Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam pojęcia , dziwi mnie troche że też świecą ;p Skoro tak ma być to nie ruszam:wink:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a to tak nie powinno byc?

no ba przy swiatlach mijania pewnie ze sie powinny pozycje swiecic...

przy dlugich pewnie tez... ide zaras sprawdzic

Opublikowano

oczywiscie ze sie pala postojowki..... jedyne co moze byc to w niektorych rocznikach przy zapalaniu dlugich gasna mijania, i dobrze jest przelozyc kable zeby palily sie razem

Opublikowano

Jest luz , miałem też ten problem że soczewka gasła przy długich, 5 minut roboty i działa:banan: pasowało by tylko włozyć ładne ledy w postojówki bo za zółto jest :decayed:

Opublikowano

Kolego kup zespolone efekt o wiele lepszy a roboty wcale tyle nie ma , sam się bałem przerabiania i zwlekałem ponad 2 tyg aż zaryzykowałem i teraz nie żałuje ;)

Opublikowano

co trzeba zamienić żeby świeciły mijania i drogowe? ;)

Opublikowano
co trzeba zamienić żeby świeciły mijania i drogowe? ;)

trzeba przeczytac ze dwie str6ny watk wczesniej :hi:

Opublikowano

oki :) dzieki ;)

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

jednak nie mogę znaleźć? ;(

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

jednak nie mogę znaleźć? ;(

Opublikowano

Trzeba odkręcić obudowę kolumny , wypiąć kostkę i przełożyć pin w miejsce obok , masz link do tematu na pierwszej stronie w opisie

Opublikowano

nie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pany nie działa link w przypadku zmiany Valeo na Valeo polift wsadziłem lampy wczoraj ale długie z mijania mi nie działają gdzie to trzeba przełożyć pin pod kiera? ma kto jaką fote Dzieki

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Schemat dla przejścia z Valeo na Valeo zespolone. Jeśli po modzie nie świecą ci mijania wraz z długimi wejdź tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swi...-t29283.0.html

u mnie się to nie wyświetla ma ktoś może jakaś fotke które to zamienić

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Opublikowano

ja założyłem polifty i okazalo sie ze swieca mi przy dlugich tez mijania. jeden mod mniej. nie pamietam zeby swiecily mi przy przedliftach ale raczej tak. a mialem razem z przeciwmglowymi boscha. w valeo na zarowe h4 tak nie bylo. wiec pewnie z tad nie kazdemu swieca odrazu i trzeba przy manetce a raczej wtyczce pogrzebac. proboweczka i jazda.

Opublikowano

Lampki przełożone, gdybym miał to robić raz jeszcze to zaopatrzyłbym się w dłuższe niż standardowe wiertło np. 5mm. Gdy wierciłem rant w błotniku zdażało mi się, że wiertło pod naporem wpadało zbyt gęboko i główka wiertarki ocierała błotnik z farby. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Kwinto rozkręcasz obudowe kiery i wyciągasz pierwszą kostke , przekładasz gruby kabelek z 3 miejsca na pierwsze i działa, ja robiłem bez próbówek itd, poprostu przełozyłem w inne miejsce i działało.

Opublikowano
Kwinto rozkręcasz obudowe kiery i wyciągasz pierwszą kostke , przekładasz gruby kabelek z 3 miejsca na pierwsze i działa, ja robiłem bez próbówek itd, poprostu przełozyłem w inne miejsce i działało.

ok dzisiaj bede walczył po pracy Dzięki!

Opublikowano
Kwinto rozkręcasz obudowe kiery i wyciągasz pierwszą kostke , przekładasz gruby kabelek z 3 miejsca na pierwsze i działa, ja robiłem bez próbówek itd, poprostu przełozyłem w inne miejsce i działało.

Zrobiłem tak jak kolega napisał i pojechałem na stację żeby ustawić światła. Diagnosta stwierdził, że na długich powinny gasnąć mijania:eusathink:. Jak to wyglądało fabrycznie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.