Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogr przy tym rozmiarze co nie kupisz to i tak rant bedzie narażony na obdarcia:whistling: załóż odpowiednią oponke bez zadnych naciągów, zrób zawieche na szczeline jednego palca i bedzie to auto użytkowe, te monobloki to masz poler na oku czy zwykłe? tam kapieć 225 i jest bezpiecznie:wink:

Opublikowano

Ogr bierz te monoblocki, a jak Ci sie znudzą to zawsze się z Tobą z checią zamienie :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ogr przy tym rozmiarze co nie kupisz to i tak rant bedzie narażony na obdarcia:whistling: załóż odpowiednią oponke bez zadnych naciągów, zrób zawieche na szczeline jednego palca i bedzie to auto użytkowe, te monobloki to masz poler na oku czy zwykłe? tam kapieć 225 i jest bezpiecznie:wink:

Ja to rozumiem, spokojnie, żona w miarę uważa ale jak wystają perfidnie ranty tak jak mam teraz to zdarzy się jej przyhaczyć o coś niestety.

Mono zwykłe ale rzuciłoby się w poler. 225 przykryje tylko nie wiem czy nie będzie ocierać przy glebie, ale jakoś bardziej mnie ciągnie do prosiaków ;-) Niestety cena pomiędzy jednymi i drugiemi praktycznie taka sama i do jednych i do drugich trzeba dystans.

Opublikowano

o co ma Ci przycierać, to ma et duze i szerokość kiepską, o nic nie bedzie przycierać

Opublikowano

et 48 jak obnizysz bedzie lekko tarło od wewnątrz, ja tak miałem na poprzedniej feldze z A8, wprawdzie ona była 17', ale pozostałe parametry te same

Opublikowano

nie myślałem że ktos chce tak zakładać koło z takim et bez jakiegokolwiek dystansu:grin: tu jest dystans potrzebny bo tak to będzie śmiesznie schowane:grin:

Opublikowano

cholera wie co Ogrowi strzeli do głowy :grin::wink:

Opublikowano

moje zdanie jest takie:

żonie kup jakieś tanie 5drzwiowe wozidło a sobie zostaw prosiaki :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

łoooo :slina: podoba mi się a 19" to już miazga będzie (jak Et i szerokość podejdą :decayed:)

Opublikowano

prawie jak moje... a czemu nie chcesz moich 18tek skoro 19 miałeś zmieniać na 18?:wink:

Opublikowano
  • Autor

prawie jak moje... a czemu nie chcesz moich 18tek skoro 19 miałeś zmieniać na 18?:wink:

możemy przymierzyć ale wydaje mi się że nie wejdą :/

Opublikowano

Te mesie takie se, mi w ogóle nie podobują się ranty i badziewne śrubki od parady.

Twoje prosiaki są o wiele ładniejsze:wink:

Ale to tylko moje zdanie :decayed:

Opublikowano
Te mesie takie se, mi w ogóle nie podobują się ranty i badziewne śrubki od parady.

Twoje prosiaki są o wiele ładniejsze:wink:

Ale to tylko moje zdanie :decayed:

Nie to ładne co ładne ale co sie komu podoba... :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hmmmmm :whistling:

5344332919_223170460b.jpg

s4nue.jpg

IMAG0586.jpg

IMAG0582.jpg

IMAG0581.jpg

Opublikowano

Ogr ale ty kombinujesz:facepalm:

myślisz, że jak zmienisz felgi to żona już ich nie zniszczy?

Opublikowano
  • Autor

I co ja mam Ci odpowiedzieć ;-) ? Liczę że nie zniszczy ;-)

Opublikowano

Dopiero teraz znalazłem temat i serdecznie witam kolege z forum audi80 :-).Widzę ,że poszliśmy podobnymi torami .Ja również zmieniłem autko z 80 na a4b5 ,także avant 2000rok i ajm. Jednak do Twojego woźidła mi daleko.

ps.mój nick z poprzedniego forum to kapsel

Opublikowano
I co ja mam Ci odpowiedzieć ;-) ? Liczę że nie zniszczy ;-)

w cenie tych Rotiformów kupiłbyś Żonie dupowóz :decayed:

Opublikowano
I co ja mam Ci odpowiedzieć ;-) ? Liczę że nie zniszczy ;-)

w cenie tych Rotiformów kupiłbyś Żonie dupowóz :decayed:

i lepiej by wyglądał niż te NUE:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.