Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to weś żarówkę i szukaj gdzie co masz.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a czemu po taki podlaczeniu jak odpale silnik to nic nie swieci zgasze silnik i swieca

moze cos zle podlaczylem z kablami od silniczka

Opublikowano

masę szukaj gdzie masz.

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

grunt żeby masa była ok.

Opublikowano

jak odpalisz silnik? czy jak poprostu przekrecisz zaplon

Opublikowano

jak przekrece zaplon to dzialaja soczewka i kierunki(postojowki i dlugie nie swieca wogole) odpale i nie dziala nic

Opublikowano

na wtyczkach masz oznaczenie pinow cyferkami (na starej i nowej), zwracales na to uwage? zgadza sie to z kolorami kablow jak na rozpisce?

Opublikowano

podlaczalem wedlog oznaczen na kostkach po numerkach kable sa calkiem inne

moze problem tkwi w kablach od silniczka

bo wedlog kostek jest chyba dobrze podlaczone patrzylem po numnerach i mam podlaczone tak jak wyzej napisalem

od solniczka zgadzaja sie kable

srodkowy(brazowo bialy)

prawy(zolto czarny)

lewy(brazowo niebieski)

Opublikowano

wypnij silniczki

siwy - postojowka

zolty -

bialy -

brazowy- masa

zolty i bialy to dlugie i krotkie

takie powinny byc kolory kabli u Ciebie

silniczek

brazowy niebieski - musi isc do pinu 3 na silniczku!! (nie w kostce)

brazowy bialy - pin 2 na silniczku

zolty bialy - pin 1 na silniczku

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:33 ----------

prawa lampa w lewej jest chyba inny jakis kolor kabla do silniczka

Opublikowano

tylko ze ja nie mam jeszcze silniczkow w tych lampach bo czytalem ze stare nie pasoja i musze kupic od punto pisali ze pasuje

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

nowa wtyczka ---------------- Stara wtyczka

1 Bialo Zólty --------------------------4 Bialo czarny

2 Żółto BIaly--------------------------5żólto czarny

3Szaro czarny------------------------1szaro czarny

4Brazowy----------------------------2Brazowy

5Brazowo bialy

6Brazowo niebieski

7żólto bialy

tak podlaczylem

i teraz co z tymi kablami od wtyczki z silniczkow

1 zolto czarny

2 brazowo bialy

3 brazowo niebieski

Opublikowano

kolory od silniczkow sa oki tak jak pisale wyzej, bo ty podales kolory z lewej lampy a ja z prawej i jest roznica z jednym, skoro masz tak podpiete to tylko i wylacznie próbówka/miernik w reke i sprawdzac, bo podpiete sa oki

Opublikowano

moze cos sprobuje zrobic ale raczej nie dam rady i pojade do elektryka bo skoro jest dobrze podlaczone to czemu nie dzila np na wlaczonym silniki dlatego raczej sobie nie poradze

Opublikowano

a niepomyliles tego zolto-bialego z zolto czarnym?

---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

z ktorej lampy podawales kolory kabli z prawej od kierowcy czy od pasazera

Opublikowano

od kierwocy podalem bo jak to nie dzialalo za 2 sie juz dzisiaj nie bralem

Opublikowano

zolty czarny idzie na silniczek

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

ale to chyba raczej nie powinno robic roznicy

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

ale to chyba raczej nie powinno robic roznicy

Opublikowano

kurde dziwne ja tam zero problemów miałem.ja bym spróbował miernikiem lub żarówką.i sprawdzał po kolei.

Opublikowano

nie wiem co dalej z tym bede cos myslal ale watpie zebym coz z tym zrobil

mam jeszcze fotke http://www.bankfotek.pl/view/1217417

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:28 ----------

ok jutro sprawdze po kolei kupie sobie ta probowke do sprawdzania i zobaczymy co sie uda zrobic

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

jeszcze pytanie ostateczne co do podlaczenia 5,6,7

nowa wtyczka ---------------- Stara wtyczka

1 Bialo Zólty --------------------------4 Bialo czarny

2 Żółto BIaly--------------------------5żólto czarny

3Szaro czarny------------------------1szaro czarny

4Brazowy----------------------------2Brazowy

5Brazowo bialy----------------------???????

6Brazowo niebieski------------------???????

7żólto bialy-------------------------????????

wtyczka od silniczka

1 zolto czarny

2 brozowo bialy

3 brazowo niebieski

Opublikowano

co do wczorajszego watku swiatla dzialaja ale zdarzylo mi sie 2 razy ze nie swiecily wyciaglem kluczyk i dziala tak samo odpalilem nie swiecily zgasilem silnik odpalilem jeszcze raz i dzialaly teraz jak narazie dzialaja caly czas

ma ktos jakas propozycje jak sprawdzic dlugie swiatla bo mi nie dzialaly przed zmiana lamp i teraz tez nie dzialaja bezpieczniki sa ok moze byc manetka od dlugich??mozna jakos to sprawdzic??

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

a orientuje sie ktos bo jak wlaczylem krotkie to na 3 kablach mam prad wnioskuje ze 1 to postojowki 2 to ktrotkie a 3 kabel z pradem?

Opublikowano

trzeci powinien byc do silniczka

Opublikowano

dziekuje dropsone za wyprawe przez moje problemy i za pomoc:)jestem bardzo wdzieczny

a co do tego ze czasem lampy nie swieca spotkal sie ktos z tym??

Opublikowano

a moze jest poprostu problem z manetka? moze jakis styk jest zabrudzony/luzny? mowisz ze dlugie ci nie dzialaja, musial bym to sprawdzic ale wydaje mi sie ze napiecie wychodzi z manetki idzie na bezpiecznik i dalej na zarowke... zaras sprawdze jeszcze

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

no wychodzi z manetki z pinu 9 i na bezpiecznik 18 i 19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.