Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Tylny spryskiwacz bardzo słabo działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem tak jak w temacie tylny spryskiwacz bardzo słabo działa... prawie nie psiuka... co mam zrobić w tym przypadku??? i jak to zrobić:) pzdr

Opublikowano

może dysze się zatkały. najpierw weź szpilkę i włóż w dziurki spryskiwacza, jak nie pomoże to zdejmij go ( jest wciskany) i zobacz czy swobodnie wtedy płyn sika. jak tak to trzeba kupić nową dysze sprysku 8e9955985.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

u mnie jest chyba jeszcze bardziej dziwna sytuacja... bo jak zdjąłem ten plastik osłonny i wtedy włączyłem tylny sprywskiwacz to mimo że wycieraczka się ruszała to on psikał bardzo ładnie ale cały czas w tym samym miejscu...

Opublikowano

powinien razem z wycieraczką sie kręcić.. obstawiam dysze..

Opublikowano
  • Autor

no właśnie a się nie kręci... co mam teraz zrobić??? jak to rozebrać i na co zwrócić uwagę???

Opublikowano

nie ten dzial :chytry:

Opublikowano
  • Autor

a w jakim dziale powinien znajdować się ten temat??

Opublikowano

w nadwoziu ale to napisz do moderatora zeby przeniósł a nie zakładaj tam nowego ;) ta dysza jest wciskana.. wystarczy podważyć i wyskoczy, nową sie poprostu wciska.

Opublikowano
  • Autor

ja tam jakąś śrubkę widziałem odkręcać ją???

Opublikowano

nie. na tej nakrętce jest własnie włożona dysza spryskiwacza.. kawałek plastiku długości 2cm.. ;)

Opublikowano
  • Autor

no wyjąłem ją ale ona wygląda dobrze...[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:46_________________________________________________tak ona wyglada:

B41CS.jpg

NVdz0.jpg

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:10_________________________________________________na pewno te cacko powinno się kręcić w audi a4 b6 2002 rok??? rozebralem silniczek i to w co sie wklada ta dysze sie nie kreci...wiec od czego ta dysza ma sie krecic???

Opublikowano

no wyjąłem ją ale ona wygląda dobrze...[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:46_________________________________________________tak ona wyglada:

B41CS.jpg

NVdz0.jpg

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:10_________________________________________________na pewno te cacko powinno się kręcić w audi a4 b6 2002 rok??? rozebralem silniczek i to w co sie wklada ta dysze sie nie kreci...wiec od czego ta dysza ma sie krecic???

To mi na dyszę nie wygląda...

Dysza to element nr 2 na tym rysunku:

wyctyl01.jpg

I on powinien się obracać razem z ramieniem wycieraczki.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

czyli w takim razie ja wcale nie posiadam tej dyszy... ja posiadam to co pokazalem na zdjeciach i na to sie chyba dopiero zaklada dysze... ktora zapierajac sie o wycieraczke porusza sie... tak mi sie wydaje

Opublikowano

czyli w takim razie ja wcale nie posiadam tej dyszy... ja posiadam to co pokazalem na zdjeciach i na to sie chyba dopiero zaklada dysze... ktora zapierajac sie o wycieraczke porusza sie... tak mi sie wydaje

Tu masz budowę tylnej wycieraczki:

wyctyl03.th.jpg

Wydaje mi się, że wykręciłeś element zaznaczony na rys. na czerwono.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

niestety to chyba nie ten element zaznaczony na czerwono...:(

B41CS.jpg

ten element co ja wyjąłem można go wyjąć zaraz po zdjęciu osłonki ... i jego się nie wykręca tylko po prostu wyciąga... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 22:58_________________________________________________ja tą część muszę zamienić na 4 chyba... bo ja zamiast czwórki mam inną czwórkę pokazaną wyżej na zdjęciu:)

Opublikowano

masz inny typ dyszy.. ja mam taką jak na schemacie wcześniej. podejrzewam ze ta dysza którą ty masz ma sie nie kręcić z wycieraczką. przynajmniej w A3 z 98r dobra dysza stoi w miejscu a taka która sie kończy rusza sie razem z ramieniem wycieraczki.

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko w oslonie wycieraczki mam mala dziurke... tak jakby przystosowana do innej dyszy niz posiadam.. dziwne... widac ktos wczesniej grzebal cos przy tym spryskiwaczu... musze po prostu kupic nowa dysze i mam nadzieje ze bedzie wszystko git.

Opublikowano

no tak tylko w oslonie wycieraczki mam mala dziurke... tak jakby przystosowana do innej dyszy niz posiadam.. dziwne... widac ktos wczesniej grzebal cos przy tym spryskiwaczu... musze po prostu kupic nowa dysze i mam nadzieje ze bedzie wszystko git.

zmieniaj od razu wycieraczkę na płaską od Q5 i będzie git[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:04_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7_avant_moze_i_b6_wymiana_tylniej_wycieraczki_na_wycieraczke_z_q-t122629.0.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kupiłem dysze w ASO ale niestety nie pasuje ona:( nie wiem czy ja mam jakiś inny silniczek czy co... u mnie wygląda to tak po zdjęciu mojej dyszy...

p1rhS.jpg

bardzo bym prosił żeby ktoś zrobił zdjęcie i pokazał jak to ma wyglądać... zależy mi na czasie...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja też mam takie coś z kuleczką, kuleczkę na agrafce wyciągasz i czyścisz dokładnie wszystko, u mnie pomogło :) a później kuleczkę wciskasz. Co do tego stania w miejscu to pomysłu nie mam, gdzieś jest za luźno :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.