Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok 200zl....

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tyle kosztują kostki mam ale wolę mieć nie ciętą instalacje hehehehhe

Opublikowano
no tyle kosztują kostki mam ale wolę mieć nie ciętą instalacje hehehehhe

jak masz kostki to przerób :banan:

Opublikowano
Fajnie to wyszlo choc jedna lampa mi jakos odstaje i niewiem co z tym zrobic,ale jak na teraz jest fajnie.

Mimo ze wczesniej mialem dzielone lamy firmy depo to cale tez sa fajne.

U mnie też jest taki problem że lampa odstaje delikatnie przy błotniku, ale wystarczy zdjąć lampę i delikatnie naciągnąć zderzak, bądź na mocowaniach poprawić.

Opublikowano
Fajnie to wyszlo choc jedna lampa mi jakos odstaje i niewiem co z tym zrobic,ale jak na teraz jest fajnie.

Mimo ze wczesniej mialem dzielone lamy firmy depo to cale tez sa fajne.

U mnie też jest taki problem że lampa odstaje delikatnie przy błotniku, ale wystarczy zdjąć lampę i delikatnie naciągnąć zderzak, bądź na mocowaniach poprawić.

ja mialem to samo chyba jeszcze trochce nawet jedna odstaje ale to malo i nie chcialo mi sie bawic, popraw na mocowaniach jak jw napisane albo przyszlifuj troche ten blotnik bardziej :decayed:

Opublikowano

wlasnie wrocilem z montażu lamp depo:) i mam tez ten sam problem ze odstaja i jest dziura kolo blotnika co proponujecie z tym zrobic??

Opublikowano

za dużo błotnika przyciołeś. jaki masz kolor auta??

Opublikowano

czerwony ale z tego co widac na zdjeciach to jest ciete prawie do konca a ja i tak mniej przyciolem

---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:14 ----------

może błotnik trochę nagiąć?

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

bo wydaje sie tak jakby sam poczatek troche haczy

Opublikowano

pewnie dlatego ze za malo podcieles...

Opublikowano

na poczatku blotnika jest prawie rowno z blotnikiem boje sie dalej szlifowac

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

na lampie mam jeszcze gume ona ma byc miedzy blotnikiem a lampa czy schowana za blotnik?

Opublikowano

miedzy blotnikiem a lampa, a czemu poprostu nie wlozysz glowy do sierodka i zobaczysz gdzie lampa sie opiera? te lampy idzie wyregulowac bardzo ladnie, bez zadnych szpar itp...

Opublikowano

dzisiaj to juz koniec jutro znowu zaczne wojowanie zobaczymy co przyniesie bo gdzies sie opiera wlasnie ta lampa i nie wiem gdzie dzisiaj mialem zbyt malo czasu na glebsze szukanie bede szukal u was pomocy jak pojdzie cos nie tak dziekuje za odp i do jutra pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

co do wczorajszego watku odkrecilem troszke blotnik zeby lepiej dopasowac i jest dobrze:)))

co dalej zalozylem i wzielem sie za instalacje niestety poleglem jestem w tym zielony

przed zmiana nie mialem dlugich niestety dalej nie ma:(( swieci tylko soczewka i kierunek

brak pozycyjnych i dlugich do tego zeby bylo malo jak zapale samochod to juz nic nie swieci

mam pytanie co do schematu bo kabli od swiatel jest tylko 5 z tego jeden kabel jest od halogenow czyli zostaje 4 kable skad mam wziasc reszte bo potrzebuje 7 kabli:((pomyslalem ze reszte kabli od silniczka regulacji i tak podloczylem i jest tak jak wyzej napisalem

Opublikowano

3 kable to silniczek i 4 to swiatla

1. minus

2. postojowki

3. krotkie

4. dlugie

no i 5 to halogen chyba kolor zielony...

najwzaniejsze zebys dobrze mase podpiol...

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 16:01 ----------

napisz jakie masz kolory kabli

Opublikowano

akurat Kable najłatwiejsze są.zawsze możesz żarówka i znajdziesz co gdzie po kolei sprawdzaj.

Opublikowano

chociaz w tym schemacie jaki jest w pierwszym poscie jest to tak wyjasnione lopatologicznie jak to podlaczyc ze nie ma opcji sie pomylic z podlaczeniem....

Opublikowano

dokładnie.ale nawet jakby nie było to też proste.

Opublikowano

nowa wtyczka stara wtyczka

1***********4

2***********5

3***********1

4***********2

5***********srodkowy z silniczka

6***********lewy z silniczka

7***********prawy z silniczka

halogenow nigdzie nie podlaczalem

Opublikowano

i co działa??

Opublikowano

tak jest podloczone i jest tak jak wyzej napisalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.