Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jak podlaczyc te pdgrzewanie szyby ? pod jaka wtyczke ? bo u mnie sa takie http://www.directupload.net/file/d/4093/kq9xmrp3_jp

Podłaczasz pod tą dwupinową wtyczkę, z której wychodzą dwa grube przewody - jeden biały, drugi biały z zółtym kolorem. Ze starej wtyki wykorzystujesz tylko te dwa przewody, reszta która pozostanie może zostać wykorzystana do innych elemeok dzieki

ok dzieki pozniej napisze czy wszystko gra

ok dzieki pozniej napisze czy wszystko gra

a klimatronika podlacze bez problemu wszystkie wtyczki beda pasowac czy tez jakies przerobki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rocznik 99 i jeszcze I lift to prawdopodobnie będziesz musiał dołożyć jeden przewód aby działało podświetlenie klimatronika, Ja wykorzystałem z silniczka, który zaciągał powietrze (tam jest chyba +12V), a który to wywalasz zakładając panel z II lifta, w temacie jest opisane który to pin na którejś z pierwszych stron (sam chyba nawet o tym pisałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zobacze co da sie zrobic ,moze glupie pytanie ale ten silniczek od zaciagania powietrza to gdzie sie znajduje ?

Jak wyjmiesz radio i panel klimatronika to zobaczysz takie coś gdzieś tam po lewej, ewentualnie po wyciągnięciu kosza (nie pamiętam już ;) )

http://allegro.pl/audi-a4-b5-passat-silniczek-klimatyzacji-4a0820545-i5601414983.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy deska rozdzielcza z anglika będzie pasował do wersji EU, pytam bo oczywiście części anglików są o wiele tańsze

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie wyraziłem się precyzyjnie, chodziło mi o konsole środkową tj. radio, klima, przyciski awaryjnych, przeciwmgielnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam wszystko skompletowane, potrzebuje kogoś kto by się podjął takiego swapa u mnie, sam nie chce bo na kablach się nie znam, a wolał bym żeby tam nie było popeliny, ktoś z terenu śląska? oczywiście nie za darmo, priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie czy po przeróbce tunelu , na klimatroniku prawidłowo pokazje wam temperature silnika na kanale 49? bo u mnie jakiś błąd cały czas -60..

pozdro

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Mam pytanie by wyjaśnić wszystkie watpliwości.

1. Czy przy podłączeniu ogrzewania tylnej szyby wykorzystujemy tylko grube przewody? Co z cienkimi białymi ? Dodam ze mam lusterka podgrzewane.

2. Obieg zamknięty nie działa i juz? rozumiem ze nie będzie się sam otwierał? Szczerze to nigdy go nie użyłem.

3. Jest możliwe ze klima będzie działać od razu w aucie przedliftowym ?

Całość podłączyłem ba przekazniku. Testowałem juz przyciski i działają halogeny tez. Podświetlenie przycisków rownież.

Klimatronik włącza się podświetla mocniej po zapaleniu świateł, nawiew działa poprawie czyli mocno. Nie testowałem jeszcze załączenia sprężarki.

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężarka w przedlifcie nie ruszy trzeba dołożyć 12v te cienkie białe przewody to właśnie lusterka w przedlifcie grzeją z szyba

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężarka w przedlifcie nie ruszy trzeba dołożyć 12v te cienkie białe przewody to właśnie lusterka w przedlifcie grzeją z szyba

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Jestem po konwersji na polifta wszystko się udało. Z tym ze musiałem ponownie zdjąć konsole by podłączyć te dwa białe kabelki od lusterek.

Zostało mi tylko podłączenie do czujnika 12V, klimatronik załącza przekaźnik.

Ma ktoś pomysł skąd pociągnąć najszybciej 12V do czujnika/kostki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czujnika możesz dać nawet prosto z aku dając w linii bepiecznik

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego poboru prądu na wyjętym kluczyku ?

W zasadzie nie pomyślałem o aku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi mam problem z podswietleniem nie dziala mi podswietlenie zapalniczki po 2 lifcie. Przecinajac kabelki doprowadzilem do zwarcia i teraz nie podswietla mi przyciskow jak i starego klimatronika. Wiem ze kabelek szary z niebieskim paskiem jest od podswietlenia. Obcinalem stara kostke od popielniczki i tam doszlo do zwarciq co mam zrobic bezpieczniki przegladalem niejednokrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego poboru prądu na wyjętym kluczyku ?

W zasadzie nie pomyślałem o aku :decayed:

Poboru nie będzie bo klimatronik załącza sprężarke przyciskiem

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabowie mam tez problem z podgrzewaniem tylnej szyby i lusterek wywala mi bezpiecznik jak wlaczam grzanie szyby moje cienkie kabelki byly innego koloru podlaczylem je ale chyba cos jest nie tak

Wszystko dziala zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem konsole wraz z tunelem poliftową mam autko z 98r. Śledziłem ten cały temat ale idzie się troszkę pogubić bo duże zamieszanie.Co dokładnie trzeba przerobić w kostkach ? Konsole dostałem z poucinanymi kostkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...