Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] OGrowóz


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ale nie dla mnie takie profile :wink: Ja już to przygarnąłbym 265/30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzbieram trochę gotówki i zmienię zimówki z 16 na 18 to wtedy pewnie taki profil wpadnie ale póki co się nie zanosi, wtedy też pewnie jakieś większe spowalniacze wpadną :wink: Także drąż temat tyłu co będę miał kogo wypytywać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mechanik stwierdził że z tyłem nie ma problemu, aby tylko miał auto na dłużej i poprzymierzał graty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżka do c5 ośki zamówił adaptery na tył pod litą tarcze 280mm występującą w A4 1.6 1.8, także taki rozmiar już nie jest zły i jakoś wygląda. Koszt adapterów 300zł, zaciski i klocki zostają te same.

Edytowane przez Krycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy nie zmienia się odsadzenie piasty wtedy, i np. jak teraz mam na styk czy później nie będzie tak że koła znów będą wychodzić :whistling: Może by tak zrobić grupowy zakup na te adaptery?? W przyszłym roku musze wymienić tył to przy okazji by się zrobiło upgrade :kox:

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy nie zmienia się odsadzenie piasty wtedy, i np. jak teraz mam na styk czy później nie będzie tak że koła znów będą wychodzić :whistling: Może by tak zrobić grupowy zakup na te adaptery?? W przyszłym roku musze wymienić tył to przy okazji by się zrobiło upgrade :kox:

I ja muszę się zająć tyłem ale jakbym wsadzał to już wolałbym jakieś "ładniejsze" zaciski ;-)

PS: Osadzenie właśnie się zmienia jak zmienisz piasty. Koła będą troszkę wypchnięte jeszcze na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no tak, bo do Was trzeba piasty zmieniać ;)

Edytowane przez Krycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zasrane ośki sobie kupiliśmy ;-)

Będą inne, pytałem gościa który zmieniał piasty właśnie i mówił że kapkę bardziej odchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" 8J ET43.

Dziękuję.

Z serii: Jak sie nie ma garazu ;-) Ludzie tylko wkurzaja bo kazdy zainteresowany co sie robi.

hu8usy9e.jpg

Naciapane z bagaznika ...

Edytowane przez OGr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spartańskie warunki :naughty:

powiedz mi czy kolektor wydechowy awx podchodzi p&p do bloku AJM i turbo AJM? bo mi sie szukać nie chce info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje :D

u mnie to od razu policję albo straż miejską wzywają :facepalm:

A to nie mozna grzebac? Plynow zadnych nie spuszczalem przeciez.Nawet dwa radiowozy byly ale nic nie mowili.

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje :D

u mnie to od razu policję albo straż miejską wzywają :facepalm:

A to nie mozna grzebac? Plynow zadnych nie spuszczalem przeciez.Nawet dwa radiowozy byly ale nic nie mowili.

Naciapane z bagaznika ...

Dla mnie jesteś mistrz,taki tiuning na osiedlu,nie zazdroszczę że nie masz garażu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, przesadzasz. Zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz cos robie pod blokiem. Zreszta gdzie tu tuning?

Naciapane z bagaznika ...

Po 5 latach od wymiany kompletu wahaczy lema, polecial pierwszy - lewy banan.

Ponoc te nowe lemy to juz loteria czy sie trafi ma produkcje niemiecka czy chinska. Moze lepiej cos innego zakupic?

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku wymieniałem górne lema, i już po 7 tys. km się lekko tłuką, następne kupie tanie ms-y, nawet jak bym miał co rok wymieniać to się bardziej opłaca!

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie zestaw nie lepszy od razu ?

http://www.mapet-tuning.com/sklep/poliuretanowy-zestaw-sport-zawieszenia-przd-audi-p-4216.html

Tylko tam jeszcze jest śruba do mocowania wahacza i na niej pewnie też jest guma nie ? A tego w zestawie nie ma.

audi_a4_a6_a8_skoda_superb_vw_passat_4_p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...