Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To mi się podoba, sweet focie:decayed:

Chłodniczke oleju wymieniasz bo zapocona cała czy co? Jaka montujesz? N75 po czym stwierdziles ze do wymiany, na kompie go pokazało czy jakieś inne objawy?

Chłodniczka zapocona właśnie. N75 wyszedł w kompie, bodajrze na logach, a mi się wydawało że auto zanim się zacznie zbierać to idzie najpierw na drzemkę ;-)

Opublikowano

Jaka montujesz chlodniczke awx czy może z fmic.pl? Jaka temp Ci trzyma np na trasie przy 160km/h ? 110 stopni?

Opublikowano
  • Autor
Jaka montujesz chlodniczke awx czy może z fmic.pl? Jaka temp Ci trzyma np na trasie przy 160km/h ? 110 stopni?

z AWX-a wrzucam, praktycznie plug&play, a problemu z przegrzewaniem oleju w AJM-ie nigdy raczej nie miałem. Szczerze nie pamiętam jaka temp oleju bywała.

Opublikowano

Nie dawaj awx - a rozmawiałem z kolesiem który do AJM dał od awx - a i praktycznie nie ma różnicy, wał coś większego tym bardziej ze będę moce około 200ps?

Opublikowano
  • Autor

W AWX'ie jest kapkę większa pojemnościowo i musi narazie wystarczyć. Jak będzie problem to będę później zmieniał.

Opublikowano

Ok, jak będziesz mógł przetestuj ja przy prędkości 160km/h ile pokaże temp.

Opublikowano
  • Autor

Trochę bez sensu bo nie zmieniam tylko chłodniczki no ale ok, nie ma sprawy ;-)

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Max, dzieki za paczuszke ;-)

za6y2e3u.jpg Byl juz prawy, teraz dojdzie lewy ;-)

Opublikowano

Panie co to, bo pacze pacze i pojęcia nie mam a też mam b5 :decayed:

Nie mogę się doczekać fotek auta na tym kole :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Panie co to, bo pacze pacze i pojęcia nie mam a też mam b5 :decayed:

Nie mogę się doczekać fotek auta na tym kole :jerk:

To ISOFIX pod fotelik dzieciecy na tylna kanape ;-)

Fotki na tym kole sa kilka stron wczesniej, tylko na oponach 225/40 /18.

Opublikowano

225/40 to balon a nie opona :grin:

A co to fotelik dziecięcy ?:grin: Kładź b5 na ziemię, żeby mały się nie wstydził wyjechać z Tobą na miasto :decayed:

Opublikowano
  • Autor
225/40 to balon a nie opona :grin:

A co to fotelik dziecięcy ?:grin: Kładź b5 na ziemię, żeby mały się nie wstydził wyjechać z Tobą na miasto :decayed:

No balon byl, jest kapke mniejszy ale szalu tez nie ma.

PS: Mala ksiezniczka jak juz :-) Nie wstydzi sie ;-)

Opublikowano

To jak się princessa nie wstyda to miodzio :jerk: Teraz tylko z mocą by coś zdziałać bo jak nie ma 2 z przodu to nie jedzie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Robi sie wlasnie ;-)

Opublikowano
225/40 to balon a nie opona :grin:

A co to fotelik dziecięcy ?:grin:Kładź b5 na ziemię, żeby mały się nie wstydził wyjechać z Tobą na miasto :decayed:

leży już, zimówka sie w nadkolu chowa:naughty:

Opublikowano
  • Autor
225/40 to balon a nie opona :grin:

A co to fotelik dziecięcy ?:grin:Kładź b5 na ziemię, żeby mały się nie wstydził wyjechać z Tobą na miasto :decayed:

leży już, zimówka sie w nadkolu chowa:naughty:

Na zime bylo ok, chociaz zimy nie bylo to i tak robilem za plug hehe, moze uda sie go jeszcze kapke posadzic na ten sezon

---------- Post dopisany 24-04-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 21:40 ----------

Powoli wszystko idzie do przodu. Kombinowania cala masa ale udalo sie tak wsadzic fmica aby tylko kapke podszlifowac i wszystko sie miesci ;-))))

y6e7ybur.jpg

huzu3y4y.jpg

Opublikowano

Robert,wepchałeś to w zderzak poliftowy??

Opublikowano
  • Autor
Robert,wepchałeś to w zderzak poliftowy??

Nie ja ale koledze sie udalo. Masa kombinacji, podejsc i kupa czasu ale miesci sie ;-)

Opublikowano

W takim układzie do przedlifta wpycham:decayed:

Opublikowano

Powoli wszystko idzie do przodu. Kombinowania cala masa ale udalo sie tak wsadzic fmica aby tylko kapke podszlifowac i wszystko sie miesci ;-))))

http://img.tapatalk.com/d/14/04/25/y6e7ybur.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/04/25/huzu3y4y.jpg

comment_0tJXUM0cL62vGrNUmB8PNnpWr3siJs9k.gif

kiedy rolka? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na tych seryjnych wtryskach gowno bedzie nie rolka :-( Szukam mocniejszych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.