Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rozdziewiczyłem do końca swoją Audiczkę :naughty: 2 dni walczyłem, ale jest lux :jerk::jerk:

Polecam każdemu :slina: Efekt urywa dupsko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no w końcu :) to teraz sie trzeba w tygodniu spotkac i mi przywies ten bajerek zamowiony :D i mozna smialo fote zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie mam silniczków, to założę je później bez problemu, czy będę musiał wyciągać lampy żeby je zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam tez po wymianie odstaje lampa przy kierunku? mi odstaje jedna i druga strona na dole na tym łuku przy kierunkowskazie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odstaje bo maze za slabo podcioles blotnik....

Dokładnie, trzeba także mocniej docisnąć lampkę do błotnika tą gumą i dopiero przykręcić. Mi nic nie odstaje, a na początku, po pierwszej przymiarce zacząłem panikować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błotnik to aż za duzo wyciąłem:facepalm: jutro będę próbował... a ma ktoś jakiś patent na ułamany dolny "zawias"? kupiłem bixy, i mam właśnie dolny zaczep ułamany jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błotnik to aż za duzo wyciąłem:facepalm: jutro będę próbował... a ma ktoś jakiś patent na ułamany dolny "zawias"? kupiłem bixy, i mam właśnie dolny zaczep ułamany jeden...

chodzi Ci o to mocowanie dolne lampy co jest przy chlodnicy? ja mialem zrobione z ucietego klucza imbusowego przyklejonego na poxipol.... trzymalo do momentu sprzedania lamp czyli jakies 2 -2,5 roku....

DSCF1986.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ten kawałek metalu:decayed:

da8f938319e7a523gen.jpg

a odstaje w tym miejscu:

c4f271bb477486d2gen.jpg

Co do mocowania, będę musiał i u siebie tek zrobić. Tylko mam mały problem z bixem... kiepsko świeci na długich... ale to inny dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrze że go uciąłem? tojuz nie rozumiem... jak był to ładnie wisiały, nie było szpary żadnej, a jak wywaliłem to jest szpara..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez blachy nie mam wiec dobrze ze jej nie ma. zobacz na odkreconych srubach do polowy czy da sie nia troche manewrowac, zrob tak zeby bylo dobrze i dokrec powinno byc:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze wycioles ten kawalek!! zobacz czy mocowanie to przy chlodnicy dobrze weszlo czy nie prezy i wypycha lampe na zewnatrz..... ogolnie ja w kazdym zestawie lamp Depo lekko podcinalem plastik przy lampie przy tym mocowaniu zeby weszlo do konca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...