Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kombinuj na wsuwkach samych.i koszulka termokurczliwa i powinno być ok.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrobiłem tak jak Cris pisze wsuwki i koszulki Dla lepszego efektu bieli postojowej leda smd white :decayed:

Opublikowano

Mam pytanie, nie mam regulacji elektrycznej lamp, w kostce do regulacji jest 5 przewodów:

-popielato niebieski - podświetlanie

-brązowy - masa

-popielato zielony-???

-2x biało żółty

a w kostce od lamp poliftowych są:

albo:

- biało brązowy

- niebiesko brązowy

- zielono czarny

albo:

- biało brązowy

- niebiesko brązowy

- żółto biały

Jak to podłączyć żeby regulacja działała?

Opublikowano

Niebieski z żółto-czarnym

Czarny z Biało-brązowym

Brązowy z Brąz-Niebieskim

Opublikowano

Moje pytanie brzmi, czemu jeszcze nikt, nie popisał jaki kolor kabla z lampy do jakiego koloru kabla w aucie? Przecież instalacje, kolorystycznie są identyczne w każdym aucie, w lampach, a raczej w kostkach polift też :grin: Wystarczyło by spisać kolory, jaki z jakim się łączy i włala :naughty:

Opublikowano

Dopóki nie zamontujesz xenonów to słabo.

Szczególnie jak mialeś lampy Boscha z halogenami w reflektorze.

Opublikowano
Szczególnie jak mialeś lampy Boscha z halogenami w reflektorze.

Właśnie takie mam :decayed:

Opublikowano

dokładał sobie ktoś samopoziomowanie, ale ori?:eusathink:

Opublikowano

Koledzy w przedliftach mam przeciwmgielne wbudowane. A co mam zrobić jak założę poliftowe. One podajże nie mają wbudowanych halogenów. ?? Wtedy trzeba rezać zderzak na halogeny ?

Opublikowano
Koledzy w przedliftach mam przeciwmgielne wbudowane. A co mam zrobić jak założę poliftowe. One podajże nie mają wbudowanych halogenów. ?? Wtedy trzeba rezać zderzak na halogeny ?

Jak używasz przeciwmgłowych to rezasz, jak nie, to nie.

Opublikowano
A bez kostek od poliftów da się wyrezać polifty? Kupiłem, ale cholercia nie mam kostek :decayed:

Jak jeszcze szukasz kostek ori Krycha ma

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Koledzy w przedliftach mam przeciwmgielne wbudowane. A co mam zrobić jak założę poliftowe. One podajże nie mają wbudowanych halogenów. ?? Wtedy trzeba rezać zderzak na halogeny ?

Jak używasz przeciwmgłowych to rezasz, jak nie, to nie.

ja wrzucilem halo - instalacja gotowa wiec az sie prosi.

Opublikowano

ja też wrzuciłem halogeny.... z fabii :)

Opublikowano

bidzio1 wrzuć jakąś fotkę jak te halogeny z fabii wyglądają

Opublikowano

Gdzieś miałem założony cały temat o tym. momencik poszukam

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

proszę :)http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/moj-pomysl-halogeny-b5-liftem-213110/

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Ale planuje już nad przymiarką innych ale to nie o tym temat :)

Opublikowano

ja również złożylem lampy poliftowe i również ori halo bo wtyczki miałem Aby delikatnie przerobić. Lampy bosch miałem ori i dlatego się skupiłem na halogeny. Foty w moim temacie.

Opublikowano

mam pytanie w sprawie trzęsących się soczewek.. czy one występują w każdych lampach depo? czy po prostu czasami się zdarza a jeśli już założę i będę miał taki problem to gdzie znalesc ten wątek w którym jest o nim mowa bo wpisuje w szukaj i już się poddałem bo nie wiem co tam wpisać żeby to odnalesc

Opublikowano

mnie valeo czasem drga:whistling:

Opublikowano

moje hella z s4 również drgają na większych nierównościach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.