Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec reszta to tylko ten przewód i po robocie

Poszedłem krok dalej i przerobilem konsole 1 din na 2din bez inwestowania w kosze i inne pierdy jedyna różnica to brak popielniczki ale za to zostalo miejsce np na telefon6667395f01ba339379a8d59432aec475.jpg

1b801e0ea11e9b7148014a446ec45de7.jpg tu jeszcze ostatnie przymiarki nawi ma inny kolor bo jest z b6 ale taka akurat miałem pod reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wyszło, jakiś masz na to patent ? Można tam włożyć nie seryjne radio 2din?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba, widać że jest niedopasowane pod konsolę. Pokaż fote za dnia jak to jest spasowane ;-)

Darek, możesz praktycznie każde radio 2 din włożyć, patrz tylko czy ma ramkę dopasowaną do konsoli, ew. sam dorób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spasowania to wrzucę kuzyna symphony i zobaczysz że pasuje ta navi jest od b6 wiec jest do obrobki

Dzisiaj mam ciekawszy projekt do ogarnięcia czyli dvb-t w rns-d bez użycia żadnych adapterow i innych wynalazków które cena zabijają po prostu

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że dobrze zmodyfikowałeś konsolę pod 2dni i to jest na plus ;)

Chodzi mi o to, że po co zakładać coś co nie pasuje za bardzo (kolorem czy spasowaniem). Z tej navi zresztą mały jest pożytek poza tym, że lepiej konsola wygląda, ale musi to się komponować z resztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego drugiego zdjęcia na tapatalku nie widziałem, spasu nie ma niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że dobrze zmodyfikowałeś konsolę pod 2dni i to jest na plus ;)

Chodzi mi o to, że po co zakładać coś co nie pasuje za bardzo (kolorem czy spasowaniem). Z tej navi zresztą mały jest pożytek poza tym, że lepiej konsola wygląda, ale musi to się komponować z resztą ;)

Pożytek to ja z niej zrobię ogólnie celem zabawy było zmodzenie 2din a.taka nawigację akurat mam na stanie docelowo myślę nad jakąś stacja wrazie czego zawsze mogę powrócić do 1 din mój pierwotny kosz sobie leży i czeka bezpieczny i nietkniety konsola sama w sobie oraz plastik od lewarka zmiany biegów pozostały nietkniete

Co do drugiego zdjęcia to ta nawigacja nawet na miejscu nie siedzi zrobię fotki jak to poskladam rns dx to stary sprzęt ale fajny i można sporo z.niego wykrzesać chociaż osobiście jeśli miałbym kupić taką navi to raczej bym sobie odpuscil

Dopasować ramkę czy podmienić panel to nie problem skoro rns e ludzie pchają albo chińskie stacje i później ramki modza to znaczy ze wszystko się da jak się ma prawa i lewą reke

https://youtu.be/bPoxapv9l-s

Navi połączone z tunerem dvbt za pomocą zmajstrowanego kabla

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mialem ostatnio czasu i teraz tak niestety podlaczenie kabla brazowo/bialego niestety niesprawilo ze klima ruszyla. Nie wiem czy to wina jakiegos przekaznika bo przy probie wlaczania lub wylaczania pstryka jakis przekaznik ale nic wiecej sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstryka przekaznik 267 od sprezarki klimatyzacji, jak się nie myle to powinien pstryknać gdy się wył. klime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często problemem jest ten zaworek przy chlodnicy ten z którego właśnie ten przewód brązowo biały przewód idzie

Tzn czujnik wysokiego ciśnienia to się nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znajoma kupiła byłe auto Trepka, poprzedni właściciel nie ogarnął tematu klimy mimo że zapewniał przy sprzedazy że trzeba jedynie czynnik wymienić ;/

Trepek zmienił panel klimy z tunelem na polift jak to dużo ludzi robi, panel świeci jak trzeba, nawiewy hulają ale klima (kompresor) nie rusza. Podpięcie plusa do kabla brazowo białego nie robi roboty, a podpinałem równiez bezpośrednio z aku. Klima oczywiście nabita i szczelna, kompresor podpięty na krótko działa. Macie jakies pomysły jak ruszyć temat? może ktoś w Krakowie potrafi temat ruszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak podlaczyc te pdgrzewanie szyby ? pod jaka wtyczke ? bo u mnie sa takie http://www.directupload.net/file/d/4093/kq9xmrp3_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak podlaczyc te pdgrzewanie szyby ? pod jaka wtyczke ? bo u mnie sa takie http://www.directupload.net/file/d/4093/kq9xmrp3_jp

Podłaczasz pod tą dwupinową wtyczkę, z której wychodzą dwa grube przewody - jeden biały, drugi biały z zółtym kolorem. Ze starej wtyki wykorzystujesz tylko te dwa przewody, reszta która pozostanie może zostać wykorzystana do innych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...