Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] OGrowóz


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczę jeszcze jak się ułoży. Idealnie nigdy nie będzie bo raz ze jest jeszcze wspolczynnik żona, a dwa ze jak go podadze to przy dobiciu amora posadze rant felgi na blotniku. Tylko mi nie, mówcie aby rolowac bo patrz punkt pierwszy :-)

jest wyjście z tej sytuacji

Oferta - Fiat Uno - Uno sprzedane . Posiadam na sprzedaż jeszcze VW Caravelle 94 r igła Cena : 10900 zł .i Alfa Romeo 156 98 rok rosso ts full wypas

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę jej minę ;-)

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 18:52 ----------

Zrobiłem sobie w końcu dekielki i od razu wleciały na auto ;-)

audi_a4_b5_OGr_kw_rh_turbo_19_dekielki_lato_2013.jpg

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Zastanawiam się nad hamplami I sposobem wsadzenia czegoś dużego. Z przodu jeszcze jako taki pomysł mam ale z tylem jest bida :/ Szkoda ze to nie Q :/

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się sposób w jaki modzisz; bez półśrodków :)

Spytam o jedno - zaślepiałeś otwór po tylnej wycieraczce; mógłbyś mi powiedzieć czy taka zaślepka zda egzamin?

Zaslepka otworu tylnej wycieraczki MASKOWNICA TYL (3122206361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdyby aukcja zniknęła, takie wymiary:

Wymiary:

- średnica zaślepki 3,1 cm

- długość gwintu 1,1 cm

- średnica gwintu 1 cm (głęboki i wytrzymały)

- maksymalna grubość powierzchni, przez którą będzie przechodził gwint, to 7 mm.

Człowiek do którego aukcji z zaslepkami wrzuciłeś kiedyś link niestety nie działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną ale ta też zda egzamin. Moja jest płaska i w połysku, a ta bardziej wypukła i chropowata. W podobnej cenie kupowałem swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź!

Z innej beki, poza zaizolowaniem przewodów do silniczka wycieraczki robiłeś coś z nimi; vag będzie rzucał jakimś błedem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, vag nic nie wyrzuca.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę, cały czas się zastanawiałem czy jesteś na forum bo podziwiałem stronkę dotyczącą Twojej Audicy, znalazłem ją kiedyś przez przypadek jak czegoś szukałem, fajnie picujesz swoją B5 oby tak dalej i szacun za stronkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGr; kupiłem zaślepkę i zamontowałem ją; o ile wygląda to super to niestety nakrętka która jest od środka klapy co jakiś czas się luzuje (sama zaślepka jest dwuczęsciowa, bez żadnej podkładki - tylko elastyczna "uszczelka"). Dałeś u siebie jakiś klej do gwintu czy nie masz tego problemu? Sam gwint jak i nakrętka są plastikowe; nie chcę tego kleić "na zawsze" ale chciałem uporać się z problemem zanim założę z powrotem poszycie klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, noe miałem takiego problemu ale ja tam jeszcze dałem na wszelki wypadek uszczelke / oring I wszystko działa jak należy.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co teraz będzie 20" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Póki co szukam czegoś ciekawego.

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 00:20 ----------

Kurde mam dylemat.

Już praktycznie zakupiłem monoblocki 18" 8J ET48 ale coś mnie strzeliło że może jednak coś innego.

DSC_0021.jpg

Może jednak prosiaki które zawsze mi się podobały tylko tym razem z większym ET. Są akurat na Allegro 18" 8.5J ET52. Niestety tylko znowu żona ranty załatwi :/

3232361583_7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko znowu żona ranty załatwi :/

Z takim podejściem to zakładaj wąską stal 15" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monoblocki :slina: jak TY ich nie chcesz to może ja się skuszę :slina::wink::whistling:

Szkoda że na B6 kijowo wyglądają Fanta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monoblocki :slina: jak TY ich nie chcesz to może ja się skuszę :slina::wink::whistling:

No właśnie mam dylemat bo to dobre i mocne koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monoblocki :slina: jak TY ich nie chcesz to może ja się skuszę :slina::wink::whistling:

Szkoda że na B6 kijowo wyglądają Fanta:wink:

nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :wink:

6625862323_82eb5164a8_b.jpg

6625876599_0201bf27a8_b.jpg

virtuala musze zrobić na swojej skorupie :wink:

btw: podobają mi się te lampy USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam fajnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...