę audio na max to nie ma ani jednego pierdnięcia ;-) To chyba najtańsza i najmniej kolizyjna w boczek metoda na brak pierdów z boczków ;-)

audi_a4_b5_maty_01.jpg

audi_a4_b5_maty_02.jpg

Opublikowano

a to nie miałeś tego:shock3:

Opublikowano

Miał, ale ma podwójnie jak ja :decayed:

Opublikowano
Miał, ale ma podwójnie jak ja :decayed:

Powaga? Leza mi z angola i tak sie zastanawiam nad zrobieniem tego

Opublikowano
  • Autor
a to nie miałeś tego:shock3:

miałem, miałęm, ale tak jak pisze MAX, mam teraz 2x ;-) Leciałęm dzisiaj w trasie i jest kapkę ciszej ;-) Tanio a jednak coś daje :D Najbardziej jestem zdziwiony tym że już mi wogóle boczek nie pierdzi ;-)

Opublikowano

No to ja tez sobie zrobie taki zabieg, zobacze jaki efekt:wink:

Opublikowano

fajny ten Twój Ogrowóz :decayed::thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Turbo i kolektor siedzą, jutro wskakuje nowe sprzęgło ze sztywnym kołem i program. Tymczasem trochę pokręciłem i zszedłem wszędzie do poziomu 62,5cm ;-)

audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_05.jpg

Tutaj martwi mnie tylko odległość od sprężyn, bo w zasadzie jak zacznie pracować to pewnie się otrze o rant felgi :/ Dystans ? Tylko jaki ?

audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_01.jpg

Tutaj jak się zgrywa z linią nadwozia:

audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_06.jpg

Tylko teraz tak. Jak wleci dystans i tak mi się schowa koło to po rancie i błotniku :/

audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_09.jpg

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Linki do większej ilości zdjęć jak zwykle w pierwszym poście ;-)

Opublikowano
Turbo i kolektor siedzą, jutro wskakuje nowe sprzęgło ze sztywnym kołem i program. Tymczasem trochę pokręciłem i zszedłem wszędzie do poziomu 62,5cm ;-)

http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/audi-a4-b5-regulacja-gwintu/audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_05.jpg

Tutaj martwi mnie tylko odległość od sprężyn, bo w zasadzie jak zacznie pracować to pewnie się otrze o rant felgi :/ Dystans ? Tylko jaki ?

http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/audi-a4-b5-regulacja-gwintu/audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_01.jpg

Tutaj jak się zgrywa z linią nadwozia:

http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/audi-a4-b5-regulacja-gwintu/audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_06.jpg

Tylko teraz tak. Jak wleci dystans i tak mi się schowa koło to po rancie i błotniku :/

http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/audi-a4-b5-regulacja-gwintu/audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_09.jpg

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Linki do większej ilości zdjęć jak zwykle w pierwszym poście ;-)

zerwij to dziadostwo z tylnego zderzaka :facepalm:

wreszcie stoi jak u mezczyzny :decayed:

daj 5mm i styknie

Opublikowano
  • Autor

zedrę zedrę spokojna Twoja głowa ;-)

tylko 5mm będzie bez kołnierza nie ?

Opublikowano

Bez kołnierza. Ja tak mam i nie trzepie :decayed:

Opublikowano
zedrę zedrę spokojna Twoja głowa ;-)

tylko 5mm będzie bez kołnierza nie ?

auto z francji?

tak bez kolnierza, bedzie ok

Opublikowano

U mnie 6mm już lekko "trzepotrzepało" :decayed:

Opublikowano
U mnie 6mm już lekko "trzepotrzepało" :decayed:
bo juz wtedy felga sie w zasadzie bie opiera na kolnierzu
Opublikowano

No wydawało mi się że jeszcze coś tam się opiera, niestety :thumbdown:

Opublikowano

Ogr, jednak wziałes jednomasa? jak sprzęgło do tego bez wzmocnienia to był to błąd:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.