Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bezpieczniki sa ok to wychodzi ze problem bedzie z manetka jutro rozbiore i zobaczymy

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 230,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Proponuję, żeby autor, zedytował posta tak, żeby te zdjęcia jednak były widoczne. Temat często odwiedzany, więc wydaje mi się, że warto by zastosować takiego udogodnienie :wink:

Opublikowano

Witam, jestem tu pierwszy raz i prosze o wyrozumiałosc. Otoz mam audi a4 99r i piekne lampy soczewkowe. Jedna lampa jest pokryta lakierem i zrobila sie żółtawa. czym usunac ten lakier by nie naruszyc plastiku tej lampy? pozdro

Opublikowano

sąsiad czyścił pastą tempo lekko ścieralną.

Opublikowano

niewiem jak zachowa sie pod wplywem zmywacza do paznokci

Opublikowano

Siema, chciałem sie brać za wymianę lamp ale nie widać fotorelacji... nie wiem czy to wina mojej przeglądarki czy coś na stronce. Przed zmianą strony wszystko działało?? Help

Opublikowano
Siema, chciałem sie brać za wymianę lamp ale nie widać fotorelacji... nie wiem czy to wina mojej przeglądarki czy coś na stronce. Przed zmianą strony wszystko działało?? Help

cofnij na stronę 58 :whistling:

Opublikowano
Siema, chciałem sie brać za wymianę lamp ale nie widać fotorelacji... nie wiem czy to wina mojej przeglądarki czy coś na stronce. Przed zmianą strony wszystko działało?? Help

cofnij na stronę 58 :whistling:

Dzięki za info :wink: Nie wpadłem na to, że mogą być 2 strony wcześniej :facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Firma TYC moze ktos ma takie prosze o opinie? pozdro

Opublikowano

ponoc jedne z gorszych zamiennikow,

celuj najlepiej w oryginaly lub ewentualnie depo ktore nie ustepują oryginałom

Opublikowano

daj sobie spokój z tym TYCEM....

Opublikowano

ja mam TYC nie narzekam na te lampy.:whistling:

Opublikowano
daj sobie spokój z tym TYCEM....

czemu tak twierdzisz?

Opublikowano

bo zakladalem u kolegi tyca a u siebie depo, roznica w wykonaniu, w swieceniu, i ile sie nameczylismy zeby je ustawic...... ale moze poprostu na takie trafil......

Opublikowano

Panowie potrzebuje coś więcej do załozenia lamp polift bo wybieram się do salonu i nie chce czegos zapomnieć?

http://allegro.pl/8d0973734-wtyczki-wtyczka-lampa-lampy-audi-a4-i2274220748.html x2

http://allegro.pl/gniazdo-iso-13pin-uniwersalne-zasilanie-glosniki-i2288201036.html i wyciągam z tego piny ?

Opublikowano

Podajcie jakies linki gdzie mozna wyrwac te depo w jakies dobrej kasie:decayed: na alledrogo ? tyc za 350 plnow kpl mozna kupic.:grin:

Opublikowano

w dziale sprzedam szukaj, chlopaki maja bdb komplety ori valeo po niespelna 450zl

Opublikowano

Co może być przyczyną świecenia mi się postojówek przy właczonych mijania i dlugich?

Opublikowano

a to tak nie powinno byc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.