Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj rozdziewiczyłem do końca swoją Audiczkę :naughty: 2 dni walczyłem, ale jest lux :jerk::jerk:

Polecam każdemu :slina: Efekt urywa dupsko :grin:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

efekt jest ale bixy też kuszą :naughty:

Opublikowano

no w końcu :) to teraz sie trzeba w tygodniu spotkac i mi przywies ten bajerek zamowiony :D i mozna smialo fote zrobic :)

Opublikowano

Jak na razie nie mam silniczków, to założę je później bez problemu, czy będę musiał wyciągać lampy żeby je zamontować?

Opublikowano

lepiej wyciagnąć o nibo lepiej sie je zakłada :)

Opublikowano

wam tez po wymianie odstaje lampa przy kierunku? mi odstaje jedna i druga strona na dole na tym łuku przy kierunkowskazie:facepalm:

Opublikowano

odstaje bo maze za slabo podcioles blotnik....

Opublikowano
odstaje bo maze za slabo podcioles blotnik....

Dokładnie, trzeba także mocniej docisnąć lampkę do błotnika tą gumą i dopiero przykręcić. Mi nic nie odstaje, a na początku, po pierwszej przymiarce zacząłem panikować :decayed:

Opublikowano

błotnik to aż za duzo wyciąłem:facepalm: jutro będę próbował... a ma ktoś jakiś patent na ułamany dolny "zawias"? kupiłem bixy, i mam właśnie dolny zaczep ułamany jeden...

Opublikowano

Wstaw foto jak żeś tam nawycinał ;]

Opublikowano
błotnik to aż za duzo wyciąłem:facepalm: jutro będę próbował... a ma ktoś jakiś patent na ułamany dolny "zawias"? kupiłem bixy, i mam właśnie dolny zaczep ułamany jeden...

chodzi Ci o to mocowanie dolne lampy co jest przy chlodnicy? ja mialem zrobione z ucietego klucza imbusowego przyklejonego na poxipol.... trzymalo do momentu sprzedania lamp czyli jakies 2 -2,5 roku....

DSCF1986.jpg

Opublikowano

chodzi o ten kawałek metalu:decayed:

da8f938319e7a523gen.jpg

a odstaje w tym miejscu:

c4f271bb477486d2gen.jpg

Co do mocowania, będę musiał i u siebie tek zrobić. Tylko mam mały problem z bixem... kiepsko świeci na długich... ale to inny dział

Opublikowano

Ten kawałek musisz wyrzucić

Opublikowano

czyli dobrze że go uciąłem? tojuz nie rozumiem... jak był to ładnie wisiały, nie było szpary żadnej, a jak wywaliłem to jest szpara..

Opublikowano

u mnie od kierowcy jest git ale od pasażera odstaje tyle że od jakiegoś czasu już położyłem lache na to :wink:

Opublikowano

to dobrze ze wyciąłem tą blache czy nie? bo jestem jużskłonny wstawić tam jakąś blaszke:decayed:

Opublikowano

ja tez blachy nie mam wiec dobrze ze jej nie ma. zobacz na odkreconych srubach do polowy czy da sie nia troche manewrowac, zrob tak zeby bylo dobrze i dokrec powinno byc:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

dobrze ze wycioles ten kawalek!! zobacz czy mocowanie to przy chlodnicy dobrze weszlo czy nie prezy i wypycha lampe na zewnatrz..... ogolnie ja w kazdym zestawie lamp Depo lekko podcinalem plastik przy lampie przy tym mocowaniu zeby weszlo do konca.....

Opublikowano

o to może i u mnie pręży od chłodnicy? ale mam valeo:whistling:

Opublikowano

to poprostu zajrzyj tam.... nie trzeba nic zdejmowac zeby zobaczyc :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.